W dniach 30.06.-02.07. br. na terenie Toru Poznań odbędzie się 12. edycja jednej z największych imprez motoryzacyjnych w kraju - Gran Turismo Polonia. Podczas zlotu superszybkich samochodów z całej Europy uczestnicy Cabrio Poland 2016 zaprezentują auta z otwartymi dachami.

 

Tegoroczne Gran Turismo Polonia będzie okazją do zobaczenia ponad 180 najszybszych, najdroższych i najbardziej unikatowych samochodów w jednym miejscu.

 

Serce całego wydarzenia stanowić będzie Park Maszyn, w którym wyeksponowanych zostanie 49 modeli Porche i 34 Ferrari.

 

gt plakat

 

Istotnym faktem dotyczącym wystawy Expo jest obecność marki Morgan oraz dwóch egzemplarzy Bentleya Bentayga. Jeden z nich zostanie podstawiony do testów dla gości. Wybrane, wyjątkowe modele, udostepni również Mercedes. Z kolei w pawilonie Top Cars pojawią się najnowsze modele marek tj. Aston, Audi, BMW, Ferrari, Jaguar, Maserati, Porsche, czy Rolls Royce.

Godną uwagi atrakcją będzie turniej gier, w trakcie którego uczestnicy będą rywalizowali na profesjonalnym symulatorze wyścigowym, ścigając się po wirtualnym Torze Poznań.

 

Reklama

 

Na wystawie Expo będzie można obejrzeć najwyższej jakości zegarki tworzone przez szwajcarskich mistrzów. Wśród produkowanych w pojedynczych sztukach rękodziełach pojawi się jedyny egzemplarz z serii zegarków, które latały z NASA w kosmos. To 130, ostatnie z serii dzieło Halda Space - Race Polonia.

Z kolei przy współpracy z Harpers Bazaar, organizatorzy przygotowali stoisko, na którym odbywać się będą sesje zdjęciowe dla kobiet, a ich fotografie umieszczone będą na personalizowanych okładkach magazynu. Prawdziwą gratką, nie tylko dla fanów motoryzacji, będzie obecność Kuby Bielaka, który uświetni poznańskie wydarzenie.

 

gt salon

 

Organizatorzy I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016 zapraszają do odwiedzenia Strefy Cabrio, w której nie zabraknie wyjątkowych aut z otwartymi dachami, chilloutowej muzyki i pięknych kobiet. Goście będą mieli okazję zobaczyć laureatki konkursu Miss Cabrio Poland 2016 i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie z wiatrem we włosach… i to dosłownie! Zwiedzający, za sprawą plażowych akcentów rodem z Miami Beach, poczują nadmorski klimat. Przypominamy, że Zlot Cabrio Poland 2016 odbędzie się w Gnieźnie w pierwszy weekend sierpnia.

 

gt logo

 

Impreza Gran Turismo Polonia łączy w sobie wszystko, co daje w życiu radość i zawiera się w haśle: Like there is no tomarrow. Z pewnością edycja 2016 potwierdzi te słowa w 100%. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie: https://tixer.pl/granturismo-polonia-2016,41.html

Anna Hankiewicz
PR Manager
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 609 458 391

Informacja prasowa

 

Komentarze  

0

#1 tomek 2016-06-17 10:11

super imprezka
Cytować