Żyć Dobrze

motocykle usa

Pasjonujesz się motocyklami? Zainwestuj w sprzęt odpowiedni dla siebie

Motocykle cieszą się bardzo dużą popularnością. I nie chodzi tutaj wcale o tak zwane ścigacze, ale o oldskulowe jednoślady, swoim wyglądem przypominające te z filmów i seriali o gangach motocyklowych. Weźmy na przykład Sons of Anarchy (po Polsku Synowie Anarchii) - serial, który odniósł duży sukces nie tylko dzięki swemu dramatyzmowi oraz niezwykle wartkiej akcji, ale również całej otoczce. Chodzi tu oczywiście o środowisko motocyklistów, ich interesy i porachunki z wrogimi szajkami.

 

Cleveland

Już teraz można powiedzieć, że rok 2009 był dla motocykli przełomowy. Wtedy właśnie Scott Colosimo postanowił zająć się produkcją zupełnie nowej marki tych pojazdów. Niestety na początku został wyszydzony. Nie dawano mu żadnych szans na przebicie się na rynku. Wynikało to z faktu, że według wszystkich było to po prostu za późno. Istnieją przecież marki, które przez dekady budowały sobie opinie wśród miłośników motoryzacji. Jednak Colosimo się nie poddał. Dzięki niemu powstała marka Cleveland, która w zaledwie kilka lat bardzo się rozwinęła. W Polsce również istnieje dystrybutor motocykli stworzonych przez firmę z Ohio, a jego siedziby znajdują się w kilku miastach, co można sprawdzić na stronie internetowej www.ccw.com.pl.

 

Dlaczego właśnie Cleveland?

Motocykle tej marki są przeznaczone dla wszystkich miłośników jednośladów. Jeśli chcemy cieszyć się upragnionym pędem oraz przyjemnością z jazdy na takim sprzęcie, warto zainwestować w swój własny pojazd. Cleveland Motorcycles oferują motocykle o pojemności silnika zarówno 125, jak i 250 centymetrów sześciennych. Jeśli nie posiadamy prawa jazdy kategorii A, a wciąż chcemy kupić sobie motocykl, nie stanowi to żadnego problemu. Do jakiegoś czasu z prawem jazdy kategorii B można było jeździć tylko na sprzęcie z automatyczną skrzynią biegów. Wszystkie motocykle Cleveland posiadają jednak wersję manualną.

 

Miłośników sprzętu charakteryzującego się mniejszą pojemnością silnika ucieszył zapewne fakt wejścia w życie nowelizacji ustawy, mówiącej o tym, że z prawem jazdy kategorii B można również prowadzić motocykle z manualną skrzynią biegów. Istotne jest jednak, że sprzęt o silniku o pojemności 125m3 wygląda jak zwyczajny jednoślad. Heist to motocykl, któremu niczego nie brakuje, a dzięki szerokiemu doborowi akcesoriów można stworzyć z niego wymarzony pojazd. Dzięki temu będzie on dopasowany konkretnie do naszych potrzeb oraz gustu.

Gdy pasjonujemy się czymś, chcemy móc cieszyć się tym jak najczęściej. Kiedy lubimy czytać książki, staramy się kupować ich jak najwięcej. Wiąże się to z faktem, że po skończeniu jednej chcemy zagłębić się w kolejną. Podobna sytuacja istnieje z motocyklami, tyle że większości wielbicieli tych pojazdów wystarczy jeden jednoślad, aby zaspokoić chęć posiadania. Taki jednoślad to inwestycja w siebie. Design motocykli Cleveland jest bardzo prosty, i w tym właśnie tkwi ich piękno. Scott Colosimo zdołał w nich połączyć dawny, tradycyjny styl z osiągami, które są godne naszego wieku.

Reklama