O zdrowiu

menopauza czas

Menopauza: jak leczyć jej objawy? Metody odmładzania narządów płciowych!

Menopauza to dla kobiet drażliwy temat, bo wiąże się z nieuchronnymi procesami starzenia, które do niedawna wydawały się kobietom nieodwracalne. Tak było kiedyś, bo dzisiejsza ginekologia estetyczna pomaga Paniom w każdym wieku cieszyć się z wyglądu swojego ciała i czerpać satysfakcję seksualną podczas zbliżeń z partnerem. Jeśli chcesz cieszyć się życiem i seksem, to odmładzanie narządów płciowych jest zabiegiem idealnym dla Ciebie, bo pozwali Ci ponownie poczuć się jakbyś miała 20 lat!

 

Menopauza pod kontrolą!

Menopauza oznacza koniec cyklu menstruacyjnego, ale nie musi oznaczać zaprzestania zbliżeń z partnerem – zwłaszcza, że dają Wam przecież one obustronną przyjemność. W czasie menopauzy może pojawić się pewien dyskomfort – rozluźnienie pochwy, uczucie suchości, a nawet ból podczas zbliżeń, które sprawiają, że znacznie spada jakość i intensywność doznań. Nowoczesna ginekologia estetyczna przeciwdziała negatywnym skutkom menopauzy i pozwala na nowo cieszyć się życiem intymnym. Najnowocześniejszym zabiegiem z tego zakresu jest Mona Lisa Touch, bo w zaledwie kilkadziesiąt minut przywraca młodość narządom płciowym. Podczas nieinwazyjnego zabiegu z użyciem nowoczesnego lasera zostają odbudowane ścianki pochwy. Dzieje się tak poprzez ich ogrzewanie, co stymuluje produkcję kolagenu – to właśnie on jest odpowiedzialny za napięcie ścianek pochwy. Wraz z wiekiem, a w szczególności w okresie menopauzy, jego produkcja maleje, co automatycznie przekłada się na zmniejszenie napięcia pochwy oraz spadek poziomu nawilżenia w pochwie. Kobiety szczególnie dostrzegają to podczas zbliżeń z partnerem, kiedy znacznie spada zadowolenie z doznań seksualnych. Zabieg Mona Lisa Touch pozwala przywrócić satysfakcję z własnej seksualności i na nowo cieszyć się życiem!

 

Zyskaj młodość i pewność siebie podczas jednego zabiegu!

Dla komfortu pacjentki ważne jest, aby zabieg był nieinwazyjny, precyzyjny i skuteczny. Taki właśnie jest zabieg Mona Lisa Touch - nie trwa więcej niż kilkadziesiąt minut, a dodatkową zaletą jest fakt, że jest bezbolesny, co sprawia, że nie wymaga znieczulenia. Dzięki temu sam okres rekonwalescencji jest zredukowany do minimum. Tego właśnie oczekują kobiety, poszukując klinik i zabiegów dla siebie – chcą mieć pewność, że oddają się w ręce wykwalifikowanej kadry specjalistów, która zadba o ich bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu, jak i po nim. Ważna jest także kwestia szybkiego powrotu do zdrowia – kobieta po zabiegu Mona Lisa Touch może wrócić do codziennych obowiązków i przyjemności - informuje Klinika Ginekologii Estetycznej Ziemlewski.

 

Piękna znaczy szczęśliwa!

Odmładzanie pochwy to zabieg, który pozytywnie wpływa nie tylko na ciało kobiety, ale i jej samopoczucie. Jeśli kobieta dobrze czuje się we własnym ciele, to po prostu jest szczęśliwa – w domu, pracy, a także w łóżku, co pozytywnie wpływa na relacje intymne z partnerem. Kliniki Ziemlewski zabieg odmładzania pochwy ma w swojej standardowej ofercie, z której chętnie korzystają kobiety w każdym wieku. Decydując się na zabieg odmładzania narządów płciowych dostosowany do swoich potrzeb mogą one cieszyć się życiem bez kompleksów!  

Więcej informacji o leczeniu objawów menopauzy można znaleźć na stronie Kliniki Ziemlewski: http://www.klinikiziemlewski.pl.

Reklama