Moto Sfera

Kredyt w salonie samochodowym – kup wymarzone auto jeszcze łatwiej!

Kredyt w salonie samochodowym – kup wymarzone auto jeszcze łatwiej!

Tylko część kupujących nowe samochody może pozwolić sobie na zapłatę za pojazd gotówką – większość decyduje się na zakup na kredyt. Jeżeli również zależy ci na tym, aby kupić wymarzony samochód, ale nie dysponujesz pełną kwotą, pomyśl o skorzystaniu z kredytu w salonie samochodowym. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

 

Jedną z najważniejszych zalet takiego rozwiązania jest możliwość załatwienia wszystkich formalności w salonie, gdzie kupuje się samochód. Jego pracownicy służą również pomocą w doborze najlepszej formy finansowania. Co ważne, kredyt można wziąć nie tylko na sam samochód, ale również na akcesoria, na przykład felgi, nawigacje samochodowe, zestawy multimedialne.

 

Kredyt skrojony na miarę

Salony samochodowe, np. salon Hondy, nie udzielają kredytów same, ale robią to przy współpracy z bankami – zwykle kilkoma, dzięki czemu mogą one przedstawić swoim klientom różne oferty kredytowe. Dopasowywane są one pod kątem waluty, czasu trwania umowy, warunków spłaty, a także innych kluczowych czynników. Czasami konieczne jest dokonanie wpłaty własnej.

Kredytobiorcą może być osoba, która posiada odpowiednią zdolność kredytową – jest ona sprawdzana na podstawie określonych dokumentów, przykładowo zaświadczenia z zakładu pracy. Po złożeniu wniosku kredytowego można otrzymać odpowiedź nawet w ciągu jednej godziny, dlatego całość formalności można uregulować bez zbędnego czekania – umowę kredytową można podpisać tego samego dnia.

 

Zalety kredytu w salonie samochodowym

  • wszystkie formalności załatwiane w jednym miejscu
  • uproszczone procedury i skrócony czas oczekiwania na decyzję kredytową
  • możliwość wybrania okresu spłaty – nawet do 10 lat
  • różne waluty i typy rat – malejące lub równe
  • dogodne warunki spłaty rat kredytowych
  • atrakcyjne oprocentowanie

Jeżeli wobec tego marzysz o tym, aby zakupić wyśniony samochód, w takim przypadku weź pod uwagę kredyt w salonie samochodowym – dzięki niemu zrealizować wszystkie sprawy formalne znacznie łatwiej, szybciej i wygodniej, aby niedługo wyjechać z salonu swoim wozem!

Reklama