Intymność

Kochaj mnie

Kochaj mnie

Święty Walenty za sprawą pomieszania różnych zwyczajów ludowych, folkloru i legend stał się patronem chroniącym przed ciężkimi chorobami umysłowymi, nerwowymi i epilepsją. Nic więc dziwnego, że został też patronem zakochanych. Walentynki – 14 lutego – dzień szalony, dzień miłości.

 

Odrobina sarkazmu oczywiście nie powinna nikogo zniechęcać do wyznawania miłości, pokazywania swoich uczuć czy udanej zabawy w ogóle. Walentynki w Polsce pokazały się stosunkowo niedawno, bo jakieś 20 lat temu. Przyjęły się bardzo szybko, głównie za sprawą wszechobecnej i rozwijającej się komercji.

Sama idea walentynek, jako święta zakochanych, jest bardzo dobra i nikt nie powinien podważać jej ważności. Niemniej wspomniana wcześniej komercja spowodowała, że walentynki kojarzą się głównie z wszelkiej maści prezentami, od bombonierki, serduszka, kwiatka, po kajdanki z futerkiem czy inne gadżety oscylujące w okolicach wyznania uczuć.

Pocieszającym jest jednak fakt, że miłosne szaleństwo ma też swoje dobre strony. Jak lepiej wyrazić swoją miłość niż słowem? Konkretnym, szczerym słowem płynącym z głębi serca.

I właśnie tu przechodzimy do sedna naszej publikacji. Historia może nie heroiczna, ale i nie banalna. Napisał do nas Mateusz, jak za chwilę zobaczycie – zakochany bez pamięci. I chociaż jako człowiek doświadczony życiowo i sceptyczny w sprawach ślepej miłości postanowiłem spełnić prośbę Mateusza. Walczył jak lew i osiągnął swój cel.

Paulino! To właśnie dla Ciebie Mateusz Choszcz napisał te słowa, a za pośrednictwem naszego portalu ogłasza to całemu światu. Te słowa są warte więcej niż pluszowe serduszka całego świata:

„Najpiękniejsze w Tobie Słońce,
Są oczy gorące.
W prawym oczku mała plamka,
Jak przy wejściu Serca klamka.
Dłoń moja Twoją zaciska,
Dotykam Twe ciało z bliska.
Przy Tobie się moje Serduszko raduje
I wiedz, że bardzo Cię potrzebuję.
Ty mym Aniołkiem, moją radością.
Moją jedyną, prawdziwą miłością.
Tyle myśli w mojej głowie,
A z nich każda jest o Tobie.

Paulinko, jesteś jedna najwspanialsza, najważniejsza.
Resztę, życia z Tobą spędzić
Byłbym rad, przysięgę spełnić.
Słów mi braknie już Kochanie,
Więc kończę te skromne wyznanie.
Z Tobą czuje się jak w niebie.
Strasznie mocno Kocham Ciebie”.

 

kochaj mnieNo cóż kochani, my ze swojej strony wszystkim kobietom życzymy takich facetów jakich sobie wymarzą. Naszym męskim czytelnikom życzymy więcej odwagi, pewności siebie i determinacji. Nie przegapcie miłości, która być może jest gdzieś obok was.

Miłość ma wiele wymiarów i choć niektórzy twierdzą, że zakochanie można porównać do stanu po zjedzeniu tabliczki czekolady, to wcale nie znaczy, że czekolada jest lepsza.

W imieniu redakcji życzę wszystkim, tym zakochanym i tym co ciągle szukają jeszcze swojej drugiej połówki, miłego dnia zakochanych.