Żyć Dobrze

Na co patrzą kobiety?

Na co patrzą kobiety?

Na jednej z kobiecych witryn można znaleźć ciekawą informację o tym Co kobiety lubią u mężczyzn. Podobno dla kobiety najważniejsze jest to, co mężczyzna ma w głowie. Ale to wcale nie oznacza, że na ulicy nie rzuca ona spojrzeń na ... męskie pośladki.

 

Oto podstawowe założenia, jakie zdaniem kobiet powinien spełniać mężczyzna:

* Klatka piersiowa - powinna być szeroka i umięśniona.

* Brzuch - najlepiej płaski i twardy jak deska.

* Ramiona - szerokie, aby kobieta mogła czuć się w nich bezpiecznie.

* Uda - szczupłe i silne; to pobudza kobiecą wyobraźnię seksualną.

* Pupa - mała, jędrna i oczywiście muskularna.

 

... ale czy zawsze tak jest?

 

193

 

Teraz kilka głosów osób zainteresowanych:

„Myślę, że jak kobieta jest drobna, to facet z brzuszkiem wchodzi w grę ;) Myślę, że trzeba się dopełniać. Ja akurat do drobnych nie należę i wolę szczupłych facetów ale tak naprawdę najważniejszy jest dla mnie jeśli chodzi o wygląd, to wzrost i oczy i mam bzika na punkcie loczków ale to juz takie małe zboczenie ;) A jeśli chodzi o charakter to..."

„Nie prawda. Mam zupełnie inne wymagania do facetów. Wolę większe tyłki i wąskie klaty, tacy też są i u mnie znajdują uznanie :) nie mam potrzeby czuć się bezpieczna przy facecie, wole polegać na swojej sile".

„Tak naprawdę, to mało przystojni, lekko grubawi mają najpiękniejsze kobiety. Idealni zazwyczaj uważają, że nie są zbyt dobrzy i dla takiej".

„Racja, wszystko to co jest napisane to prawda, właśnie tacy maja jedynie jakąś szanse u mnie".

 

I można tak dalej. Każdy ma jakieś swoje preferencje i upodobania. Najważniejsze drodzy panowie, to cenić samego siebie takim jakim się jest. Jeśli możemy coś poprawić dla lepszego samopoczucia to OK. Jeśli jednak zechcemy poprawiać naturę to z góry skazujemy się na porażkę.

Na zakończenie dla poprawy samopoczucia kultowy cytat: Jestem mężczyzną, mam swoje zdanie i będę się go trzymał - nie wyjdę spod stołu!