Żyć Dobrze

Płyn micelarny 3w1: poznaj korzyści z jego stosowania

Płyn micelarny 3w1: poznaj korzyści z jego stosowania

Płyn micelarny 3w1 do skóry normalnej i mieszanej marki Garnier – sposób na niezwykle skuteczny demakijaż. I nie tylko… bowiem kosmetyk może także lekko pielęgnować. Lista korzyści jego stosowania jest naprawdę bardzo długa. Przedstawiamy 5 najważniejszych z nich.

 

1. Płyn micelarny 3w1 nie podrażnia skóry

Demakijaż do tej pory związany był z energicznym pocieraniem twarzy wacikiem kosmetycznym. Płyn micelarny 3w1 do skóry normalnej i mieszanej pozwala tego uniknąć, więc ryzyko pojawienia się podrażnień jest znacznie mniejsze. Wystarczy przyłożyć nasączony płatek i przesuwać delikatnie miejsce przy miejscu. Micele przyciągają zabrudzenia jak magnez i pozwalają się ich delikatnie pozbyć.

 

2. Płyn micelarny radzi sobie z makijażem

Płyn micelarny 3w1 do skóry normalnej i mieszanej od Garnier wspaniale radzi sobie z make-upem. Można go zastosować zarówno do zmywania podkładu i pudru, jak i do demakijażu oczu oraz ust. W obu przypadkach świetnie sobie radzi, usuwa kredkę, tusz i szminkę. I to błyskawicznie! A dwufazowy płyn micelarny 3w1 Garnier wspaniale poradzi sobie nawet z makijażem trwałym i wodoodpornym.

 

3. Pielęgnacja bez wody

Bardzo wiele osób źle reaguje na zastosowanie wody do pielęgnacji twarzy. Woda, chociaż może to brzmieć zaskakująco, odwania skórę. Sprawia, że ta staje się naciągnięta, napięta i nieprzyjemna w dotyku. Stosowanie płynu micelarnego, w przeciwieństwie do żelu oczyszczającego, pozwala na uniknięcie wody podczas pielęgnacji twarzy.

 

4. Płyn micelarny zamiast toniku

Płyn micelarny 3w1 ma działanie tonizujące. Z tego powodu nie musisz sięgać po tonik, który czasami wysusza skórę. Płyn go świetnie zastąpi – przywróci równowagę, ustali odpowiednie pH i sprawi, że cera będzie gotowa na przyjęcie substancji aktywnych z innych kosmetyków, na przykład kremu pielęgnującego.

 

5. Cera jest lepiej nawilżona

Nawilżenie to najważniejszy element pielęgnacji, nie ważne, jaki masz typ cery. Płyn micelarny 3w1 do skóry normalnej i mieszanej ma działanie nawilżające, także ten do skóry tłustej. Ustala równowagę komórek i sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna, przyjemniejsza w dotyku, słowem – w o wiele lepszej kondycji.

 

6. Płyn micelarny 3w1 pasuje do każdego typu cery

Garnier w swojej ofercie ma kilka płynów micelarnych, które świetnie pasują do każdego rodzaju cery. Możesz znaleźć kosmetyk idealnie spełniające twoje wymagania. Płyn micelarny 3w1 do cery wrażliwej nie tylko oczyszcza, lecz także koi. Ten zielony do skóry normalnej i mieszanej przywraca równowagę hydro-lipidową. Płyn micelarny 3w1 Czysta Skóra do cery tłustej dodatkowo matuje.

 

Co więcej, możesz także zdecydować się na bardziej odżywczy płyn micelarny 3w1 z dodatkiem olejku arganowego, który ma wyjątkowe właściwości pielęgnujące. Osoby o bardzo cienkiej i podatnej na uszkodzenia skórze zachwycą się dwufazowym płynem z bławatkiem. Masz naprawdę bardzo szeroki wybór, więc możesz mieć pewność, że znajdziesz swój sposób na idealną pielęgnację.

Artykuł zewnętrzny