Intymność

kup jej wibrator

Kup jej wibrator

Ach te miłe, kochane, urocze, przyjazne kobiety. Nie wiedzieć czemu czasem zmieniamy zdanie. Bardzo wielu mężczyzn z odrobiną doświadczenia wspomina swoje relacje z kobietami głównie pod kątem wiecznych sprzeczek, narzekań, marudzenia. A to nie pójdziesz na piwo, a to wydajesz za dużo kasy, a to nie umawiaj się z koleżankami. Same fatalne skojarzenia. Jeszcze większe przeboje są, gdyby kobieta ma „te dni". Od całego zestawu dolegliwości miesiączkowych niedaleko do histerii. Okazuje się jednak, że kiedyś z leczeniem tego zaburzenia nie było większego problemu, wystarczył... wibrator!

 

To sprytne urządzenie w XIX wieku funkcjonowało jako lek na histerię. Fachowcy na podstawie ówczesnych badań doszli do wniosku, że dzięki orgazmowi kobietom znacznie szybciej przechodzą dolegliwości typu: ból głowy, bezsenność, ociężałość i tym podobne.

 

Przed pojawieniem się wibratorów, orgazm wywoływano u kobiety... ręcznie, co jednak nie było ulubionym zajęciem lekarzy, którzy narzekali, że zabiegi te są czasochłonne i męczące. Specjaliści od tego typu „czynności" w żaden sposób nie łączyli swojej „działalności" z seksem.

 

Sam wibrator jeszcze do lat 20. XX wieku funkcjonował bez problemów w ogólnym obiegu. Sprzedawano go jako urządzenie służące zdrowiu, dobremu samopoczuciu i higienie.

Znaczenie miała w tym przypadku potrzeba wynalazku, albowiem wibrator był piątym zelektryfikowanym urządzeniem domowy, zaraz po maszynie do szycia, wiatraku, czajniku i tosterze. Dzisiaj, no cóż - wibratory pochowane są po szafkach, a kojarzone są głównie z branżą erotyczną.

 

Jesteśmy zabiegani, przepracowani, przemęczeni a często trochę zbyt leniwi żeby zaspokoić swoją partnerkę w każdej chwili, a co tu mówić o czasie, kiedy lepiej się przed nią schować. Warto więc może zrobić jej drobny prezent? Mały wibrator można spokojnie kupić w internetowym sexshopie. Do niego mocne baterie i lekarstwo gotowe. Przy okazji spokojnie zmieści się w torebce i może być rewelacyjnym lekarstwem na stres w każdej chwili. A dla bardziej wymagających dobrym rozwiązaniem może być wibrator posuwisty. Wybór ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie. Miłej zabawy.