Intymność

Jak przejść od obiadu do łóżka?

Jak przejść od obiadu do łóżka?

Nie zawsze potrzeba czasu i taktu podczas próby zdobycia kobiety. Każda kobieta jest inna, ale w przeważającej części jest kilka rozwiązań, które zazwyczaj prowadza do sukcesu - pod warunkiem, że jesteś cierpliwy, uważny i masz talent do kameralnej sztuki.

 

Jak więc można dokonać przejścia od obiadu do łóżka? Jest to szczególnie duże wyzwanie, ponieważ większość pań ma różne wymagania. Dlatego musimy sprawdzić kilka ogólnych opcji, które mogą potencjalnie odnosić się do wielu aspektów dotarcia do kobiety. Chodzi o przygotowanie z wyprzedzeniem, przy zachowaniu pewnej subtelności i wiedząc kiedy jest ten właściwy moment, aby dokonać ostatecznego ruchu. Jak zacząć?

 

Weź ją na zmysłową kolację

Żadna kobieta nie może się oprzeć urokowi wieczoru doskonale zaplanowanego połączonego z romantycznym posiłkiem. I nie chodzi tu tylko o starannie sformułowane komplementy, otwieranie drzwi i wysuwanie krzesła. Chodzi o przygotowanie do ostatecznego celu co oznacza, że należy kłaść nacisk na atmosferę, uczucie przyjemności i ekscytującą niespodziankę. Miedzy innymi może to być posiłek, ale taki, jakiego jeszcze nigdy nie miała okazji próbować.

Przekonaj ją o jej wyjątkowości, koncentrując się na jej zmysłach, zapachach z otoczenia. Zadbaj o odpowiednie oświetlenie, które i ciebie i ją pokaże z lekką nutą tajemniczości. Do tego dobre jedzenie, przesączone odpowiednim nastrojem stanie się początkiem idealnej gry wstępnej.

Zrób to wieczorem

Niezależnie od zaufania, wysiłek jest zawsze wymagany. Zazwyczaj faceci myślą, że mogą uciec się do standardowej restauracji z klasyczną kolacją, czasem nawet w paskudnym centrum handlowym. Kobiety jednak lubią romantyczne, zmysłowe wieczory.

Jeśli nie teatr czy opera, to może otwarcie galerii lub spacer po parku przy świetle księżyca. Musimy przestać myśleć tylko o sobie. Pamiętaj, że wysiłek zawsze będzie wynagrodzony i pomaga w naturalnym przejściu od obiadu do łóżka. Wysiłek ten jednak musi potrwać nieco dłużej niż godzina czy dwie.

 

Zatrzymaj się na drinka

Tak, obiad czy kolacja udały się i ona cieszy się ogromnie. Jednak dobrze zbudowana atmosfera może się nico ochłodzić. Co zrobić w takim razie w drodze do domu? Zazwyczaj najlepszym sposobem jest zatrzymanie się na drinka pod koniec wieczoru. Bar lub klub nie jest twoim celem z wielu względów, jednak możesz w tym czasie podtrzymać miły klimat i wzbogacić spotkanie intymną rozmową i podgrzać atmosferę jednym albo dwoma drinkami.

Oczywiście nie chodzi o to żeby partnerka była pijana bo cały pomysł na piękny wieczór bezpowrotnie uleci w mgnieniu oka. Musisz utrzymać, które po powrocie do domu będzie nadal ogrzewać was w łóżku.

 

Kanapa

Większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z wagi gry wstępnej, która powinna zacząć się odpowiednio wcześnie. Kanapa pozwala na ciche, intymne rozmowy po obiedzie lub kolacji. Kiedy ona mówi, musisz wytężyć swoją uwagę, to bowiem jest ogromnym krokiem do celu. Po kilku anegdotach przechodzi do drobnych sygnałów, dotyków... Pamiętaj jednak aby w odpowiednim momencie przejść z kanapy do łóżka. Nie tylko jest znacznie bardziej komfortowe, ale zwiększa poziom zaufania kobiety.