Intymność

Orgia

Orgia

Orgia to temat szalenie szeroki i opisywany na różne sposoby. Pojecie to funkcjonuje od czasów starożytnych i generalnie znaczy to samo i dzisiaj, choć często więcej i ostrzej. Oczywiście teoretycznie bo ciężko raczej spotkać kogoś to pamięta ówczesne „zabawy". Tym razem podejdziemy do tematu  nieco inaczej. Przedstawimy kilka informacji o orgiach i tak zwanych orgiach z prasy brukowej. Uwierzcie, czasem to prawdziwa rewelacja.

 

Zanim jednak przedstawimy „doniesienia prasowe", zobaczmy jak najczęściej definiowana jest orgia. To zazwyczaj spotkanie, podczas którego bodźce seksualne są potęgowane na skutek działania alkoholu i środków odurzających, zaś formy realizowania seksualności osób uczestniczących w niej naruszają normy oraz zasady etyczne, co jest powodem preferencji różnych, często nietypowych form aktywności w zakresie seksu, np. seksu grupowego, prostytucji, gwałtów itp.

Bankier organizował orgie! Ma małego penisa, ale...

„Gdy gdy Strauss-Kahn uprawiał seks, inni mężczyźni musieli się mu przyglądać...Strauss-Khanowi prostytutki dostarczano regularnie. O tym wszystkim opowiada w hiszpańskojęzycznej najnowszej edycji magazynu "Vanity Fair" Dominique Alderweirel (63 l.) właściciel domów publicznych w Belgii. Alderweirel regularnie dostarczał prostytutki Strauss-Khanowi. Jedną z nich wysłał nawet do Waszyngtonu, gdzie jest siedziba MFW, by zapewniła Strauss-Khanowi trochę łóżkowej rozrywki.

Burdeltata Alderweirel zapamiętał szczególnie półtoragodzinną orgię zorganizowaną 6 marca 2009 r. w piwnicy eleganckiej paryskiej restauracji L'Aventure.

W jej trakcie napompowany viagrą Strauss-Khan uprawiał seks z młodą kobietą przez 30 minut, a pięciu mężczyzn się temu przyglądało i zachęcało parę do większych wysiłków.

- Ciągle mam przed oczami widok Strauss-Khana. Opuścił spodnie i był w białej koszuli - opowiada Beatrice Legrain, obecna na orgii przyjaciółka i wspólniczka Alderweirela. - Wziął ją od tyłu cztery razy. Byli kilka metrów od nas. Dziewczyna wyznała mi potem, że Strauss-Khan nałykał się viagry i ma małego penisa, ale w sumie była zadowolona, bo dostała od właściciela restauracji 500 euro.

Po zabawie z prostytutką DSK tak się rozochocił, że poszedł do łazienki za Beatrice. - Złapał mnie za gardło i powiedział: "To ciebie chcę naprawdę" - dodaje burdelmama".

 

Pikantne szczegóły bunga bunga

„Przyjęcia w rezydencji premiera Włoch pod Mediolanem przypominały najbardziej wyuzdane orgie starożytnych Rzymian. Tak wynika w zeznań dwóch 18-letnich dziewcząt, które opowiedziały o tym w sądzie. Przerażone dziewczyny uciekły z willi premiera.

Chiarę Danese i Ambrę Battilanę, początkujące modelki, do willi premiera zaprosił Emilio Fede, prezenter w jednej ze stacji telewizyjnych Berlusconiego. Obiecywał im pracę pogodynek i pensję 5 tys. euro tygodniowo.

Było tam kilkanaście kobiet. Niektóre już przy kolacji obnażały piersi, zachęcane niewybrednymi żartami premiera. Kobiety tańczyły, całowały i dotykały mężczyzn w intymne miejsca. Po jakimś czasie Berlusconi wniósł posążek rzymskiego boga płodności Priapa i kazał go całować. Pytał, czy dziewczyny są gotowe na "bunga bunga". Potem towarzystwo przeniosło się do domowej dyskoteki z rurą. Berlusconi i Fede chcieli, by dziewczyny tańczyły nago. Chiara i Ambra poprosiły wtedy o odwiezienie do domu. - Zapomnijcie o karierze - usłyszały od Fede.

Berlusconi twierdzi, że zeznania są "kompletnie bezpodstawne". Prokurator jest innego zdania".

 

Picie, ćpanie i orgie na planie Dr. House'a

Ale skandal! Na planie serialu dochodziło do picia alkoholu, ćpania i orgii seksualnych. A kto nie chciał w tym uczestniczyć, był zastraszany. Wszystko ujawnił zwolniony z wytwórni pracownik, który wystosował w tej sprawie pozew do prokuratury.

Były już członek ekipy serialu "Dr House", Carl Jones, utrzymuje, że był świadkiem regularnych orgii, w których uczestniczyli jego pijani i naćpani przełożeni.

Carl Jones twierdzi też, że przyczyną zwolnienia było to, że nie chciał uczestniczyć w tych orgiach. Mężczyzna miał też otrzymywać groźby od przełożonych i być przez nich zastraszany.

Jeden z jego szefów miał przynieść do pracy nóż i po pijanemu rzucać nim do różnych celów, a swoich podwładnych wulgarnie wyzywać. Kiedy zastraszony pracownik udał się ze swoimi problemami do producenta "Dr. House'a", został  natychmiast zwolniony.

Jones domaga się teraz ponad miliona dolarów w ramach odszkodowania za poniesione obrażenia fizyczne oraz przebytą depresję. Wytwórnia Universal, która jest producentem serialu, nie komentować sprawy".

 

Ten polski proboszcz urządzał orgie w Rio de Janeiro

„Ksiądz Marcin S. (44 l.) został aresztowany pod zarzutem seksualnego molestowania 16-letniego ministranta w Rio de Janeiro w Brazylii. Od kilku miesięcy był poszukiwany listem gończym.

Molestowania dopuścił się w 2008 roku. Wtedy to Padre Martinho - bo tak kazał się nazywać zwabił niewinnego chłopca na parafię, której był proboszczem. Potem przykuł go kajdankami do łóżka w piwnicy i wykorzystał seksualnie. Takie bezeceństwa uprawiał regularnie. Polski ksiądz groził przy tym chłopcu, że go zabije, jeśli komuś powie o świństwach, które wyprawiał.

To nie jedyne grzechy, jakie ma na sumieniu polski duchowny. Proboszcz sprowadzał też innych chłopców do domu parafialnego, gdzie zmuszał ich do orgii. Nie wiadomo ile ich dokładnie było. Ale brazylijska prokuratura prowadzi w tym zakresie szerokie śledztwo.

Ksiądz Marcin S. pochodzi z Zakopanego i kapłańskie święcenia otrzymał 18 maja 1991 roku w Krakowie. Od 1997 roku pracuje na misjach. Wpierw za wschodnią granicą Polski, a później w Brazylii.

Sprawa polskiego księdza jest już trzecim skandalem seksualnym ujawnionym w brazylijskim Kościele katolickim w ciągu ostatniego miesiąca. Najgłośniejszy z nich związany jest z 83-letnim biskupem Luizem Marquesem Barbosą, który oskarżony jest o wieloletnie molestowanie ministrantów".

 

Sodoma i Gomora w ambasadzie

„W amerykańskiej ambasadzie w stolicy Afganistanu wybuchła seksafera. Bez udziału w zboczonych orgiach nie dostaje się awansu!

Pracownicy ochrony budynku z prywatnej firmy ArmorGroup byli zmuszani do udziału w pijackich orgiach przy basenie z udziałem afgańskich prostytutek - zdradził telewizji ABC jeden z poszkodowanych, weteran amerykańskiej armii.

Zdjęcia z upodlających orgii jako pierwsza opublikowała organizacja Project on Government Oversight. Do udziału w erotycznych imprezach zmuszano głównie młodych wojskowych, którzy godzili się na to dla awansu lub wachty w "lepszych" godzinach.

Imprezy odbywały się regularnie przynajmniej przez ostatnie 1,5 roku. Departament Stanu postanowił wszcząć śledztwo w tej sprawie".

I może na tyle, w materii doniesień prasowych, za które serdecznie dziękujemy głównie „faktowi". Prawdą jednak jest fakt, że są ciekawe. Powyższe opisy zgodne są nawet z przedstawioną na początku definicją. Oczywiście zwolennicy orgii, niezależnie od płci, zawsze potwierdzą ich atrakcyjność. Niezależnie od upodobań zawsze trzeba mieć na względzie nie tylko siebie, ale i inne osoby uczestniczące w tychże imprezkach. Mimo, że część zwolenników orgii uważa, że ich bezwzględnie koniecznym elementem jest przemoc, to podpowiadamy, że wcale nie koniecznie - wszystko można doskonale zaaranżować, ale koniecznie za zgodą wszystkich uczestników zabawy.

 

Grafika na początku tekstu pochodzi z zakazanej reklamy Calvina Kleina.