Żyć Dobrze

Organizujesz wieczór kawalerski

Organizujesz wieczór kawalerski? Sprawdź nasze pomysły na świetną zabawę!

Wieczór kawalerski jest wyjątkową okazją dla każdego mężczyzny, który decyduje się na małżeństwo. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, ta impreza zdarza się tylko raz w życiu, dlatego na postawionym przed zadaniem jej organizacji świadku ciąży spora odpowiedzialność. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą ekstrawaganckie atrakcje, czy raczej pozornie zwyczajne spotkanie w gronie przyjaciół, wieczór kawalerski powinien być niezapomniany. Poniżej przedstawimy kilka propozycji, które pomogą osiągnąć ten cel!

 

Wieczór kawalerski na sportowo? Czemu nie!

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się wieczory kawalerskie poprzedzone atrakcjami, w których trakcie naprawdę można się wyszaleć – i nie chodzi tutaj wcale o alkohol. Wręcz przeciwnie, mamy tutaj na myśli aktywny wypoczynek!

Czy miałeś kiedykolwiek okazję uczestniczyć w zaciętej paintballowej bitwie? Jeśli nie, wieczór kawalerski może być wspaniałą okazją, by to zmienić! Rozgrywka paintballowa pozwoli uczestnikom imprezy nie tylko się rozruszać, ale i zintegrować w trakcie omawiania strategii. To zabawa dostarczająca sporej dawki adrenaliny, a przy tym stosunkowo bezpieczna. Należy tylko pamiętać o włożeniu ubrania ochronnego (dostarczanego zazwyczaj przez właściciela pola paintballowego) i unikaniu strzelania z bardzo niewielkich dystansów.

A skoro już jesteśmy przy strzelaniu, bardzo ciekawą atrakcją na wieczór kawalerski może być również wypad na strzelnicę. Podobnie jak zabawa w paintball, strzelanie do celu obudzi w uczestnikach ducha rywalizacji, a to coś, co większość mężczyzn lubi najbardziej!

A może przyszły Pan Młody jest miłośnikiem ekstremalnych wrażeń? Wówczas można zafundować mu... skok na bungee! To oczywiście nie propozycja dla każdego, ale jeśli bohater wieczoru już od jakiegoś czasu deklarował chęć sprawdzenia odwagi w ten sposób, na pewno doceni możliwość spełnienia marzenia w tak niezwykłych okolicznościach.

 

Co jeżeli nie możemy pozwolić sobie na ekstrawaganckie atrakcje?

Wymienione powyżej atrakcje to mnóstwo świetnej zabawy, ale niestety nie każdy może sobie na nie pozwolić. Co zrobić, gdy w grę nie wchodzi ponoszenie dużych kosztów?

Bardzo ciekawym, a zarazem stosunkowo prostym sposobem na uczynienie wieczoru kawalerskiego szczególną okazją jest wyjazd do innego miasta. Dodatkowe koszty to tylko paliwo i ewentualnie wynajęcie pokoju w hotelu, a efekt potrafi być fantastyczny. Dzięki temu impreza kawalerska nabierze klimatu rodem z wypadów z czasów liceum i studiów i będzie dla przyszłego Pana Młodego oderwaniem się od codzienności.

Oczywiście nie zabraknie „przelotu” po klubach i pubach w mieście, które w przeciwieństwie do dobrze znanych lokalnych miejsc będą miały w sobie urok nowości – szczególnie jeżeli zadbamy o dobre trunki i ciekawe atrakcje. Pamiętajmy, że w trakcie tej imprezy atmosfera jest o wiele ważniejsza od ilości wypitego alkoholu.

 

Odrobina pikanterii

Tradycja mówi, że wieczór kawalerski powinien mieć w sobie odrobinę pieprzu. Zazwyczaj oznacza to wynajęcie striptizerki. Czy taka atrakcja będzie trafionym pomysłem? To zależy od usposobienia przyszłego Pana Młodego. Niektórzy będą nią zachwyceni, inni zaś zawstydzeni. Świadek powinien znać swojego przyjaciela na tyle, by trafnie ocenić jego potencjalną reakcję.

Istnieją jednak również bezpieczniejsze sposoby na dotrzymanie tej tradycji. Na przykład w ofercie sklepu internetowego Świat Doznań znajdują się bardzo atrakcyjne „pieprzne” gadżety, które urażą chyba tylko najbardziej pruderyjnych, a niewątpliwie dodadzą smaczku imprezie. Warto je sprawdzić!

 Artykuł zewnętrzny