Moto Sfera

f1 karting 1

Karting – sport dla prawdziwych mężczyzn

Chcąc poczuć adrenalinę mocno krążącą w żyłach można wybrać się na tor kartingowy. Dla niektórych karting na zawsze pozostanie zabawą, a dla innych będzie to pasja i sposób na życie. Nie ulega wątpliwościom, że jest to sport „dla prawdziwych mężczyzn”!

 

Dlaczego karting?

Kiedy pierwszy Polak - Robert Kubica zaczął jeździć w prestiżowej Formule 1, wielu polskich kibiców zaczęło żywo interesować się sportami motorowymi. Wielu chciało by być na miejscu Kubicy i jeździć bolidami po najlepszych torach na całym świecie. Taki sport gromadzi wokół siebie zamknięte hermetycznie środowisko. Można jednak poczuć ducha rywalizacji i adrenalinę jeżdżąc na torach kartingowych, nawet w samej Warszawie.

W dzielnicy Stara Praga - Praga Północ, nieopodal centrum miasta, znajduje się nowoczesny, w pełni profesjonalny tor kartingowy F1 Karting o długości 600 metrów. Firma dysponuje halowym torem, który umożliwia uprawianie wyścigów gokartami nawet przy niepogodzie, 365 dni w roku. Obiekt jest ogrzewany i klimatyzowany. Jest to najwyższej jakości obiekt kartingowy w Polsce, dysponujący 50-cioma nowymi gokartami amatorskimi i profesjonalnymi firmy CRG, przeznaczonymi dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

Pomysł na hobby

W ofercie F1 karting znajdują się jazdy indywidualne dla dzieci i dorosłych, jazda gokartem 2-osobowym, czy indywidualne szkolenia z instruktorem. Dla większych grup osób, liczących co najmniej 8 kierowców, istnieje możliwość organizacja wyścigów Grand Prix na torze. Chętni klienci mogą zarezerwować tor kartingowy na wyłączność i na potrzeby organizacji imprez według indywidualnie dobranego scenariusza, np. imprez integracyjnych.

 

f1 karting

 

F1 Kariting proponuje organizację wieczorów kawalerskich i panieńskich lub „Wyścigowych urodzin dla dorosłych”. To nieszablonowy pomysł na uczczenie święta bliskiej nam osoby. Tor dysponuje nowoczesną przestrzenią eventową, w której organizowane są wszelkiego rodzaju dodatkowe atrakcje. Można przerwać monotonię tradycyjnych przyjęć urodzinowych i spróbować swoich sił w prawdziwej rywalizacji w wyścigach kartingowych.

Sprawdź ofertę F1Karting dla prawdziwych mężczyzn https://a1karting.pl/