Intymność

nimfomanka

Ożeniłem się z nimfomanką

„Ożeniłem się z nimfomanką” nie jest powieścią o charakterze wyłącznie erotycznym. Jej przesłanie jest znacznie bardziej złożone i głębokie. Świat bohaterów, który poznajemy w miarę rozwoju fabuły, staje się zupełnie inną rzeczywistością, gdy na końcu odnajdujemy do niego „klucz”. Dobro zamienia się w zło.

 

Powieść przedstawia historię miłości blisko czterdziestoletniego majętnego mężczyzny i młodej kobiety. Ich związek, na samym początku oparty na bliskości umysłów i ciał, w kolejnych odsłonach zmienia się w relacje ograniczające się do sfery fizycznej. Próby uratowania tego, co ocalało, jeszcze bardziej pogłębiają narastający kryzys. W wątek obyczajowy wplecione zostały elementy sensacyjne i kryminalne, są one mocno powiązane z następującymi po sobie sekwencjami zdarzeń. Jak? Tego także dowiemy się na końcu.

 

W „Ożeniłem się z nimfomanką” sceny mocnej erotyki nie są celem samym w sobie

Mają swój sens w kontekście głębszej warstwy powieści. Ukazują bowiem ciemną stronę ludzkiej natury. Zdecydowaną większość przedstawianych zdarzeń widzimy oczami głównego bohatera. Lecz co się stanie, gdy popatrzymy na nie z innej perspektywy?

Książka zostanie opublikowana w coraz popularniejszej formule self-publishingu, w której autor staje się także wydawcą. Niedawno na stronie polakpotrafi.pl ruszył projekt społecznościowego finansowania druku powieści.

W momencie zebrania odpowiedniej sumy, wszyscy wspierający wydanie „Ożeniłem się z nimfomanką” w zamian za niewielkie kwoty otrzymają różnorodne nagrody – egzemplarze powieści, także z autografem, gadżety. Hojniejsi „współwydawcy” mogą umieścić swoją reklamę na okładce książki. Crowdfunding jest przejrzystym sposobem finansowania - niezebranie pełnej kwoty potrzebnej do zrealizowania projektu skutkuje zwrotem do ofiarodawców wpłaconych środków.

Autor powieści do momentu jej wydania pozostaje anonimowy. To także element nagrody dla ofiarujących wsparcie. Oni pierwsi bowiem poznają biogram pisarza ukrywającego się pod pseudonimem P.A.W. Nastąpi to w momencie, gdy projekt odniesie sukces.

 

Portal Msfera.pl należy do przyjaciół projektu

Link do strony: https://polakpotrafi.pl/projekt/ozenilem-sie-z-nimfomanka

 

ozenilem sie z nimfomanka

 

„Ożeniłem się z nimfomanką”

fragment rozdziału XII

„To byli faceci z tamtego baru, których wziąłem za handlarzy. W rzeczywistości okazali się alfonsami panienek mijanych po drodze. Gdy nas zobaczyli, od razu doszli do wniosku, że pojawiła się konkurencja. Przez chwilę się zawahałem.

- A dlaczego nie możemy tu się zatrzymać? – krzyknąłem w ich stronę idiotycznie i od razu pożałowałem swoich słów. Ze stojącego dalej samochodu wyskoczyło dwóch kolejnych mężczyzn, uzbrojonych w metalowe pałki.

- Wskakuj szybko do samochodu – zdążyłem krzyknąć do żony. Zablokowałem drzwi od środka, włączyłem silnik. W tym momencie usłyszałem chrobot pękającego plastiku. Tuż przed tym gdy ruszyliśmy, jeden z bandziorów zdążył uderzyć w tylną lampę dżipa. Wypadliśmy na szosę i z piskiem opon pomknęliśmy z powrotem w stronę miasta. W lusterku zobaczyłem, że oni szybko wsiedli do aut i ruszyli za nami.

- Mało brakowało – powiedziałem – i nasz eksperyment zakończyłby się tragicznie.
Ale na oddech ulgi było jeszcze za wcześnie. Oba samochody powoli nas doganiały. – Czego oni jeszcze chcą? – pomyślałem. – Czyżby zamierzali nas jednak pobić? Czułem się w dżipie dość bezpiecznie, ale zaraz przyszła refleksja, że przecież mogą mieć broń znacznie lepszą niż pałki. Pierwszy samochód dogonił nas, kierowca zaczął mrugać światłami i trąbić, dając nam znak, byśmy zjechali na bok.

- Ani mi się śni – powiedziałem głośno i wcisnąłem mocniej pedał gazu.”

 

Zachęcamy do zainteresowaania się projektem. Kazdy może mieć tu swój udokumentowany wkład. Zapraszamy do zapoznania się z informacją i kontaktu z autorem pod wcześniej podanym linkiem do strony.