Żyć Dobrze

Planowanie dnia i obowiązków z Apple iPhone 7

Planowanie dnia i obowiązków z Apple iPhone 7

Zarządzanie własnym czasem wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Warto skorzystać z udogodnień, jakie oferuje Apple iPhone 7.

 

Codzienna organizacja – nie lada kłopot

Tempo życia jest dziś szybsze niż kiedykolwiek wcześniej, w związku z czym często po prostu trudno pamiętać o wszystkich zobowiązaniach, planach i spotkaniach. A przecież odpowiednia organizacja każdego dnia i zachowanie porządku w tym zakresie pozwala na osiągnięcie wielu wymiernych korzyści.

Bez wątpienia największą z nich jest oszczędność czasu. Jeżeli mniejszą część dnia poświęcisz np. na uciążliwe przejazdy z miejsca na miejsce lub stanie w kolejkach w urzędzie, zyskasz choć kilka cennych chwil do wykorzystania na ulubioną formę wypoczynku lub rozwijanie swoich pasji. Przecież nie samą pracą i obowiązkami człowiek żyje.

Dobra organizacja daje o sobie znać właściwie na każdym kroku. Pracodawcy szanują i często poszukują pracowników dysponujących taką umiejętnością, podczas urlopu czy wakacji możesz odwiedzić więcej miejsc dzięki sprytnemu planowaniu, albo skrócić sobie czas przejazdu, wybierając optymalną kolejność odwiedzanych punktów.

Z pomocą w planowaniu wszelkich zajęć przychodzi Apple iPhone 7. Ten elegancki i nowoczesny telefon jest niezwykle funkcjonalnym urządzeniem, w pełni przydatnym właściwie w każdych okolicznościach.

 

Ustal priorytety każdego dnia

Pierwszym krokiem przy planowaniu swoich sprawunków powinno być ich wypisanie i wyszczególnienie. Na szczęście nie musisz szukać w zakamarkach mieszkania kartki i długopisu, wszystko możesz bez problemu zapisać w swoim iPhone 7. Na dużym i jasnym wyświetlaczu zmieści się naprawdę długa lista.

Następnie musisz ustalić swoje priorytety. Często bowiem dochodzi do sytuacji, kiedy nie jesteś w stanie załatwić wszystkich spraw jednego dnia. Powinieneś zatem wybrać te, które w danej chwili są najbardziej istotne. Niektóre z pewnością nie mogą czekać ani dnia dłużej, inne jednak można pozostawić na nieco odleglejszy termin.

Przy podejmowaniu decyzji warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden dodatkowy czynnik – lokalizacje, w które musisz się udać. Jeżeli żyjesz w dużym mieście i musisz wybrać się do urzędu w odległej dzielnicy, powinieneś zastanowić się, czy w pobliżu nie masz do załatwienia innych sprawunków. W ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze związane z dłuższą podróżą i za jednym przejazdem odhaczysz kilka punktów ze swojej listy.

 

Uzupełniaj kalendarz w Apple iPhone 7

Inteligentny i zsynchronizowany np. z kontem pocztowym kalendarz to kolejna praktyczna aplikacja, która wspomaga efektywne zarządzanie czasem. Zasadniczo można wyróżnić aż 3 podstawowe zalety wynikające z korzystania z takiego rozwiązania.

Po pierwsze możesz planować wiele wydarzeń z wyprzedzeniem. Uzupełnij godzinę spotkania oraz jego miejsce, wpisz godzinę odlotu albo rozpoczęcia seansu – dzięki temu w obrębie smartfona będziesz dysponował najważniejszymi informacjami, które sprawdzisz w każdej chwili.

Po drugie możesz ustawić przypomnienia, np. kilka dni przed planowanym wydarzeniem. Już nigdy nie zapomnisz o urodzinach bądź imieninach bliskiej osoby, a dzięki powiadomieniu bez kłopotu zdążysz wybrać prezent. Nie umknie Ci również żadne umówione wcześniej spotkanie.

I po trzecie – będziesz dysponował wszystkimi ważnymi wydarzeniami z przeszłości, w których brałeś udział. Bez problemu sprawdzisz, kiedy ostatnio widziałeś się z przyjacielem, odwiedziłeś rodziców, kiedy przygotowałeś kluczowy raport w firmie. Kalendarz i organizer w Apple iPhone 7 to nie tylko nowoczesny sposób na efektywne planowanie, ale swoisty dziennik na miarę dzisiejszych czasów.

 Artykuł zewnętrzny