Żyć Dobrze

Podryw przez internet

Podryw przez internet – nie dla leniwych!

Jeżeli jesteś osobą, którą sporo czasu spędza przed komputerem (ze względu na przykład na swoją pracę), to portale randkowe mogą okazać się bardzo dobrym miejscem do tego, aby poderwać fajną dziewczynę.

Problem w tym, że tysiące innych facetów zamiast poznawać kobiety w ciągu dnia na mieście, w klubach lub w gronie swoich znajomych, również wybiera portale randkowe w poszukiwaniu swojej partnerki, robiąc Ci tym samym sporą konkurencję.

 

Wiele osób myśli, że wystarczy założyć gdzieś swój profil randkowy, a wcześniej czy później trafi się jakaś fajna dziewczyna, z którą będzie można się umówić i spotkać. W rzeczywistości jednak podryw przez internet wcale nie jest taki łatwy jakby się mogło wydawać, a żeby zacząć poznawać bardzo atrakcyjne kobiety, trzeba się najpierw trochę napracować.

 

Zanim cokolwiek wyślesz dziewczynie, dokładnie przemyśl pierwszą wiadomość!

 

Założyłeś sobie konto na portalu randkowym, dokonałeś przeglądu profili interesujących Cię dziewczyn, spodobało Ci się kilka z nich i zastanawiasz się, jaki teraz powinien być Twój kolejny krok? Cóż, przyszła pora na rozpoczęcie konwersacji z Twoją wybranką – warto jednak zadbać o to, aby była to rozmowa, dzięki której wzbudzisz w niej zaciekawienie i – co za tym idzie – chęć odpisania na Twoją wiadomość.

Pamiętaj o tym, że w sieci jest mnóstwo mężczyzn, którzy nie mają żadnych oporów przed wysyłaniem wiadomości do kobiet, dlatego do skrzynek tych najbardziej atrakcyjnych może trafiać nawet kilkadziesiąt wiadomości każdego dnia!

Ciesząc się tak wielkim zainteresowaniem, nietrudno przegapić te, które się niczym nie wyróżniają, co więcej, niektóre dziewczyny czytają jedynie część trafiających do nich maili, wyrzucając resztę do kosza lub zwyczajnie je pomijając.

 

Co zrobić, aby dziewczyna przeczytała właśnie Twoją wiadomość?

 

Przede wszystkim, musisz już na wstępie ją wyróżnić!

Jak to zrobić? Nadaj swojej wiadomości interesujący, przyciągający oko tytuł, który nie pozostawi jej obojętnej na jej treść. Jeśli chcesz, aby zwróciła uwagę właśnie na Ciebie, nie pisz jej banalnych wiadomości wysyłanych przez wielu mężczyzn:

  • Zapomnij o niewyszukanych, sztampowych komplementach, które mogą jedynie sprawić, że sporo stracisz w jej oczach – nie chodzi przecież o to, aby się podlizać, tylko o to, aby wzbudzić w niej zainteresowanie. Dlatego też odradzam wysyłanie wiadomości z tytułami typu: „Co u Ciebie słychać”, „Zapraszam do kontaktu”, czy też „Poklikasz ze mną?”.

 

To Ty jesteś osobą, która pragnie zainicjować Wasz kontakt, dlatego nie możesz pokazać swojej wybrance, że już na początku nie wiesz, co robić i chcesz, żeby to ona pokierowała Waszą rozmową.

  • Z doświadczenia wiem, że przez tego typu błędy, dziewczyna może po prostu nie zwrócić uwagi na Twoją wiadomość i po prostu na nią nie odpisać. Bardzo prawdopodobne, że w zalewie maili o podobnych tytułach, może po prostu Twoją wiadomość przeoczyć.
  • W przypadku samego tytułu, warto pomyśleć o takim, obok którego fajna dziewczyna na pewno nie przejdzie obojętnie. Powinien on ją przede wszystkim zaskoczyć, zaintrygować do tego stopnia, aby chciała od razu ją przeczytać i dowiedzieć się, co tak naprawdę miałeś na myśli, co chciałeś jej powiedzieć. Przykładowe tytuły wiadomości, które możesz wykorzystać to: „Twoje zdjęcie bardzo mnie zaskoczyło…”, „Musisz być naprawdę odważna :)”, „Jak Ty to robisz :)?”, „Ty tak zawsze?”. Tytuł musi się, rzecz jasna, wiązać z treścią Twojej wiadomości.

 

Co powinno znaleźć się w samej wiadomości?

 

  • Znajomość wcale nie musi zaczynać się od wysłania długiej, wyczerpującej wiadomości. W pierwszym mailu nie trzeba zwierzać się dziewczynie z całego swojego życia, wystarczy wzbudzić w niej iskierkę zainteresowania. Nawet jeśli pokażesz jej w ten sposób, jak bardzo chciałbyś nawiązać z nią znajomość, długa wiadomość może ją po prostu zniechęcić do przeczytania całości. Wyjątkowo atrakcyjne kobiety mają skrzynkę przepełnioną różnymi listami każdego dnia, dlatego lepiej pisać krótko, ale treściwie.
  • Zanim weźmiesz się do pisania, sprawdź, jakie informacje umieściła dziewczyna na swoim profilu – mogą one się przydać zarówno na początku znajomości, jak i na jej dalszym etapie. Skoncentruj się szczególnie na takich rzeczach, jak: zamieszczone fotografie, opis jej osoby, główne zainteresowania, wzmianki o mężczyźnie jej marzeń, miejsce zamieszkania, wykonywany zawód, itd.
  • Na początku spróbuj zawrzeć w swojej wiadomości chociaż małe spostrzeżenia związane z tym, co znalazłeś na jej profilu, w fotografiach lub w opisach. W ten sposób wybrana przez Ciebie dziewczyna zobaczy, że nie rozsyłasz wszystkim tej samej wiadomości na zasadzie „kopiuj-wklej”. I chociaż dopiero starasz się nawiązać relację z tą osobą, postaraj się napisać do niej tak, jakbyście się znali od wielu lat. To niezwykle istotne, ażeby dziewczyna mogła wymieniać się z Tobą wiadomościami, mając uczucie swobody, nieskrępowania. Kiedy w Twoich mailach będzie mocno wyczuwalna niepewność oraz lęk przed rozpoczęciem nowej relacji, dziewczyna na pewno szybko to zauważy i przejmie dokładnie te same emocje oraz sposób zachowania wobec Ciebie.
  • Bardzo ważne jest to, abyś swoją wiadomość zakończył jakimś ciekawym pytaniem. Pamiętaj, że dziewczyny zwykle nie mają zwyczaju prowadzenia rozmowy, zwłaszcza, jeśli to nie one ją rozpoczynają. Kiedy nie wykonasz tego kroku i o nic jej nie zapytasz, to trudno jej będzie do Twojej wiadomości nawiązać i cokolwiek odpisać. Spróbuj początkowo nadać kierunek Waszej relacji, a przekonasz się, że dziewczyna szybko w nim podąży za Tobą.
  • Po napisaniu całej treści swojej wiadomości, przeczytaj ją po raz kolejny, zwracając uwagę na to, czy wszystko będzie dla Twojej wybranki zrozumiałe. Następnie, sprawdź, czy Twoja wiadomość jest poprawna pod względem ortografii i interpunkcji – jeśli nie, warto wstawić odpowiednie przecinki, duże litery, itd. Często nasze błędy są rezultatem tego, że się spieszymy, jednak dobrze jest zadbać o takie szczegóły – dziewczyna będzie patrzeć wtedy na nas przychylniejszym okiem.

 

Jeśli myślisz poważnie o podrywie przez internet, pamiętaj, że możesz rozpocząć rozmowę z kobietami na tysiąc różnych sposobów, a jedyną granicą jest tylko Twoja wyobraźnia. Ważne jednak, abyś potrafił dostrzec drobne różnice odnośnie miejsca w którym chcesz poznać dziewczynę i potrafił się do tego odpowiednio ustosunkować.

 

Co mam dokładnie na myśli?

Zwróć uwagę np. na portale randkowe i grupy randkowe na facebooku. Mogło by się wydawać że zasada działania jest taka sama, a cel jest wspólny – znaleźć sobie dziewczynę.

Zanim jednak postanowisz zacząć pisać z dziewczynami w różnego rodzaju grupach randkowych na fb, proponuję abyś zapoznał się z moim drugim artykułem pt. „Jak poderwać dziewczynę na fb – grupy randkowe”, w którym opisuję bardzo ważne różnice, na które musisz zwrócić uwagę, aby poderwać fajną dziewczynę i nie zostać odrzucony jako kolejny zdesperowany singiel.

 

Adam – trener rozwoju osobistego

http://uwodzenieuk.com