O zdrowiu

Operacje plastyczne – prosty sposób na zmianę

Operacje plastyczne – prosty sposób na zmianę

Podejście do operacji plastycznych zmieniło się bardzo mocno w ostatnich dekadach. Jeszcze niedawno były one temat tabu, a dziś jest to kwestia, której coraz mniej osób się wstydzi i coraz głośniej mówi się o potrzebie ich wykonywania nie tylko w przypadku widocznych defektów ciała, ale również, kiedy chcemy po prostu zmienić się na lepsze, upiększyć czy uwydatnić pewne swoje cechy sprawiając, by inne odeszły na drugi plan.

 

Zmieniło się wiele również w samej medycynie – technika wykonana operacji, ich bezpieczeństwo i podejście do pacjentów i pacjentek. To wszystko sprawia, że dziś ich popularność jest dużo większa.

 

Kto najczęściej poprawia swoją urodę?

W odpowiedzi na to pytanie niezwykle łatwo się pomylić i ulec pewnym stereotypom. Intuicja podpowiada, że zabiegi plastyczne wykonywane są często przez gwiazdy showbiznesu, aktorów i aktorki, a także głównie kobiety. W rzeczy samej najwięcej operowanych osób to właśnie płeć piękna, ale również wiele zmieniło się w ostatnim czasie w kwestii podejścia panów do tego typu modyfikowania swojego ciała. Panowie również chętnie korzystają z rozmaitych operacji i choć ponad 80% to kobiety, liczba panów z roku na rok wzrasta. Mitem jest również stwierdzenie, że operacje plastyczne są dla gwiazd. Statystycznie najczęściej wykonuje się operacje w przypadku młodych kobiet, wiodących raczej przeciętne, ale uporządkowane życie zawodowe i rodzinne.

 

Operacje plastyczne na topie – popularne zabiegi

Powszechnie wykonuje się takie zabiegi jak: facelift, liposukcja, powiększenie ust, piersi, plastyka ud, plastyka nosa, korekcja brodawek, plastyka uszu. Wszystkie te zabiegi z powodzeniem wykonasz w dobrej klinice plastycznej.

W LineaCorporis wierzymy, że każda osoba w równym stopniu zasługuje na bycie piękną. Wykonujemy wszystkie operacje z uwzględnieniem najlepszych techniki medycznych, przede wszystkim bezpiecznie i ekspresowo. Nasza klinika to znakomici fachowcy, a także procesjonalna opieka medyczna od pierwszego wywiadu z pacjentem lub pacjentką, aż po wypisanie do domu po operacji i okres rekonwalescencji.

 

Operacje intymne – nadal powszechnie wykorzystywane

Kwestie intymności jeszcze do niedawna budziły wiele kontrowersji jeżeli chodzi o medycynę estetyczną czy też operacje plastyczne. Świadomość w społeczeństwie jest jednak bardzo wysoka i dziś wiemy doskonale, że zmiany w tak intymnych i delikatnych sprawach mogą być korzystne dla nas i sprawić, że poczujemy się znacznie lepiej ze swoim ciałem, jak również odzyskamy radość z bliskich kontaktów z partnerem lub partnerką.

Artykuł zewnętrzny