Intymność

Liderin – męskie wspomaganie

Liderin – męskie wspomaganie

Mimo, że jesteśmy już po Walentynkach, to warto chyba przyjąć zasadę, że każdy dzień powinien być dniem zakochanych. Życie jest zbyt krótkie, aby marnować choćby chwilę. Niezależnie od tego jakie mamy do tego indywidualne podejście, to pewne jest, że każdy mężczyzna woli unikać łóżkowych niepowodzeń. Sposobów jest wiele aby stanąć na wysokości zadania, a jednym z nich może okazać się Liderin® - suplement diety uzupełniający składniki, jakich potrzebuje organizm mężczyzny.

 

Na łamach naszego portalu pisaliśmy już o różnych specyfikach wspomagających męskość w różnych sytuacjach. Każdy z nas bowiem, niejednokrotnie już doznał niepowodzenia, takiego czy innego, ale coś poszło nie tak, chociaż mogło być tak pięknie...

Mężczyźni, wbrew pozorom, też maja swoje marzenia. Jednak w realizacji marzeń na przeszkodzie mogą stanąć kłopoty dnia codziennego, skumulowany stres w pracy, ale i presja, że prawdziwy mężczyzna musi sprostać oczekiwaniom ukochanej. Kto z nas tego nie doświadcza? Dlatego, wiodąc intensywny tryb życia, w którym napięty harmonogram nie zostawia zbyt wiele miejsca na relaks i wyciszenie, warto pomyśleć o sprawdzonym wsparciu.

Może nim być Liderin®, suplement diety, po który można sięgnąć w sytuacji, gdy wsparcie jest pożądane. Jego skład powstał w oparciu o badania naukowe uzasadniające takie połączenie naturalnych substancji aktywnych. Liderin® jako jedyny na polskim rynku, zawiera przebadaną naukowo i opatentowaną formułę.

Suplement zawiera kompozycję Pycnogenolu® i L-argininy, w najnowszej wersji produktu wzbogaconą o ginsenozydy.

  • Pycnogenol® to opatentowana formuła zawierająca wyciąg Pinus Pinaster, pozyskiwany z kory sosny nadmorskiej. Jest on źródłem substancji o działaniu wykazującym wpływ na ściany naczyń krwionośnych i na prawidłowe krążenie krwi.
  • Arginina jest aminokwasem pełniącym w organizmie człowieka rolę prekursora tlenku azotu. Działa on rozkurczająco na naczynia krwionośne, powodując zwiększenie przepływu krwi, a w efekcie - erekcję u mężczyzny.
    Kompozycja L-argininy i Pycnogenolu® została opatentowana w Stanach Zjednoczonych (pod nr 6.565.851).
  • Ginsenozydy w formie wyciągu z żeń-szenia pomagają wywołać i wzmocnić erekcję.

Badania naukowe wykazały, że 80% spośród badanych mężczyzn deklarowało prawidłową erekcję i zwiększenie doznań podczas stosunku seksualnego.*

{jumi[*9]}

Skoro badania potwierdzają skuteczność i działanie Liderinu®, warto skorzystać ze sprawdzonego sposobu i wzmocnić naturalne funkcje męskiego organizmu w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania. O wspierającej roli suplementów powiedziano już chyba wszystko – ich przyjmowanie jest dziś na porządku dziennym. Przy ich pomocy wzmacniamy włosy, skórę, paznokcie, kości, stawy – w zasadzie wszystkie organy! Czas, aby mężczyźni zdali sobie sprawę, że z suplementów mogą korzystać również w łóżku.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie producenta: www.liderin.pl

 

Sposób użycia:
3 tabletki przynajmniej 1 godzinę przed stosunkiem płciowym, popić wodą. Jednorazowa porcja to 3 tabletki, które powinny zostać zażyte przynajmniej godzinę przed stosunkiem. W ten sposób do organizmu zostaje dostarczone: 80 mg substancji Pycnogenol®, chlorowodorek L-argininy w ilości 1814 mg oraz wyciąg z żeń-szenia 150 mg.

Opakowanie: 6 tabletek.

Cena: ok. 47 zł

Producent: Walmark Sp. z o.o.

 

UWAGA!

Dla naszych czytelników producent ufundował nagrody w postaci tegoż właśnie specyfiku. Jak tylko przesyłka do nas dotrze, to w ramach szybkiego konkursu na naszym fan page na Facebooku rozdamy je z wielką radością dla radości naszych fanów.

*R. Stanislavov, V. Nikolova, Treatment of Erectile Dysfunction with Pycnogenol and L-arginine, "Journal of Sex & Marital Therapy" 2003, nr 29(3), s. 207-213.