Moto Sfera

Motoryzacyjne szaleństwa w prezencie

Motoryzacyjne szaleństwa w prezencie

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. A wraz z nimi szukanie pomysłów na prezenty świąteczne. Jeśli chcemy sprawić, by prezent przez nas podarowany nie wylądował w kącie razem z tradycyjnymi skarpetkami i wodą toaletową, warto wybrać taki, który zapadnie w pamięć na długo. Doskonałą propozycją mogą być prezenty gwarantujące maksimum emocji i spełniające marzenia.

 

Dawka adrenaliny dla każdego

Chcąc podarować wyjątkowy prezent świąteczny, warto poznać marzenia bliskiej osoby. Mogą się nimi okazać niezapomniane przeżycia motoryzacyjne. Kto nie chciałby na przykład wsiąść w najprawdziwszy samochód rajdowy i poczuć się jak zawodowy kierowca na profesjonalnym torze? Dzięki specjalnym prezentom jest to możliwe. Zwykle ich cena wynosi około 400 złotych. Zawarte w niej jest na przykład 40 minut jazdy po trasie kilkunastu kilometrów, podczas której uczestnik ma możliwość zapoznania się z charakterystyką trakcji samochodu, jego przyspieszeniem, mocą silnika oraz poznaniem tajniki panowania autem podczas uślizgu. W zależności od miasta, w jakim organizowane jest wydarzenie do wyboru są różne samochody rajdowe, między innymi Peugeot 106 czy Renault Megane Maxi, a także prawdziwe rajdowe legendy.

 

Motoryzacyjne szaleństwa w prezencie

 

Bestia w zasięgu ręki

Do motoryzacyjnych wrażeń z pewnością można zaliczyć jazdę Monster Truckiem. Kto nie chciałby przejechać się pojazdem, który powstał tylko po to, by w bezwzględny sposób niszczyć inne samochody? 30-minutowa jazda prawdziwym Monter Truckiem może być więc doskonałym prezentem świątecznym dla każdego miłośnika potężnych bestii. Prezent zwykle obejmuje 10 minut szkolenia oraz 30 minut przejazdu gwarantującego mocne wrażenia.

 

Poślizg bez tajemnic

A może świąteczne prezenty nie muszą gwarantować tylko niezapomnianej przygody za kółkiem, ale mogą także dostarczyć praktycznych umiejętności? Podaruj więc bliskiemu fanowi motoryzacji możliwość nauki prawidłowego zachowania się za kierownicą w ekstremalnych sytuacjach. Taką możliwość daje kurs nauki kontrolowanego poślizgu, dzięki któremu może przećwiczyć niebezpieczne sytuacje na śliskich nawierzchniach. Kurs obejmuje ćwiczenia prawidłowej pozycji za kierownicą, efektywności pracy, dynamicznego skrętu, hamowania na śliskiej nawierzchni oraz ćwiczenie reakcji na uślizg auta. Kurs trwa około 6 godzin, po których uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Te i inne pomysły na prezenty świąteczne znajdziecie na stronie https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-boze-narodzenie