Intymność

Koniec z niemocą w łóżku

Koniec z niemocą w łóżku!

Każdy facet za punkt honoru stawia sobie swoje łóżkowe umiejętności i zadowolenie partnerki w łóżku. Niestety, w praktyce okazuje się, że pomimo najszczerszych chęci ze strony mężczyzny, bywa z tym po prostu różnie. I choć wiemy, ze czytanie porad na temat współżycia przypomina raczej uczenie się gry w piłkę nożną z podręcznika, to czasem warto oprócz regularnej praktyki poznać inny punkt widzenia.

 

Pokonaj nudę!

Dosyć popularna jest teoria głosząca, że ciągłe współżycie z jedną kobietą to najgorszy sposób aktywności seksualnej, ponieważ zwyczajnie po pewnym czasie się to nudzi. My polecamy jednak urozmaicenie relacji w obecnym związku. Jak to zrobić? Zwyczajnie pogadajcie o tym, na czym Wam obojgu w tej chwili zależy. Nie obawiaj się wysłowienia swoich pragnień czy marzeń, jakie masz w stosunku do swojej partnerki. Niestety, w naszym kraju ciągle pary wstydzą się otwartości w życiu łóżkowym - choć dużo się zmienia, to nadal wszystko powinno odbywać się po ciemku i najlepiej jak najszybciej. Badania seksuologów potwierdzają, że z naszą otwartością w sprawach seksu nie jest najlepiej. Warto zatem nieco wyjść poza schemat i postawić na to, na czym naprawdę nam zależy. Po prostu zakomunikuj partnerce, czego pragniesz! Wybierz oczywiście odpowiedni moment - zdecydowanie niedzielny obiad nie jest najlepszą chwilą na dyskusje o takich sprawach. 

A jeżeli obawiasz się, że Twoja partnerka może jakoś niewłaściwie zareagować na Twoje propozycje, to zmień sposób myślenia. Przede wszystkim, kobiety też mają swoje pragnienia. Recepta na szczęście w życiu erotycznym? Nie oszukujmy się - w przypadku każdego związku wygląda to inaczej. Ważna w tym przypadku jest po prostu szczera rozmowa, która pozwoli Ci na określenie zarówno swoich potrzeb, jak i oczekiwań partnerki. Parafrazując terminologię piłkarską, tutaj musicie po prostu grać do jednej bramki - seks to gra zespołowa i nawet jeżeli jeden z zawodników zdecydowanie się wyróżnia, to i tak nie osiągnie sukcesu bez pomocy drugiego!

 

Nie trać mocy w łóżku!

Jak wiadomo, sport wyczynowy może zmęczyć i gra którą opisujemy może doprowadzić w pewnym momencie do niemocy. Nie przejmuj się, każdemu się zdarza, nawet najlepsi zawodnicy miewają chwile słabości. Kwestia jednak jest taka, żebyś wiedział, jak w takiej sytuacji się zachować! Zdecydowanie polecamy tabletki na potencję bez recepty w aptece warto zawsze mieć pod ręką. Tego rodzaju środki znacznie wspomagają wywołanie i utrzymanie erekcji, dzięki czemu będziesz mógł zadowalać ją tak długo, jak tylko zechcesz! Stosowanie tego rodzaju środków jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a ich działanie odczujesz już po krótkim czasie od zażycia. Dodatkowo, środki na potencję kupisz w każdej aptece bez recepty. Poprawa jakości Twojego życia seksualnego jest w zasięgu ręki!

Reklama