Żyć Dobrze

bizuteria medgrawer main

Naszyjniki męskie z medycznym grawerem

Biżuteria to nie tylko piękne świecidełka i ozdoby. Może być także nośnikiem bardzo ważnych informacji. Często to właśnie mężczyźni mieli problem w jaki sposób przekazać innym wiadomość o swojej chorobie czy dolegliwości. Kobiety zawsze miały duży wybór wśród błyskotek.
Tradycyjne silikonowe paski nie grzeszyły urodą i estetyką. Nie nadawały się do każdego typu ubioru. Przecież trudno założyć bransoletkę z niebieskiego czy czerwonego silikonu do eleganckiego garnituru czy koszuli. Obecnie wybór jest o wiele większy. Już nie trzeba się ograniczać, można wybierać spośród setek wzorów bransoletek, zawieszek czy naszyjników.

 

Jaką biżuterię wybrać?

Dla mężczyzn najodpowiedniejsza będzie biżuteria z grawerem wykonana ze stali jubilerskiej. To tradycyjna i powszechnie już znana stal chirurgiczna, typ 316L. jest antyalergiczna, nie uczula, nie rdzewieje i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Jest zatem w sam raz stworzona dla panów. A przy tym zachowuje swój blask i piękno na lata. W porównaniu ze srebrem, złotem czy wolframem ma przystępne ceny, dlatego nie trzeba ograniczać się tylko do jednej czy dwóch sztuk. Można mieć wiele, na wiele różnych okazji.

 

bizuteria medgrawer 1

 

Bransoletka czy naszyjnik?

Bransoletki i naszyjniki męskie mogą być nośnikiem informacji medycznych. Oczywiście gdzie wygrawerujesz tekst o uczuleniu, cukrzycy czy epilepsji to zależny tylko od Ciebie. Do wyboru masz już nie tylko eleganckie bransoletki męskie, ale także naszyjniki czy zawieszki w różnym kształcie.  Bransoletki są wygodne i bardziej widoczne dla potencjalnego "ratownika", ale i naszyjnik sprawdzi się w tej roli równie dobrze.  Możesz zawiesić nieśmiertelnik czy inną zawieszkę stalową z grawerem na łańcuszku i zawsze nosić w widocznym miejscu. Informacja tylu: "CUKRZYCA. Jeśli zemdleje wezwij lekarza" będzie cenną wiadomością i na pewno pomoże w uratowaniu Twojego życia.

 

bizuteria medgrawer 2

 

A co z grupą krwi?

Jeśli wolisz mieć informację o grupie krwi zawsze przy sobie to pamiętaj, że nie zawsze przyda się przy ratowaniu życia. Zazwyczaj ratownicy medyczni  nie polegają na takiej informacji, chyba, że w bardzo, ale to bardzo tragicznych sytuacjach. Dodatkowo przy grupie krwi musi być informacja z imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL. Pamiętaj by zawsze w portfelu mieć karteczkę z badaniem grupy krwi, wówczas dodatkowe badania będą zbędne i lekarze szybko będą w stanie tobie pomóc.

Jeśli zatem jesteś uczulony na któryś z leków, masz cukrzycę czy napady epilepsji zadbaj o siebie i pomóż innym w ratowaniu twojego życia. Wygraweruj ważne informacje na bransoletce czy zawieszce i noś przy sobie, a poczujesz się pewniej i bezpieczniej.

Reklama