Intymność

Kochaj się dłużej

Kochaj się dłużej

Trwały seks-maraton może trwać kilka godzin lub dłużej, jeśli sytuacja tego wymaga i tego właśnie pragniemy. Można się kochać przez całą noc. Jednak nawet najbardziej męski i energetyczny facet musi odpocząć i zregenerować siły.

 

Tu ważne jest aby przygotować organizm odpowiednią dietą uwalniająca energię powoli. Nie można też dopuścić do odwodnienia, bo przy intensywnym seksie szybciej się pocimy i tak samo szybko możemy opaść z sił już w przedbiegach.

 

Oto kilka porad na efektywny seks-maraton:

Nie myśl o orgazmie

Orgazm u faceta przychodzi zazwyczaj dość szybko a jego efektem jest odprężenie, które może uśpić resztę tak pięknie rozpoczętego wieczoru. Co zrobić aby wszystko trwało dłużej, aby partnerka była zadowolona? Ważne, aby wybierać odpowiednie pozycje, które zapewniają mniej stymulacji - każdy z nas jest inny, więc tylko ty wiesz, które pod tym względem są dla ciebie odpowiednie.

Pamiętajmy, że największą stymulację dają wszystkie pozycje od tyłu. Jeśli jednak już się nakręcisz, jeśli jesteś bliski orgazmu - zmień pozycję. W tym czasie odrobina odpoczynku i jakbyś zaczynał od nowa.

Utrzymywanie napięcia blisko orgazmu może być ryzykowne, a na dodatek w takiej chwili ciężko nad sobą zapanować i powstrzymać. Pamiętaj, że jeśli chcesz kontynuować wspólną zabawę do rana to musisz w trakcie odpoczywać choćby przez wprowadzanie urozmaiceń w tej seksualnej grze - penis to tylko jedno z wielu narzędzi jakie posiadasz.

 

Przenoś „ciężar" przyjemności

Zawsze gdy potrzebujesz chwili odpoczynku podczas seksu powinieneś przenieść większość erotycznych odczuć na partnerkę. Nie jest to trudne, ale wymaga jednak pewnego skupienia. Może to być przytulanie, pieszczoty, masaż, ogólne dotykanie i całowanie.

Nie wszystkie czynności muszą mieć typowy charakter seksualny. To takie przyjemne, kochać się godzinami, pieścić, przytulać, czy też wprowadzać nowe rozwiązania miłosne - kobiety w większości tego właśnie pragną. Istnieje wiele sposobów, aby intymność dawała rozkosz. Tylko nie zasypiaj!

 

Nie pij zbyt wiele

Alkohol na pewno jest idealnym środkiem relaksacyjnym i może być tak nadal jeśli nie przesadzamy. Już po dwóch, a na pewno większej ilości drinków, alkohol obniża zdolność człowieka do osiągnięcia i utrzymania erekcji, i może powodować niezdolność do orgazmu przez długi czas (co może wydawać się z jednej strony dobre, ale może zepsuć całą zabawę erotyczną).

Alkohol ma również działanie uspokajające - może spowodować szybkie zaśnięcie. Spożywanie alkoholu może również zachęcać do niebezpiecznych zachowań (np. nieużywania prezerwatyw). Decydując się na większą, niż symboliczna, ilość alkoholu zapomnij o długim i wspaniałym seksie.

 

Bądź kreatywny

Seks jest pojęciem bardzo szerokim - to nie tylko stosunek. Podczas gry miłosnej można wprowadzić seks-zabawki, takie jak wibratory, kulki lub inne ciekawe akcesoria seksualne - pejcze, kajdanki, maski na oczy.

Nie można zapominać o jedzeniu. Podniecającym elementem gry wstępnej mogą być lody z sosem czekoladowym i bitą śmietaną - rewelacja. Wybierz coś co może podkręcić twoją partnerkę, a zarazem i ciebie.

Wykorzystuj częściej swoją wyobraźnię, jeśli korzystasz z zabawek - używaj ich w różny sposób, nie powtarzaj się zbyt często bo staniesz się nudny.

 

dluzej

 

Nawilżanie

Długa zabawa seksualna jest genialna dla umysłu i ciała. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z potencjalnych pułapek jakie czekają nas już po godzinie lub dwóch . Jednym z głównych problemów może być suchość, dlatego należy mieć jakiś dobry nawilżacz pod ręką, który ładnie smakuje i pachnie a przy okazji nie jest tłusty. Długotrwały seks wymaga dużo wilgoci. Pamiętaj - ważne aby zapobiec uszkodzeniom ciała, które mogą w takiej sytuacji wystąpić.

Szklanką wody w pobliżu też się przyda - nie tylko do zwilżenia ust, ale i do wzbogacenia zabaw.

 

Do dzieła

Pamiętaj - wytrawnym kochankiem nie jest się od razu, to wszystko trwa trochę czasu i wymaga cierpliwości. Jednak w końcu ty i twoja partnerka uzyskacie wysoki poziom satysfakcji a przy okazji i większą wiedzę na przyszłe - maratońskie sesje.

Reklama

feromony sa dobre