Intymność

Lalki erotyczne prezent na wieczór kawalerski

Lalki erotyczne – prezent na wieczór kawalerski

Lalka erotyczna może być całkiem zabawnym prezentem. Trzeba jednak wiedzieć, komu można ją sprezentować, aby nie popełnić totalnego faux pas.

 

Komu można śmiało sprezentować lalkę erotyczną?

- Przyszłemu Panu Młodemu, który wkrótce się żeni – dmuchana lala jest częstym prezentem z kategorii „pół żartem, pół serio” na wieczór kawalerski. Jeśli towarzystwo zaproszone na imprezę jest równie wyluzowane co obdarowujący i obdarowywany, to z pewnością doceni taki rodzaj dowcipu.

- Przyjacielowi na rocznicę ślubu, który zna Twoje poczucie humoru (lub takiemu, który chętnie skorzysta również z usług lalki, nawet jeśli się do tego otwarcie nie przyznaje).

- Koledze z pracy, który sypie niepoprawnymi żartami i ma „kosmate” skojarzenia.

- Solenizantowi na jego 18 urodziny – jest już pełnoletni, więc może... dostać taką zabawkę.

- A także przyjaciółce na wieczór panieński – istnieją lalki erotyczne, które są właściwie „oprzyrządowane” i przeznaczone specjalnie dla pań.

 

Komu nie wypada dawać w prezencie erotycznej lalki?

- Szefowi. Chociaż jest to bardzo zabawny prezent, to niektórym po prostu nie wypada go dawać. Nawet jeśli szef stara się grać twojego najlepszego kumpla, to jednak zawsze pozostaje twoim szefem. Może też potraktować taki podarek bardzo serio i się obrazić.

- Osobie, którą słabo znamy i rzadko widujemy – może czuć się urażona.

- Dziadkowi. Temu tradycyjnemu nie wypada, chyba, że dziadek należy duchem do nowego pokolenia i lubi eksperymenty (i się do tego przyznaje otwarcie). Taki prezent może być źle przyjęty również przez większość babć.

- Nauczycielowi. Po prostu lepiej nie.

- Osobie niepełnoletniej – to nie jest ani w dobrym tonie, ani nawet nie wiadomo, czy jest legalne?

 

Coś dla Panów

Oczywiście są różne rozmiary i różne funkcjonalności takich zabawek. Można wybrać śliczną pielęgniarkę o blond włosach lub azjatycką piękność o obfitym guście. Są też lalki o bardzo pokaźnych kształtach oraz te bardziej tradycyjne. Fani muzyki i świata rozrywki mogą wybrać postać wzorowaną na Britney Spears. Niektóre modele są wyposażone w płynną regulację drgań przy kluczowych otworach – wibrację można regulować za pomocą pilota.

 

Coś dla Pań

„Technika” idzie do przodu i również kobiety mogą być zadowolone z wyboru. Czeka bowiem na nie strażak z ogromną gaśnicą (i owłosionym torsem) albo wibrujący kowboj, który zaprasza na dzikie rodeo. Jeśli znasz jakąś fankę Justina Biebera, możesz sprezentować jej gorąca noc z plastikowym sobowtórem celebryty.

 

Gdzie możesz kupić lalkę dmuchaną?

Oprócz sex-shopów, erotyczne gadżety dostępne są w dużych sklepach internetowych czy porównywarkach cen. W zakładce lalki erotyczne na możesz także łatwo porównać ceny – ich rozpiętość jest duża i pozwala na dopasowanie do każdego budżetu.

 

Inne erotyczne gadżety

Oprócz lalek istnieje całe mnóstwo erotycznych zabawek, które mogą być podarunkiem na wieczór kawalerski lub panieński. Pamiętaj tylko, że wibratorami, masturbatorami, seksowną bielizną lub biżuterią obdarowuje się raczej osoby, które zna się dobrze i jest się pewnym, że takie prezenty ich nie urażą.

Artykuł został przygotowany przy współpracy z serwisem Nokaut.pl