O zdrowiu

Lady-Comp - bardzo osobisty prezent dla twojej partnerki

Lady-Comp - bardzo osobisty prezent dla twojej partnerki

Dzień Kobiet, imieniny, czy urodziny - każdy powód jest dobry by podarować wyjątkowy prezent swojej partnerce. Bardzo osobisty prezent, z którego i ty będziesz miał korzyści? To  Lady-Comp - komputer cyklu, który oznacza zupełnie nową jakość antykoncepcji i czystą radość ze współżycia bez dodatkowych zabezpieczeń.

Trudno o bardziej indywidualny podarunek, który będzie służył przez wiele lat twojej partnerce, a w zasadzie - Wam. Lady-Comp, tak jak pozostałe monitory cyklu (Pearly i Baby-Comp) wyznacza dni płodne i niepłodne swojej użytkowniczki oraz wskazuje owulację. Wszystko to jest możliwe dzięki wbudowanej bazie miliona cykli kobiet oraz precyzyjnej niemieckiej technologii. Dzięki codziennym pomiarom temperatury pod językiem, komputer analizuje dzień cyklu w jakim znajduje się kobieta. Sam pomiar zajmuje jedynie 30-40 sekund i.. to wszystko co musi zrobić kobieta! Następnie komputer cyklu wyświetla czerwoną, zieloną, bądź żółtą lampkę - czerwona oznacza dni płodne, żółta - zwykle wyświetla się na początku stosowania, gdy komputer „uczy się" cyklu swojej użytkowniczki, zielona lampka zaś oznacza dni niepłodne - czyli czas kiedy bezpiecznie możecie się kochać bez zabezpieczeń i bez ryzyka ciąży.

Dopasowany do stylu życia

Lady-Comp - bardzo osobisty prezent dla twojej partnerkiCo ważne - nieregularne miesiączki, czy „wyjazdowy" styl życia nie jest przeciwskazaniem do stosowania komputera cyklu, zatem jest to bardzo uniwersalna antykoncepcja, niemal dla każdej kobiety. Skuteczność komputerów cyklu jest potwierdzona badaniami klinicznymi i wynosi 99,36% jest więc porównywalna ze skutecznością antykoncepcji hormonalnej, ale nie powoduje żadnych skutków ubocznych typu spadek libido czy stany depresyjne. Jeżeli dbasz o zdrowie i samopoczucie swojej partnerki, warto podarować jej właśnie komputer cyklu Lady-Comp.

 

Na długie lata

Lady-Comp, to inwestycja w zdrowie kobiety i bezpieczną antykoncepcję na długie lata. Bardziej oszczędni zainteresują się komputerem cyklu Pearly - który jest tańszy, jednak ma mniej funkcji (skuteczność pozostaje taka sama - 99,36%).

 

Cechy komputera cyklu Lady-Comp

 • Lady-Comp wyznacza dni płodne, niepłodne oraz owulację
 • Posiada podświetlany kolorowy wyświetlacz LCD, wbudowany akumulator
 • Pomiaru można dokonywać w limicie 6 godzinnym - oznacza to, że nawet jeżeli kobieta wstajesz w nocy do dziecka, albo do toalety - możesz spokojnie korzystać z Lady-Compa
 • Sensor działa z dokładnością do 0,01 °C . Gorączkę Lady-Comp odczytuje jako anomalię i nie będzie jej brał pod uwagę przy prognozie płodności
 • Lady-Comp zapamiętuje wszystkie pomiary. Gdy będziecie chcieli zobaczyć jak wygląda  cykl miesięczny twojej partnerki na wykresie - wystarczy wysłać komputer do dystrybutora - otrzymasz wydruk wszystkich swoich pomiarów.
 • Lady-Comp posiada budzik - aby nie „przegapić" pomiaru
 • Lady-Comp prognozuje płodność na kolejne 6 dni
 • Lady-Comp posiada opcję statystyk cyklu: ilość zapamiętanych cykli, średnia długość cyklu, skok temperatury po owulacji, zakres owulacji.
 • Dla bardziej wymagających - jest możliwość przekształcenia w Baby-Comp - komputer dedykowany parom starającym się o dziecko (z możliwością planowania płci)
 • Urządzenie jest zbliżone wielkością do odtwarzacza CD - średnica 14 cm. Waga 200 g.
 • Urządzenie kosztuje 1999 zł (możliwość kupienia na raty)

Artykuł sponsorowany: www.ladycomp.pl

***

Komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly, to urządzenia medyczne, które jako jedyne na polskim rynku komputery cyklu posiadają certyfikat urządzenia medycznego wysokiej klasy IIB w oparciu o regułę 14 (ANTYKONCEPCJA). Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly wykorzystują zaawansowane metody statystyczne, a także własną bazę danych ponad miliona cykli kobiet, które służą do precyzyjnego określania fazy płodnej i niepłodnej cyklu kobiety na podstawie pomiaru temperatury w jamie ustnej. 14 listopada 2010 roku komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly uzyskały pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Skuteczność komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly wynosi 99,3% (współczynnik Pearl'a - 0,64). Jest to skuteczność porównywalna z hormonalną antykoncepcją typu spirala czy plaster.

Więcej: www.ladycomp.pl