Intymność

Ona też potrzebuje orgazmu

Ona też potrzebuje orgazmu

Każdy kocha seks. Jeden lubi rozmawiać o tym otwarcie, drugi nie. Czytasz to bo lubisz seks i chcesz by twój partner także go lubił o wiele bardziej niż dotychczas. Pamiętaj jednak, że seks może być największą przyjemnością, której można kiedykolwiek doświadczyć - lub ... największym rozczarowaniem, co niestety dotyka zbyt wielu osób.

 

Statystyki pokazały, że 75% kobiet udaje orgazm, 15% udaje zawsze, i około 9.5 % powiedziało, że czasem udają. Gdzie dochodzi około 0.5 %, które powiedziały, że nigdy nie udają. Mężczyznom czynnie uprawiającym seks z kobietami ciężko jest w to uwierzyć ale to bolesna prawda. Każda kobieta wie o tym doskonale.

 

Kobiety, przez udawanie orgazmu, unikają jednego z najbardziej przyjemnych doświadczeń w życiu

Zarówno u mężczyzn, jak i kobiet seksualna przyjemność wzrasta do niewiarygodnych rozmiarów, gdy tylko wiesz jak sprawić kobiecie ową przyjemność i upragniony orgazm. Twoja kobieta będzie pożądać cię jak nigdy przedtem i nigdy nie będzie chciała kogoś innego, będzie potrzebowała tylko ciebie. Żeby jednak tak było i jeśli kobieta pragnie mieć wspaniałe chwile ze swoim partnerem musi mu powiedzieć otwarcie co ją podnieca a co nie, jak to lubi robić, i co chce zmienić.
Wtedy wasz związek wejdzie na całkowicie inny tor.

 

ona potrzebuje 1

 

Większość mężczyzn przejmuje się tym jak najszybciej zadowolić kobietę podczas stosunku. Na pytanie:

Co sprawia największą przyjemność kobiecie podczas seksu?

większość mężczyzn odpowiada bardzo podobnie:

- „Wprowadzanie penisa do pochwy" - jak wiemy to może podniecać tylko mężczyznę.

- „Ona kocha kiedy jestem twardy i ją ..." - stwierdzenie popularne lecz raczej żałosne.

- „Szybkie pukanie"- i tym razem zła odpowiedź.

 

Mężczyznom pobudzenie seksualne przychodzi stosunkowo łatwo, ponieważ męskie organy płciowe są na zewnątrz ciała i łatwo jest je pobudzić. Mężczyźni, którzy mają problemy psychiczne lub fizycznie, mogą czasami podniecać się dłużej, podobnie bywa kiedy mężczyzna jest znudzony swoją partnerką.

Czy wiesz, że głównym powodem dlaczego mężczyźni nudzą się kobietami jest seks a dokładniej przeciętny seks? A gdy kobieta nudzi się partnerem bo on jej nie zaspokaja, to naturalnym jest, że nie jest tak chętna jak on. Seks staję sie nudny również wtedy, kiedy nie ma się orgazmu. Wyobraź sobie, że uprawiasz seks raz dziennie i za każdym razem nie masz orgazmu. Nie sprawia to już tyle frajdy co wcześniej.

Mężczyźni nieumiejętnie próbujący doprowadzić kobietę do orgazmu często poddają się i kończy się to fiaskiem. Ani ona ani on nie wiedzą co robią źle. Wtedy kobieta udaje orgazm by skończyć to jak najszybciej.

Jeżeli mężczyzna nie będzie wiedział jak doprowadzić kobietę do orgazmu ona w końcu się nim znudzi, i będzie szukać jakiejś innej ewentualności zaspokojenia swoich rządz. Większość kobiet powie swoim mężczyznom, że wszystko jest ok - tylko po to, by podtrzymywać ich uczucie. Mężczyźni zwykle nie są podejrzliwi i nie dostrzegają problemu.

 

To nie jest twój błąd 

Skąd bowiem mężczyzna ma wiedzieć co czuje kobieta? Tylko kobieta naprawdę wie, jak zadowolić kobietę. Tylko kobieta wie co ją fizycznie podnieca. Niestety większość kobiet nie lubi rozmawiać o tym z partnerami, ponieważ uważają, że mogą oni poczuć się przez to mniej męscy.

 

ona potrzebuje 2

 

W takim razie każdy facet powinien wiedzieć, że:

Kobiety kochają uczucia przyjemne. Większość z nich lubi by ich ciała były delikatnie pieszczone. Wyobraź sobie siebie leżącego całkowicie nago. Leżysz w 100% odprężony a kobieta delikatnie pieści twoje ciało. Spróbuj delikatnie pieścić swoje ciało. To trochę łaskocze ale to sprawia, że czujesz się miło nawet jeśli masz ochotę się podrapać.

 

Kochając się ze swoją partnerką musisz dać ciału pożądanie. Delikatnie pieść całe jej ciało, zaledwie dotykając skórę. Rób to 3-4 minuty, prowadź swój dotyk w stronę jej piersi ale pod żadnym pozorem nie dotykaj jej sutków. Zakreśl na jej piersi kółko, wkoło sutka nie dotykając go. Możesz czasami całować delikatnie jej piersi wokół ale nie dotykaj jeszcze jej sutków - dotykaj poniżej i powyżej. To zacznie powodować, że zechce tego sama. Po kilku minutach bardzo ale to bardzo delikatnie dotknij jej sutków. Następnie delikatnie zacznij językiem zakreślać kółko wkoło sutka ale nie na nim.

Masz całkowitą kontrolę - ona podnieca się coraz bardziej. Utworzyłeś podekscytowanie i pragnienie jakiego ona pragnie. Wtedy kiedy będzie gotowa, to będzie moment by przejść do następnego kroku...

Ważne jest również byś nie dotykał jej łechtaczki. Celem jest stworzenie efektu pożądania u kobiety. Nie przestawaj - kontroluj sytuację ,bo to jest tylko rozgrzewka do wspaniałego seksu.

 

Teraz możesz przystąpić do działania... Jesteś twardy i gotowy a ona wygląda jakby pragnęła tylko tego. Tylko chcesz zanurkować a ona ci kibicuje.

 

Jednak nie rób tego. Nie przechodziłeś tego wszystkiego tylko po to by to teraz kilkoma ruchami zakończyć całą zabawę.

Dotknij swoim penisem jej warg łechtaczki, ale delikatnie. Lekko dotykaj ją penisem ponad jej wargami, ona wie, że jesteś gotowy, że chcesz to zrobić tak samo jak ona. Jesteś teraz zupełnie odpowiedzialny i kontrolujesz sytuację. Będziesz drażnić ją, choć ona domaga się byś skończył.

 

Teraz ona prosi cię, żeby to skończyć, ale nie robisz tego. Nie przestawaj jej drażnić. Masz kontrolę a ona to kocha. Gdy ona zbliża sie do orgazmu dalej przesuwaj penisa, dalej, ale tylko kilka centymetrów. Rób to bardzo wolno. Chwilka przerwy (utrzymuj kontrolę) i znowu wolno, stopniowo napieraj .

 

Zapamiętaj - jeżeli wejdziesz głęboko to wszystko na marne. Strasznie delikatnie rozszerzaj jej pochwę i drażnij ją swoim penisem, ona zacznie szaleć chcąc byś w końcu wjechał głęboko ale nie rób tego. Im dłużej z nią grasz, tym bardziej intensywne będą wasze orgazmy.

 

Teraz już ona drży z pragnienia. Powoli zacznij ja penetrować, to doprowadzi ja na krawędź. Ona może krzyczeć, jak dobrze pójdzie to nawet twoje imię lub może tylko pisnąć cicho - ale będziesz wiedział, że dałeś jej orgazm. Nie przestawaj jednak i przyśpieszaj, ona chce orgazmów ponownie - więcej, szybciej, teraz. Możesz bardzo przyspieszyć ale nie bądź brutalny, bo większość kobiet za tym nie przepada.

 

Ona może mieć kilka orgazmów, lub tylko jeden. Na pierwszy orgazm kobiety trzeba się bardzo napracować lecz drugi przychodzi już szybciej. Jeżeli tak długo zwlekałeś z zaspokojeniem siebie możesz być pewien, że Twój orgazm będzie również ogromny. Spróbuj powstrzymywać się dłużej i dłużej. To wzbogaci seksualne doświadczenia zarówno twoje jak i twojej partnerki.