Intymność

Kobieta orgazm

Pomóż kobiecie w orgazmie

Mężczyźni w seksie często wykazują się egoizmem. Dla nas niejednokrotnie ważne jest, by samemu osiągnąć orgazm nie zwracając uwagi na partnerkę. Dodatkowo mężczyzna potrzebuje zwykle na to mniej czasu. W rzeczywistości niewiele trzeba, by pomóc kobiecie osiągnąć orgazm. I warto to zrobić! Również dla swoich doznań.

 

Zapach

Po pierwsze higiena. Jednym z ważniejszych zmysłów w seksie jest zapach. Działa to w obie strony, jednak mężczyzna przywiązuje zwykle do tego mniejszą sprawę. Wystarczy tylko wziąć kąpiel  używając np. żel do kąpieli dla mężczyzn, który nadaje naszemu ciału zapach, który całkiem długo się utrzymuje. Dla wzmocnienie powinno się użyć np. wody kolońskiej, perfumu lub w ostateczności zwykłego dezodorantu. Zwróć uwagę, jak na ciebie działa zapach kobiety pachnącej i zadbanej. Twój zapach równie silnie działa na kobietę, szczególnie, że seks dla płci pięknej to nie tylko pobudzenie fizyczne.

Stopy

Okazuje się, że kobiece stopy mogą mieć spore znaczenie dla uzyskania orgazmu. Rozgrzanie kobiecych stóp poprzez masaż - wg badań holenderskich naukowców z uniwersytetu z Groningen - o 30% zwiększa prawdopodobieństwo orgazmu. Masaż stóp działa relaksująco, poprawia - tak ważne również w seksie - krążenie krwi i daje uczucie poczucie ciepła, również fizycznego. Sam taki masaż oczywiście nie musi być elementem gry erotycznej, choć zważywszy jak potraktowano masaż stóp żony szefa w filmie „Pulp Fiction", trzeba zachować wzmożoną czujność.

Łechtaczka

Kluczowym miejscem jest łechtaczka, miejsce mocno ukrwione i bardzo wrażliwe. Szzczególną uwagę trzeba zwrócić na pobudzanie warg sromowych czy to językiem czy palcami. Przed stosunkiem, tzn. penetracją jej pochwy, bardzo wskazane jest pobudzenie łechtaczki. Mówiąc wprost - „przygotuje" to dobrze kobietę do osiągnięcia orgazmu, a przy okazji dostarczy partnerce dużo wspaniałych doznań wzmacniających jest podniecenie.

Pocałunki

I na koniec - nie zapominaj o pocałunkach. Nie tylko usta, ale całe ciało. Delikatnie i czule. Albo też zachłannie, w zależności od preferencji. Pamiętaj, że dla pobudzenia kobiet zwykle ważniejszy jest czynnik psychologiczny niż zwykłe doznania fizyczne, a pocałunki działają na wyobraźnię i zmysły erotyczne. Zresztą również dla facetów bywa to ważne.

(ps)