Intymność

Językiem po sromie

Językiem po sromie

Nie ma takiej pieszczoty językiem, która byłaby niemiła dla kobiety, więc czegokolwiek nie zrobisz - będzie bosko. Każde lizanie i ssanie okolic pochwy, łechtaczki i odbytu jest dla kobiety niepowtarzalną przyjemnością. Dotyczy to oczywiście tak dużej większości niewiast, że o wyjątkach nie warto wspominać. Każdy mężczyzna ssanie i lizanie ma we krwi i robi to niejako odruchowo. Niektórzy jednak maja pewne obawy więc dla nich zapewne pomocną będzie poniższa instrukcja.

 

  1. Przeciągaj językiem wzdłuż jej sromu, od ujścia pochwy po samą łechtaczkę. Niech twój język będzie miękki, a żuchwa opadnięta. To dobre na początek.
  2. Przesuń językiem pomiędzy wargą wewnętrzną a zewnętrzną, jednocześnie przytrzymując je ustami. Jest coraz lepiej.
  3. Wyliż jej genitalia językiem - w każdą możliwa stronę i dookoła. Tym zagwarantujesz partnerce bardzo miłe samopoczucie.
  4. Rozchyl jej płatki rękoma. A teraz usztywnionym językiem omiataj ją tu i tam. Zajrzyj wszędzie, ale zawsze powracaj do łechtaczki. Jedne niewiasty rozpłyną się z rozkoszy, inne nie będą mogły tego znieść. Niektóre wolą zawsze miękki język, więc zwróć uwagę na to, czy jej okrzyki to oznaki ekstazy, czy bólu.

Tyle na początek, a teraz coś dla miłośników większych wrażeń, czyli... każdego z nas.

Pamiętaj jednak, że poniższych technik nie należy próbować z niedokładnie rozgrzaną partnerką (tj. taką która jeszcze nie odeszła od zmysłów). Wywołują one niezwykle intensywne doznania, które mogą okazać się zbyt trudne do zniesienia, nawet dla prawie szczytujących pań.

 

jezykiem

 

  1. Obnaż jej łechtaczkę i zassij ją szybko na chwilę do ust, po czym puść, tak jakbyś oblizywał palec z niewypieczonego ciasta. Uczucie jest niesamowite, szczególnie jeżeli zamierzasz trochę potorturować swą wybrankę.
  2. Umieść jej wzwiedzioną łechtaczkę w ustach i delikatnie ją ssij jednocześnie pobudzając językiem. Można to robić lekko, albo bardzo agresywnie i w połączeniu z penetracją palcami bardzo szybko wywoła niezwykle gwałtowny orgazm.
  3. Kolejna technika polega na zwinięciu języka w trąbkę. To najlepiej działa to w pozycji 69, albo w innej odwróconej. Zwiń język w trąbkę dookoła łechtaczki. Pocieraj nim w górę i w dół, tak jakby ten mały penis miał pieścić jej językowy srom. To również przynosi wspaniałe rezultaty.

Ta zabawa nie powinna się znudzić twojej partnerce, a tobie daje szanse na niebotyczne przedłużenie wspólnej zabawy. Jak zwykle przypominamy. Rób tylko to na co masz zgodę. Nic na siłę. Zobaczysz, że to się opłaci.

 Reklama

pen large