Żyć Dobrze

woda po goleniu

Najpopularniejsze męskie wody po goleniu

Wydawałoby się, że w kwestii pielęgnacji skóry twarzy mężczyźni mają ułatwioną sprawę - zazwyczaj wystarcza im przemycie twarzy wodą, a po goleniu, aplikowanie na nią odpowiedniego preparatu, łagodzącego powstałe podrażnienia. Jednak mężczyzna, który chce zrobić wrażenie na kobiecie, powinien zwracać też uwagę na swój zapach. Dobrze dobrana woda po goleniu może sprawić, że z przeciętnego osobnika płci męskiej, stanie się w oczach pań prawdziwym macho. Podpowiadamy zatem, kiedy powinno używać się wody po goleniu i jak dobrać jej zapach, by zachwycił płeć piękną.

 

Woda po goleniu nie dla każdego

Niestety, nie każdy mężczyzna powinien korzystać z wody po goleniu. Zdecydowanie nie nadaje się ona dla panów, którzy mają do czynienia z wrażliwą i podrażnioną skórą twarzy. Woda po goleniu zawiera w swoim składzie alkohol, którego zadaniem jest dezynfekcja powstałych na skórze mikrouszkodzeń, a także ekstrakt perfum, dzięki którym ładny zapach może utrzymać się długo na skórze.

Jednak kontakt tych składników z wrażliwą cerą niesie za sobą ryzyko wystąpienia stanu zapalnego - aplikacja wody zaraz po zabiegu usuwania zarostu może wywołać na skórze pieczenie i zaczerwieniania, które nie tylko wyglądają na skórze mało estetycznie, ale są też dla niej bardzo niebezpieczne.

Wrażliwcy, którzy nie chcą rezygnować z pielęgnacji twarzy po goleniu, zamiast wody powinni wybierać kremy nawilżające do twarzy - większość dostępnych na rynku pozostawia na skórze ładny zapach, a dodatkowo zabezpiecza ją przed przesuszeniem oraz różnymi uszkodzeniami.

 

Jak wybrać wodę po goleniu?

Decydując się na zakup wody po goleniu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej skład, później na zapach. Nawet jeśli skóra nie jest wrażliwa i skłonna do podrażnień, woda powinna zawierać minimalną ilość alkoholu i ekstarktu z perfum - pomoże to zniwelować uczucie szczypania po jej aplikacji. Warto też wybierać te preparaty, których skład wzbogacony jest o witaminy np. prowitaminę B5, która łagodzi podrażnienia na skórze i odpowiada za prawidowe funkcjonowanie komórek naskórka na twarzy.

 

Jesteś tym, czym pachniesz

Badania pokazują, że dla kobiet bardzo duże znaczenie ma nie tylko wygląd zewnętrzny mężczyzny, ale też jego zapach. Jest to czynnik, który w dużym stopniu odpowiada za ich zainteresowanie płcią przeciwną. Choć każdy mężczyzna powinien dobierać zapach wody po goleniu według własnych preferencji i upodobań, to na rynku istnieje kilka zdecydowanych faworytów w tej kwestii. Przeglądu pięciu najchętniej kupowanych wód po goleniu dokonali konsultanci internetowej perfumerii Tagomago.pl.

Calvin Klein Eternity - to zapach, w którym odnajdzie się praktycznie każdy mężczyzna. Z jednej strony jest w nim coś uwodzidzielskiego i szarmanckiego, z drugiej pojawia się nuta orzeźwienia i delikatności. Głównymi odbiorcami tego zapachu są silni i zdecydowani mężczyźni, dla których duże znaczenie mają tradycyjne wartości.

Giorgio Armani Acqua Di Gio Homme - aromat tej wody po goleniu jest odzwierciedleniem eleganckiego i zmysłowego mężczyzny. Przeplatanie się delikatnej woni kwiatów z morską bryzą i cytrusami sprawia, że woda ta wyjątkowo przyciąga do siebie kobiety.

Bruno Banani Magic Man - to zapach dla spontanicznych, energicznych i młodych mężczyzn. Ta woda pogoleniu szczególnie przypadnie do gustu panom, którzy lubią uwodzić -  to zdecydowanie zapach sukcesu, luksusu i pożądania.

Carolina Herrera 212 Vip Men - to woda po goleniu dla mężczyzn wyjątkowych - silnych, wolnych, pewnych siebie i przekonanych o swojej wyjątkowości. Ten zapach daje im elitarny wstęp do świata zabawy, luksusu i pięknych kobiet.

Chanel Allure Homme Sport - woda po goleniu idealna dla panów, którzy pozostają w ciągłym ruchu. Kosmetyk ten nada ich skórze świeżego i energetyzującego zapachu, który będzie idealnie współgrał z ich aktywnym stylem życia.

Więcej informacjo oraz pełna oferta produktów po goleniu dostępna na stronie: http://tagomago.pl/katalog/87/Po-goleniu/

Reklama