Intymność

Podświadome uwodzenie

Podświadome uwodzenie

Sztuka uwodzenia jest stara jak świat. W zależności od czasów, środowisk, uwarunkowań kulturowych możemy mówić o zdobywaniu, zniewalaniu bądź innych formach docierania do celu. Dzisiaj też bywa różnie, jednak w miarę rozwoju cywilizacyjnego rozwijają się też metody uwodzenia. Dzisiaj zajmiemy się dwiema najpopularniejszymi metodami uwodzenia poprzez działanie na podświadomość kobiety.

 

Metoda 1, czyli technologia

NLP, czyli neurolingwistyczne programowanie rozwija się z oszałamiającą prędkością. Jedną z dyscyplin rozwijanych w ramach NLP jest Neuro Linguistic Seduction, czyli neurolingwistyczne uwodzenie - NLS. W tym celu wykorzystywana jest najnowsza wiedza z zakresu psychologii, komunikacji, psycholingwistyki i neuropsychologii.

W przypadku NLS obowiązuje podstawowa zasada: najwrażliwszą strefą erogenną kobiety jest jej umysł. Oznacza to konieczność nauczenia się w jaki sposób przy pomocy kilku zdań doprowadzić wybraną kobietę do wrzenia zmysłów oraz jak sprawić aby perspektywa gorącego namiętnego seksu całkowicie opanowała jej umysł popychając ją w Twoje ramiona.

 

Techniki NLS dają teoretyczne i praktyczne odpowiedzi na kilka podstawowych problemów z jakimi boryka się przeciętny mężczyzna w sprawach damsko-męskich:

 

  1. jak wytworzyć w kobiecie magnetyczny pociąg do siebie w ciągu kilku minut,
  2. jak wytworzyć natychmiastowo stan nieprawdopodobnej bliskości,
  3. jak eliminować pojawiające się w ostatniej chwili opory przed seksem,
  4. jak stosować cytaty, zaprzeczenia i inne super-zmiękczające techniki lingwistyczne,
  5. jak wypełniać jej umysł wyobrażeniami przy użyciu zwrotów, które uruchamiają mechanizmy jej fantazji seksualnych,
  6. jak używać podprogowych sugestii, które wytwarzają w jej umyśle obrazy i uczucia, pobudzające jej najskrytsze fantazje seksualne,
  7. co zrobić aby ona miała wrażenie, że jest w Tobie zakochana od miesięcy, podczas gdy znacie się od paru zaledwie godzin.

 

Zgodnie jednak z zasadami NLS „podstawową sprawą jest zmiana własnej postawy i myślenia oraz rozbicia mitów na temat tego, co jest potrzebne, aby odnosić sukcesy z kobietami. Mity, o których mowa gwarantują Ci frustracje, poczucie niedostatku i porażki o ile nie podejmiesz kroków, aby natychmiast wyeliminować je ze swojej głowy". I tu jak zwykle podstawy są najtrudniejsze. A oto najciekawsze z przedstawianych w literaturze mitów, na które powołałem się powyżej:

 

"Potrzebujesz mieć dużo pieniędzy"

To jest niebezpieczny mit, właśnie, dlatego, że jest w nim trochę prawdy! Jeśli masz mnóstwo kasy, to kasa może przyciągnąć mnóstwo pozytywnego zainteresowania ze strony kobiet! Kobiety często poszukują poczucia bezpieczeństwa i reszty rzeczy, które zamożny facet może jej dać! Jednakże użycie pewnych technik potrafi otworzyć kobietę i poruszyć w niej wszystkie pragnienia, które drzemią w uśpieniu dzięki temu co płynie z Twoich ust a nie z Twojego portfela!

 

"Musisz mieć super wygląd"

To jest tak przestarzały pogląd, że nawet nie warto się nim zajmować. Niektórzy z największych uwodzicieli (Casanova i paru innych) byli mniej więcej tak przystojni jak parkometr. Prawdą jest, że wygląd może otworzyć jedną z bram do jej umysłu, ale nie jest on niezbędny. Co ważniejsze, gdy kobieta już podejmie podświadomą decyzję, że ją pociągasz to znajdzie swoje powody żeby lubić Twój wygląd, niezależnie od tego jak wyglądasz.

 

"Trzeba mieć szczęście"

Dzisiaj szczęście nie wystarczy nawet przy grze w ... pokera. Jeśli jednak posiadasz systematyczne strategie, procedury, które dają powtarzające się rezultaty to wówczas nie jest to szczęście. To jest technologia.

I chyba tyle na temat tej metody. Podsumowując jednak krótko, wszystko opiera się na rozmowie i prawidłowym odczytywaniu sygnałów niewerbalnych. W przypadku błędnego odczytu można pozyskać choćby pięknego siniaka pod okiem.

 

Co jednak zrobić, gdy nie potrafimy przełamać swojego sposobu myślenia, nieśmiałości, czy też mamy problemy z komunikacją werbalną? Odpowiedzią na to jest:

 

Metoda 2, czyli feromony

Jedynie nieliczni zdają sobie sprawę z potęgi wpływu feromonów na podświadomość człowieka. Wiedza o tym, jak działają feromony oraz jak ich używać daje olbrzymie możliwości w codziennym życiu, w kontakcie z drugą osobą w pracy, podczas zdawania egzaminów, czy też w nawiązywaniu nowych znajomości w klubie.

Feromony mają olbrzymi wpływ na to jak postrzegają Cię osoby, z którymi się spotykasz, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Feromony bardzo skutecznie pomagają dobrej komunikacji z innymi, jeżeli chcesz bardziej wpływać na ludzi i mieć to, czego od życia najbardziej pragniesz. Jest to narzędzie, które nie wymaga dodatkowego wysiłku nakierowanego na stworzenie zainteresowania swoją osobą. Oczywiście nie można zapominać, że nie są wystarczającym elementem do osiągnięcia celu, jednak nieprawdopodobnie skracają do niego drogę.

W zależności od sytuacji należy jednak używać odpowiedniej kombinacji feromonów. Tu ostrzegam przed produktami nieznanego pochodzenia bowiem może nas spotkać nie lada zawód. Jeśli nie wiemy jakich feromonów użyć najlepiej skontaktować się z profesjonalistami a zakupów dokonywać tylko w pewnych źródłach.

 

Podsumowanie

Każda z przedstawionych powyżej metod ma swoje wady i zalety. Idealnym rozwiązaniem wydawać się może połączenie wiedzy z zakresu NLS i stosowanie feromonów. Jednak, jak już podczas czytania tego tekstu można było wywnioskować, na wszystko to trzeba poświęcić trochę czasu, o posiadaniu pewnych zdolności nie wspomnę, a i o pieniądzach ciężko mówić. Dobry kurs NLS to koszt około 1500 - 3000 zł. Przyzwoite feromony to około 400 zł. Jak widać wszystko kosztuje, ale czego człowiek nie zrobi dla ... siebie.