Moto Sfera

Kosmetyki samochodowe Soft 99

Kosmetyki samochodowe Soft 99

Soft 99 to świetna japońska marka kosmetyków samochodowych, która swoim klientom oferuje produkty wysokiej jakości już od ponad 65 lat. Przez ten jakże długi okres esperci tego przedsiębiorstwa wykreowali wiele rozwiązań, które wyznaczały trendy w dziedzinie światowej kosmetyki samochodowej. Co warto wiedzieć na temat Soft 99?

 

Modernistyczne rozwiązania

Wiele doświadczenia, genialna japońska technologia, a także wizja, której celem były modernistyczne rozwiązania, sprawiały, że produkty, takie jak woski Fusso Coat, czy też zupełnie niewidzialne wycieraczki Glaco to artykuły, które znane są niemalże każdemu fanowi motoryzacji. Czymś, czym może pochwalić się Soft 99 to zaawansowane powłoki kwarcowe, które dopracowywane były przez okres wynoszący więcej niż 20 lat. Doświadczenie to sprawiło, że zbudowanie, a także zaprezentowanie klientom globalnej oraz niezwykle silne marki, jaką jest G’zox, było po prostu bardzo łatwe. Nie inaczej sytuacja wyglądała z linią powłok QJUTSU, która jest kompletna, dlatego każdy klient znajdzie w niej coś dla siebie. Produkty firmy Soft 99 wykorzystywane są przez pasjonatów, profesjonalistów oraz hobbystów na całym globie. Uważnie słuchamy naszych klientów, dlatego robimy wszystko, aby sprostać ich wymaganiom, które z roku na rok są coraz większe. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż każdy z nas oczekuje tego, aby wydane przez niego pieniądze nie poszły w błoto. Jak już wspominaliśmy, pracujemy od dziesiątek lat, aby nasze artykuły były po prostu świetne i nie skromnie musimy stwierdzić, że tak też właśnie jest. Ich jakość stoi na najwyższym poziomie, a tysiące pozytywnych opinii, jakie zostawiają po sobie niezależni kliencie, tylko i wyłącznie to potwierdzają.

 

Jakość

Odpowiedzialność, transparentność oraz perfekcjonizm to cechy, które definiują markę Soft99. Słowa te to jedne z elementów jej strategii, co widać na każdym kroku. Wszystkie produkty, jakie wychodzą pod tym brandem, są dokładnie sprawdzone, dzięki temu żaden artykuł, jaki zakupi dany klient, nie będzie gorszy niż ten, którego oczekuje. Produkty są doskonałe pod technologicznym aspektem, perfekcyjnie skrojone, a także bardzo dokładnie testowane przez profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się wieloma certyfikatami oraz przebytymi szkoleniami. Z racji tego, że Soft99 działa na japońskim rynku, firma to musi pracować zgodnie z wieloma restrykcyjnymi regulacjami i tak też właśnie jest. Japan Industrial Standard Committee to rządowa organizacja, która stoi na straży i wytycza odpowiednie standardy, a także sposoby konkretnej weryfikacji.

 

Weryfikacja

Zanim jakikolwiek artykuł firmy Soft99 trafi na rynek, musi przejść niezwykle złożone oraz szczegółowe testy. Badaniu jest poddawana trwałość produktów, synergia z opakowaniem, a także jego odporność na wiele warunków zewnętrznych. Dlaczego? Oczywiście dlatego, żeby zrobić wszystko ku zadowoleniu klienta. To od nas zależy, czy konsument będzie zadowolony, dlatego robimy wszystko, aby tak też właśnie było i dotychczas wychodzi nam to naprawdę świetnie.

sklep.motogo.pl

Artykuł zewnętrzny