O zdrowiu

Kombajn kosmetyczny 5w1

Kombajn kosmetyczny 5w1 - jedno urządzenie, szereg możliwości

Kombajn kosmetyczny 5 w 1 to urządzenie wielofunkcyjne, w które często wyposażone są profesjonalne salony urody, a także kliniki medycyny estetycznej oferujące najwyższy poziom obsługi. Jak sama nazwa kombajn oznacza - można nim przeprowadzić od kilku do kilkudziesięciu zabiegów - w zależności od modelu. Szerokie menu w języku polskim zwiększa komfort pracy i obsługi urządzenia. Jak tego typu sprzęt sprawdza się w praktyce i czy warto w niego inwestować?

Jak w praktyce działa  kombajn kosmetyczny 5 w 1?

Kombajn kosmetyczny to sprzęt, który zwiększa jakość i szybkość obsługi klienta w salonach kosmetycznych. To urządzenie doskonale zastępuje kilka pojedynczych sprzętów, które służą do wykonywania tylko jednego zabiegu. Niewielkie rozmiary i szeroki zakres zabiegów sprawiają, że jest to świetne rozwiązanie dla salonów i gabinetów kosmetycznych o niewielkiej powierzchni.

Kolejną zaletą jest fakt, że kwota inwestycji w kombajn jest znacznie niższa niż w przypadku zakupu kilku sprzętów. Dlatego zakup zwraca się prędzej, a salon zyskuje większy prestiż. Urządzenie wbrew pozorom nie wymaga długich i skomplikowanych szkoleń z obsługi, ponieważ sterowanie zostało uproszczone w maksymalnym stopniu. Natomiast menu jest w języku polskim, co dodatkowo ułatwia pracę. Obudowa została wykonana z antybakteryjnego materiału, co zapewnia wysoką sterylność podczas zabiegów.

 

Jakie zabiegi przeprowadzić za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego?

Kosmetyczne urządzenie wielofunkcyjne posiada kilka modułów, dzięki którym można przeprowadzić wiele zabiegów. Głowice zostały wykonane w Polsce oraz posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to:

 • Peeling kawitacyjny – polega na usunięciu martwego naskórka, co skutkuje szybszą regeneracją. Skóra staje się jędrniejsza i gładsza. Dla osób, które posiadają skórę ze skłonnościami do wiotczenia to świetny sposób na pozbycie się przebarwień.
 • Analizer skóry - umożliwia przeprowadzenie szybkiego określenia poziomu nawilżenia skóry oraz dobór odpowiednich zabiegów. 
 • Mezoterapia bezigłowa - to nieinwazyjny zabieg wykorzystujący impulsy elektryczne, które pozytywnie wpływają na mikrokrążenie i aktywują proces regeneracji tkanki skórnej. Za pomocą niewielkiego prądu elektrycznego otwierają się kanaliki skórne, przez które zostają wprowadzone składniki odżywcze.
 • Mikrodermabrazja diamentowa - z użyciem głowicy z naturalnymi diamentami, która ściera warstwę martwego naskórka. Dzięki temu tkanka skóry szybciej się regeneruje i usuwa zewnętrzne zanieczyszczenia.
 • Fale radiowe - specjalna głowica wysyła fale radiowe, które wnikają głęboko w skórę. Zabieg stosowany jest w różnych celach: wygładzania zmarszczek, poprawy elastyczności tkanki skórnej, ujędrniania skóry, likwidacji cellulitu i komórek tłuszczowych. Metoda jest nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna.
 • Liposukcja ultradźwiękowa - zabieg ten służy do likwidacji cellulitu i komórek tłuszczowych. Promienie ultradźwiękowe wnikają w głąb skóry, docierając do komórek tłuszczowych i rozbijając je. Metoda jest niedrażniąca, ponieważ nie powoduje mikrouszkodzeń nerwów, naczyń krwionośnych i tkanki skórnej.
 • Dermomasaż - to skuteczny zabieg modelujący sylwetkę, który polega na zasysaniu skóry przez głowicę oraz rozmasowywaniu tkanki przez specjalne kulki. Doskonale rozbija cellulit i komórki tłuszczowe, dzięki czemu wyszczupla. Dodatkowo poprawia się mikrokrążenie, przez co skóra staje się jędrniejsza.

Kosmetyczne urządzenie wielofunkcyjne to innowacyjne rozwiązanie, które w zależności od potrzeb może wykonać dziesiątki zabiegów na różnych partiach ciała.

 

urzadzenie premium 5w1

Źródło zdjęcia: https://medikapoland.pl/pl/130-urzadzenie-premium-small.html

 

Jakie są najważniejsze zalety kombajnu kosmetycznego 5w1?

Do najbardziej cenionych zalet kombajnu kosmetycznego 5 w 1 należą:

 • Funkcja pomocy - ułatwia korzystanie z urządzenia, dzięki czemu jego obsługa nie wymaga specjalistów i długotrwałego szkolenia.
 • Polskie głowice - ten rodzaj sprzętu do pielęgnacji jest wyposażony w głowice produkcji polskiej, produkowane zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki temu zabiegi te są bezpieczne dla skóry i zdrowia.
 • Urządzenie ma tylko jeden przewód zasilający, więc nie ma splątań, pracuje bezpiecznie i wydajniej.
 • Menu w języku polskim i dotykowy ekran, który jest łatwy w obsłudze
 • Niewielkie wymiary w stosunku do szeregu opcji wykonywania zabiegów

 

Urządzenie wielofunkcyjne to wyposażenie profesjonalnych gabinetów i salonów kosmetycznych, które pozwala zaspokoić rosnące wymogi klientów. Doskonale zastępuje kilka, a nawet kilka sprzętów dedykowanych dla jednego zabiegu.  W rezultacie takie wyposażenie w salonie jest prawie niemożliwe ze względu na niewielką powierzchnię. Dlatego zakup kombajnu jest tańszą inwestycją, która ułatwia i przyspiesza pracę. Kombajny kosmetyczne stają się coraz bardziej popularne, ponieważ przeprowadzanie zabiegów staje się łatwiejsze i bardziej profesjonalne.

Artykuł zewnętrzny