Intymność

Powiększanie penisa - metody

Powiększanie penisa - metody

Każda kobieta w jakiejś mierze zainteresowana jest członkiem swojego partnera. Czasem w kobiecych rozmowach, a najczęściej tylko w myślach, zastanawiają się nad „instrukcją obsługi faceta", Zwłaszcza pewnych części jego ciała.

 

Facet to istota raczej nieskomplikowana, ale czasem jednak zaskakuje! Wielu rzeczy nie potrafi się domyślić, brak mu delikatności, a na punkcie swojego członka ma obsesję. Czasem słychać nieśmiałe stwierdzenia koleżanek, że coś jest nie tak. Zbyt krótka gra wstępna, no i jeszcze coś. Zdarza się, że penis jest bywa trochę za mały. Co można z tym zrobić?

 

Budowa penisa

Męski penis, zwany również członkiem lub prąciem jest narządem występującym u wszystkich ssaków rodzaju męskiego. Posiadają go też niektóre gady i ptaki. Wróćmy jednak do tego dla nas najważniejszego. Przez penisa przebiega ostatni odcinek cewki moczowej. Na jego szczycie znajduje się żołądź, najdelikatniejsze i najczulsze miejsce w całym męskim ciele. Zwykle jest on zakryty napletkiem - zdwojonym fałdem skórnym. W czasie erekcji napletek zsuwa się z żołędzi. W członku znajdują się ciała jamiste oraz ciało gąbczaste. W momencie erekcji napełniają sie one krwią, co powoduje usztywnienie.

 Reklama

pompki wodne

Chirurgia plastyczna penisa

Wielu mężczyzn ma kompleksy na punkcie swojego penisa. Zazwyczaj uważają, że jest on za mały. No cóż ... Pewnym problemem może być także nadmierna krzywizna.

Są różne metody na powiększanie penisa, ale zapewne najprostszym rozwiązaniem jest operacja chirurgiczna. Dawniej przeszczepiano w to miejsce tkankę tłuszczową z innych części ciała. Dziś robi się to nieco inaczej. Wykorzystuje się fakt, iż duża część prącia znajduje sie wewnątrz ciała. W trakcie zabiegu poluzowuje się wiązadła. Powoduje to wysunięcie penisa na zewnątrz. Daje to jakieś 2 cm. Potem przez kilka miesięcy następuje rozciąganie przy pomocy specjalnych przyrządów.

Niby nic wielkiego, jednak rodzi się pytanie. Czy to naprawdę konieczne? Wiadomo, że każda operacja jakoś zaburza naturalną równowagę organizmu. No a skoro to taka delikatna część ciała... Czy istnieją inne, bardziej bezpieczne metody? Tak.

Istnieją sprawdzone preparaty w formie tabletek i kremów, które mogą powiększyć penisa bez żadnego ryzyka. Tu jednak trzeba uważać, aby nie dać się wciągnąć w handlową pułapkę wszelkiej maści oszustów.

 

Jak działają preparaty?

Kompozycja preparatów na - jak się to określa - powiększanie penisa oparta jest zazwyczaj o składniki ziołowe z dodatkiem aminokwasów, minerałów i witamin. Taki skład kwalifikuje je jako suplementy diety. Dostarczają organizmowi tego, czego zazwyczaj brakuje w codziennych posiłkach. Łatwiej przyjmować tabletki niż przechodzić na odpowiednią dietę.

Preparaty zazwyczaj przywracają równowagę hormonalną i powodują większe wytwarzanie męskich hormonów. Chodzi tu zwłaszcza o wolny testosteron. Z wiekiem jądra produkują go coraz mniej. Spada wtedy potencja. W przypadku zwiększonej produkcji, dochodzi do podwyższonego metabolizmu. Dzięki temu wzmacniają się mięśnie i ubywa nieco „brzuszka"! Pod wpływem tych procesów wytwarza się więcej tlenku azotu. Organizm jest w stanie dodatniego bilansu azotowego. To jakby sygnał do zwiększenia męskiego potencjału. Następuje lepsze ukrwienie i członek także zaczyna rosnąć. Gdy w czasie erekcji do ciał jamistych napływa więcej krwi, tkanki zostają rozciągnięte. Działają mechanizmy adaptacyjne i w ciągu kilku miesięcy penis może powiększyć się nawet o 6-9 cm!

 

Powiększanie penisa - ćwiczenia

Różne kultury wypracowały specjalne ćwiczenia, które także stymulują powiększenie penisa. Najbardziej znane są te z Arabii i z Indii. Na podstawie tych doświadczeń zostały opracowane współczesne ćwiczenia. Dzięki nim można nie tylko powiększyć członka, ale również wzmocnić erekcję i nauczyć kontroli nad wytryskiem. Jakie to ma znaczenie nie trzeba nawet pisać!

W zasadzie mężczyźni powinni je wykonywać sami, ale czasem pomoc partnerki bywa ... bezcenna.

Najpopularniejszym z ćwiczeń jest tak zwane dojenie nazywane także zsuwaniem pierścienia. Pierścień należy zrobić stykają palec wskazujący z kciukiem. Tak ułożone palce zaciska się na nasadzie członka, który powinien być w stanie lekkiej erekcji. Pierścień powinien być jak najbardziej szczelny. silnie zaciskając palce przesuwa się je ku górze. Ćwiczenie powinno trwać ok. 30 minut dziennie. W razie nadmiernego pobudzenia trzeba na chwilę przerwać.

Różne wariacje i zestawy ćwiczeń opartych na zsuwaniu pierścienia można znaleźć w szczegółowych poradnikach.

 

Pompki i urządzenia rozciągające

Co jeszcze można doradzić? Istnieją również specjalne pompki, do doraźnego użycia. Dzięki nim członek w kilka minut stanie się większy, a erekcja silniejsza. Jest to w zasadzie jedyna metoda powodująca natychmiastowe powiększenie penisa. Oczywiście po pewnym czasie efekt zaniknie, ale przy długotrwałym stosowaniu, także zauważono trwałe powiększenie penisa. Pompki można wykorzystać do urozmaicenia zabaw we dwoje. Czasem dobrze robi przełamanie rutyny.

Podobnie jak w wypadku preparatów nie warto zawracać sobie głowy wyrobami niskiej jakości. Cylinder musi być szczelnie dopasowany, a ciśnienie stosunkowo duże. Przydaje sie tez specjalny zawór do regulacji ciśnienia.

Przyrządy rozciągające powodują przyrost tkanek pod wpływem obciążenia. Tego typu urządzenia medyczne są zalecane przez wielu lekarzy urologów. Stosuje się je też po zabiegu powiększania prącia. Każdy mężczyzna może go nosić w trakcie spacerów lub innych czynności.

Akcesoria są raczej niegroźne dla zdrowia. Pojawiające się od czasu do czasu negatywne opinie na ich temat, to zazwyczaj zasługa marnych podróbek i imitacji. Przy używaniu dobrego sprzętu efekt przychodzą szybko. Dlaczego nie korzystać z uroków życia w całej pełni? Trzeba tylko przełamać rutynę.