Intymność

Męskość w zapaści

Męskość w zapaści

Prawie każdy mężczyzna uwielbia wyścigi samochodowe i marzy o tym, żeby usiąść za kółkiem bolidu. Żaden jednak nie chce być szybki niczym kierowca Formuły 1 w swojej sypialni, lub co gorsze w ogóle nie dostać szansy wejścia za stery. Często jednak takie sytuacje zdarzają się i to bez konkretnej przyczyny. Co należy zrobić by szybko i skutecznie rozwiązać wstydliwy dla wielu mężczyzn kłopot?

 

Odpowiedź nie jest taka prosta. Wielu facetów wstydzi się bowiem przyznać do krępującego ich problemu. Często zaczynają też unikać zbliżeń z partnerką, co jeszcze bardziej go pogrąża. Zamknięcie się w sobie jest najgorszym rozwiązaniem. Istnieje bowiem wiele alternatywnych metod na pozbycie się problemów z zaburzeniami erekcji czy przedwczesnym wytryskiem, które nie są inwazyjne, a wręcz fantazyjne. Wystarczy czasem zajrzeć do sklepu z akcesoriami erotycznymi.

Nowoczesne, dobrze wyposażone sexshopy, w swojej ofercie mają wiele akcesoriów, które wpasują się w gusta każdego mężczyzny i jednocześnie pomogą mu pokonać niektóre trudności na pięknej, ale czasem wyboistej drodze do spełnienia seksualnego.

 

Ciekawym rozwiązaniem problemów seksualnych mężczyzn jest stosowanie tzw. pierścieni erekcyjnych. Są to specjalne nakładki, o kształcie obręczy, które nakłada się u nasady wzwiedzionego penisa. Dzięki delikatnemu uściskowi, blokują one odpływ krwi, przez co mężczyzna może cieszyć się swoimi możliwościami o wiele dłużej. Musicie jednak pamiętać, że nie należy stosować takiej nakładki jednorazowo dłużej niż 30 minut. A co powiecie na pozytywne wibracje w sypialni??? Niektóre pierścienie wyposażone są w nakładki wibrujące, które z pewnością urozmaicą zabawę. Macie więc szansę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Poprawicie swoje możliwości i jednocześnie sprawicie nieziemską rozkosz kobiecie. Możecie też uciec się do fortelu i kupić taki pierścień jako prezent dla ukochanej. Dzięki czemu nie dacie po sobie poznać, że macie jakiekolwiek problemy, a partnerka zapewne doceni Waszą pomysłowość i wkład w urozmaicenie życia seksualnego.

Kolejnym rozwiązaniem są specjalne nakładki stymulujące. Ich działanie jest podobne do wspomnianych już pierścieni, jednak ich wygląd jest nieco inny. Są to bowiem specjalnie wyprofilowane rękawki, często wyposażone w wypustki, które dodatkowo stymulują kobietę. Rozwiązania te są bardzo cenione, ponieważ nie tylko pomagają mężczyźnie przezwyciężyć krępujące problemy, ale także dostarczają partnerom dodatkowej rozkoszy.

Idealną receptą na poważniejsze problemy z erekcją są pompki. Być może niektórzy z Was mają opory przed ich stosowaniem, jednak warto wiedzieć, że nie taki diabeł straszny, jakim go malują. Pompki te nie tylko polepszą jakość życia intymnego mężczyzny poprzez skuteczną walkę z problemami erekcji, ale także mogą zwiększyć rozmiar męskiej dumy.

Ich działanie jest bardzo proste. Pod wpływem próżni, która powstaje w pompce, ciała jamiste penisa nachodzą krwią, przez co on sam rozszerza się nawet o 20%. Efekt ten może utrzymywać się jeszcze przez kilka godzin po użyciu pompki. Dzięki regularnemu stosowaniu, efekt powiększenia może pozostać na stałe. Czy nie warto więc sięgnąć po takie rozwiązanie, które może także stać się także świetnym urozmaiceniem gry wstępnej?

 

Jak widzicie drodzy Panowie, nie należy się od razu załamywać, gdy przydarzą się Wam krępujące problemy. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Być może dzięki tym przejściowym trudnościom, na nowo odkryjecie co kręci Was i Wasze kobiety? Może wejdziecie na nową drogę seksualnej rozkoszy? Pamiętajcie jednak, że problemy, nie mogą stać się jedynym przyczynkiem do wprowadzania urozmaiceń w sypialni. Miłe zabawki, mogą nawet uchronić Was przed wszelkimi możliwymi trudnościami, poza tym są po prostu fajne.