Intymność

Pozytywne wibracje, czyli o  seks-zabawkach

Pozytywne wibracje, czyli o seks-zabawkach

Jak mężczyźni zazwyczaj spędzają sobotnie noce ze swoimi dziewczynami? Prawdopodobnie wypożyczacie filmy, uprawiacie coweekendowy seks i idziecie spać, czyż nie? Cóż, jeżeli brzmi to znajomo i chciałbyś wprowadzić trochę pikanterii do waszego życia erotycznego, kup jej seks-zabawkę. Oczywiście nie możesz tak po prostu przyjść do niej z elektronicznym gadżetem i oczekiwać, że od razu będzie ekspertem (a może możesz?). Istnieje kilka kroków, które należy podjąć, aby namówić ją do korzystania z wibratora.

 

Nawiąż do tematu

Pierwszym krokiem jest poznanie jej opinii na temat seks-shopów i produktów, które się w nich sprzedaje. Jeżeli stwierdzi, że wszystko co związane z seks-shopami jest odpychające i przeznaczone dla zboczeńców, bądź ostrożny. Spróbuj ją do nich przekonać poprzez mówienie o pozytywnych sposobach, w jakie seks-zabawki mogą urzeczywistnić wasze fantazje erotyczne. A może zmieni zdanie. Ale nie dawaj po sobie nic poznać, buduj zaskoczenie stopniowo. Kilka dni potem powiedz jej o swojej fantazji.

Reklama

pompki wodne

 

Opowiedz jej o swoich fantazjach

Pomyśl o tym w ten sposób… jeżeli twoja dziewczyna opisałaby tobie jedną ze swoich fantazji, nie chciałbyś jej dla niej urzeczywistnić? Tak samo będzie w jej przypadku – będzie zdeterminowana, aby spełnić twoje najdziksze fantazje. Zatem powiedz jej, że chcesz, żeby kupiła wibrator, abyś mógł patrzeć, jak go używa przy tobie. Możesz to zrobić w następujące sposób:

„Kochanie, chcę kupić ci seks-zabawkę”. (Używaj niskiego, słodkiego głosu)
lub
„Czy nie byłoby fajne spróbować czegoś nowego?”
(Kiedy spyta „czego?”, powiedz jej o seks-zabawkach.)

 

Kiedy powie tak

To właśnie teraz zaczyna się cała zabawa. Odwiedźcie razem kilka seks-shopów i wybierzcie ten wibrator, który jej podoba się najbardziej. Po tym jak już dokona wyboru przychodzi czas na wypróbowanie zabawki. Pamiętaj, że jej pochwa jest bardzo delikatna, dlatego nie spiesz się. Zacznijcie od seksu oralnego. To pomoże jej się zrelaksować i umożliwi łatwą penetracje wibratorem. Zapewnij swojej seks-zabawkowej dziewicy wrażenia, których nigdy nie zapomni.

Najprawdopodobniej poprosi cię o powtórki. Upewnij się, że nie stanie się to rutyną, zawsze staraj się, aby wasze życie erotycznie było różnorodne i dodawaj do niego trochę pikanterii. Z łatwością pomoże ci w tym niewielka seks-zabawka.