Żyć Dobrze

prezent dla mezczyzny

Prezent dla mężczyzny. Zdobądź go super gadżetem!

Choć na pierwszy rzut oka mężczyźni wydają się być mniej wymagający i wybredni od kobiet, zwłaszcza jeśli chodzi o otrzymywanie prezentów, wybór odpowiedniego podarunku dla pana nie należy do najprostszych.

 

Mimo, że zazwyczaj nie reagują oni zbyt entuzjastycznie, nawet otrzymując od swoich partnerek wymarzone prezenty, bardzo często w głębi serca rozpiera ich prawdziwa duma i radość.

Wybierając prezent dla mężczyzny warto wcześniej odpowiednio się przygotować. Nie o to przecież chodzi, aby nasze nietrafione niespodzianki gromadziły się na dnie męskiej szafy, czyniąc z naszego mężczyzny kolekcjonera średnio urodziwych krawatów, czy szalików.

 

Sposób na prezent - obserwacja

Nawet jeśli Ty i Twój partner jesteście blisko i tworzycie zgrany duet, zanim wybierzesz prezent dla niego zastanów się dobrze czym jest obecnie zafascynowany (poza Tobą samą rzecz jasna). To, że znasz go jak własną kieszeń nie znaczy wcale, że nie przeoczyłaś startu kolejnego sezonu serialu, który pasjonuje go odkąd pamiętasz. Przypomnij sobie, czy Twój partner nie wspominał Ci ostatnio jak bardzo chciałby pojechać na koncert ulubionego zespołu, albo spędzić dzień na torze gokartowym. Dotarcie do takiego rodzaju informacji, zapewni Ci sukces na całej linii.

Bilet na koncert ulubionego zespołu czy piłka do koszykówki z autografem gwiazdy tej dyscypliny pokażą Twojemu mężczyźnie, że naprawdę Ci na nim zależy. Z pewnością będzie Ci wdzięczny za to, że rozumiesz jego świat, znasz potrzeby i dokładnie go słuchasz.

Trzeba przyznać, że bez względu na to, jakim budżetem dysponujemy prezent dla faceta powinien być spersonalizowany. Nawet drobny brelok do kluczy, czy otwieracz do piwa z wygrawerowanym imieniem, umownym hasłem, czy mottem wzniosą mężczyznę na wyżyny satysfakcji.

Kupując kolejny krawat, zbyt dużą koszula czy tomik poezji (mimo, że ukochany zdecydowanie preferuje literaturę science fiction) z pewnością osiągniesz efekt zgoła inny od zamierzonego.

Zastanawiasz się jaki prezent dla mężczyzny kupić? Zobacz tu: https://jakiprezent.pl/dla-niego  

 Reklama

feromony skuteczne

 

Gadżety kobiecym okiem

Przyjęło się, że to mężczyźni są większymi niż kobiety fanami gadżetów. I choć z całą pewnością znajdziemy kilka odstępstw od tej reguły, nie da się ukryć, że gadżety będą doskonałym pomysłem na prezenty dla mężczyzny.

Gadżety dla faceta są trochę jak piękne buty i torebki dla kobiety, dlatego też chcąc sprawić swojemu mężczyźnie przyjemność, wybierajmy te najlepszej jakości. Jeśli Twój budżet jest napięty, sprezentuj partnerowi niewielki, acz markowy drobiazg. Każdy fan gadżetów z pewnością doceni taką postawę.

Jeśli Twój partner uprawia sport, ucieszą go z pewnością wszelkie gadżety elektroniczne, które wesprą go w jego pasji.

Ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy dla niego może być również zorganizowanie wspólnego wyjazd za miasto, który pozwoli Wam spędzić ze sobą trochę czasu. Romantyczna kolacja i aktywny wypoczynek z pewnością podgrzeją atmosferę w waszym związku i będą wspaniałym podarunkiem dla Was obojga.

 Reklama