Żyć Dobrze

Kartki urodzinowe

Kartki urodzinowe

Urodziny to dla każdego wyjątkowy dzień w roku, dlatego warto ten czas umilić solenizantowi życzeniami oraz drobnym upominkiem. W erze smartfonów i wiadomości przesyłanych przy pomocy chatów, czy mediów społecznościowych coraz częściej zapomina się o tym jak miłe są gesty w postaci podarowania drugiej osobie choćby prostej kartki z życzeniami.

 

Dzisiejszy rynek oferuje naprawdę spory wybór kartek okolicznościowych na niemal każdą okazję w tym również urodziny. Znaleźć możemy gotowe kartki urodzinowe z życzeniami na osiemnaste urodziny, ale także na czterdzieste urodziny i praktycznie każdą kolejną dekadę. Wybierać możemy wśród wielu kolorów i wzorów dopasowując odpowiednią kartkę to charakteru, czy usposobienia solenizanta. Pamiętajmy o tym, przy następnej okazji, kiedy bliska nam osoba zbliża się do kolejnej rocznicy swoich urodzin. Życzenia wysłane wiadomością przez internet oczywiście są istotne, ponieważ owszem, liczy się pamięć, jednak miły gest w postaci urodzinowej kartki z pewnością sprawi drugiej osobie ogrom przyjemności, a też zacieśni nasze więzi.

 

Kartki urodzinowe dla dzieci

W sklepach oferujących kartki urodzinowe coraz częściej napotkamy kartki urodzinowe dla dzieci. Producenci kartek nie mają ograniczeń wiekowych i proponują nam kartki już na pierwsze urodziny dziecka. Taki prezent może być świetnym pomysłem na prezent, ponieważ za kilka lub kilkanaście lat zyska dodatkową wartość sentymentalną i będzie miłym wspomnieniem. Popularnymi motywami na kartkach urodzinowych dla dzieci są misie, koniki oraz inne zwierzątka, a także baloniki, statki, czy autka. Tutaj również przekrój kolorów może być ogromny, co wcale nie dziwi biorąc pod uwagę, że odbiorcami kartek są dzieci. Jeśli szukasz odpowiedniej kartki dla dziecka, które niebawem będzie obchodzić urodziny, polecamy zajrzeć na portal fabrykartka.pl specjalizujący się w ich sprzedaży.

 

Ręcznie robione kartki urodzinowe

Upominkiem, który wyjątkowo ucieszy solenizanta z pewnością będzie kartka urodzinowa zrobiona ręcznie. Taką kartkę możemy przygotować sami w domu wykorzystując potencjał naszej kreatywności. Chcąc podjąć się takiego wyzwania należy przygotować kolorowy blok techniczny, nożyczki, kolorowe pisaki, klej i naklejki oraz dekoracje typu cekiny, wstążki i cokolwiek podpowie nam wyobraźnia. Dalej wszystko zależy od nas. Możemy także skorzystać z gotowych kartek robionych ręcznie, które oferują sklepy internetowe. Dużą zaletą takich kartek jest ich wyjątkowość. Decydując się na taki upominek mamy świadomość, że podarujemy komuś produkt jedyny w swoim rodzaju.

Artykuł zewnętrzny