Moto Sfera

Poznań usłyszy ryk silników podczas Gran Turismo Polonia

Poznań usłyszy ryk silników podczas Gran Turismo Polonia

W dniach 30.06.-02.07. br. na terenie Toru Poznań odbędzie się 12. edycja jednej z największych imprez motoryzacyjnych w kraju - Gran Turismo Polonia. Podczas zlotu superszybkich samochodów z całej Europy uczestnicy Cabrio Poland 2016 zaprezentują auta z otwartymi dachami.

 

Tegoroczne Gran Turismo Polonia będzie okazją do zobaczenia ponad 180 najszybszych, najdroższych i najbardziej unikatowych samochodów w jednym miejscu.

 

Serce całego wydarzenia stanowić będzie Park Maszyn, w którym wyeksponowanych zostanie 49 modeli Porche i 34 Ferrari.

 

gt plakat

 

Istotnym faktem dotyczącym wystawy Expo jest obecność marki Morgan oraz dwóch egzemplarzy Bentleya Bentayga. Jeden z nich zostanie podstawiony do testów dla gości. Wybrane, wyjątkowe modele, udostepni również Mercedes. Z kolei w pawilonie Top Cars pojawią się najnowsze modele marek tj. Aston, Audi, BMW, Ferrari, Jaguar, Maserati, Porsche, czy Rolls Royce.

Godną uwagi atrakcją będzie turniej gier, w trakcie którego uczestnicy będą rywalizowali na profesjonalnym symulatorze wyścigowym, ścigając się po wirtualnym Torze Poznań.

 

 

Na wystawie Expo będzie można obejrzeć najwyższej jakości zegarki tworzone przez szwajcarskich mistrzów. Wśród produkowanych w pojedynczych sztukach rękodziełach pojawi się jedyny egzemplarz z serii zegarków, które latały z NASA w kosmos. To 130, ostatnie z serii dzieło Halda Space - Race Polonia.

Z kolei przy współpracy z Harpers Bazaar, organizatorzy przygotowali stoisko, na którym odbywać się będą sesje zdjęciowe dla kobiet, a ich fotografie umieszczone będą na personalizowanych okładkach magazynu. Prawdziwą gratką, nie tylko dla fanów motoryzacji, będzie obecność Kuby Bielaka, który uświetni poznańskie wydarzenie.

 

gt salon

 

Organizatorzy I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016 zapraszają do odwiedzenia Strefy Cabrio, w której nie zabraknie wyjątkowych aut z otwartymi dachami, chilloutowej muzyki i pięknych kobiet. Goście będą mieli okazję zobaczyć laureatki konkursu Miss Cabrio Poland 2016 i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie z wiatrem we włosach… i to dosłownie! Zwiedzający, za sprawą plażowych akcentów rodem z Miami Beach, poczują nadmorski klimat. Przypominamy, że Zlot Cabrio Poland 2016 odbędzie się w Gnieźnie w pierwszy weekend sierpnia.

 

gt logo

 

Impreza Gran Turismo Polonia łączy w sobie wszystko, co daje w życiu radość i zawiera się w haśle: Like there is no tomarrow. Z pewnością edycja 2016 potwierdzi te słowa w 100%. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie: https://tixer.pl/granturismo-polonia-2016,41.html

Anna Hankiewicz
PR Manager
a.hankiewicz@cabriopoland.com
tel. 609 458 391

Informacja prasowa