Intymność

Ukryte pragnienia kobiet

Ukryte pragnienia kobiet

Nie wierzysz chyba, że tylko ty masz drobne tajemnice przed swoja partnerką. Jeśli tak sądziłeś... to byłeś w błędzie. Kobiety tak jak i my, mają pewne sekrety, fantazje, o których z nami nigdy nie będą rozmawiać. Oczywiście nie każdy z podanych niżej przykładów dotyczy wszystkich kobiet. Może jednak warto poeksperymentować delikatnie i spełnić marzenie swojej partnerki...

 

Przedstawiamy dziewięć najczęstszych kobiecych fantazji seksualbych, o których raczej nie rozmawiają ze swoimi partnerami. Mogą występować pojedynczo, lub w grupach. A może akurat twoja partnerka chciałaby spróbować tego wszystkiego?

 

1. Chce być podglądana podczas uprawiania seksu

Większość kobiet ma lekkie odchylenie ekshibicjonistyczne - kiedy twoja dziewczyna szarżując w łóżku zamyka oczy, może wyobrażać sobie, że właśnie wprawia w zdumienie podglądającego was sąsiada. Lub sąsiadkę.

 

2. Pragnie, abyś był brutalny

Marzy, byś ją sponiewierał. Chociaż mówi, że podobają jej się wyłącznie anorektyczni inteligenci z mgłą zadumania w oczach, śni np. o krzepkim bacy, który targa ją za włosy, rzuca na łóżko i drze na strzępy sukienkę. Co ciekawe, wyobraża sobie, że to nie będzie bolało.

 

3. Śni o seksie z nieznajomym

Następnym razem, gdy będziesz stał w zatłoczonym autobusie, przyciśnięty do piersi jakiejś ślicznotki, wiedz, że ona niemal na pewno marzy o szybkim numerku z tobą. Ale gdybyś chciał ją zaprosić do siebie na herbatę, na pewno spotkałbyś się z gwałtowną odmową.

Reklama

feromony baner

 

4. Tęskni za seksem grupowym

Fantazjuje na przykład, że leży naga na katafalku, a wokół niej uwijają się dziesiątki facetów, którzy całują, pieszczą, liżą, głaszczą, ugniatają i szczypią jej piersi, uda, usta, łono, szyję, twarz, uszy. Wszyscy naraz i wszystko naraz.

 

5. Marzy jej się seks z kolegą z pracy, który czymś jej zaimponował

Tą osobą może być nawet młody, sympatyczny sprzątacz lub portier, który umył jej kubek. Marzy też o krótkim spięciu z szefem. Dlaczego? Dlatego!

 

6. Chętnie zrobiłaby to w miejscu publicznym

Albo w wersji hard (na dębowej ławie w ulubionym pubie), albo w wersji soft, prezentując jedynie swe wdzięki na balkonie. Pragnienie pokazania światu swego ciała jest jednym z najpowszechniejszych marzeń kobiety.

 

7. Pragnie seksu ze sławną osobą

Dlatego nie opuści żadnego filmu z ulubionym aktorem i kupuje masowo pisma plotkarskie o życiu sławnych ludzi.

 

8. Chce seksu z inną kobietą

Z ciekawości, by dowiedzieć się jak to jest, kiedy pieści się łono bądź piersi partnerki. Każda dorosła pani co najmniej raz w życiu spotkała kobietę, do której czuła silny pociąg seksualny.

 

9. Śni o tzw. seksie ekstremalnym

W dzisiejszym świecie jak nigdy dotąd widać rywalizację i ostrą walkę o dominację, której nie unikają również kobiety. Ma to oczywiście swoje odbicie w ich fantazjach. I tak kobiety, zajmujące kluczowe stanowiska, często wyobrażają siebie jako „ofiary", zaś sekretarki menedżerów lub gospodynie chętnie wystąpiły w roli siły dominującej.

 

I co ty na to? Czyżby było to więcej niż w twojej wyobraźni?