Żyć Dobrze

Prezent na wieczór kawalerski

Prezent na wieczór kawalerski

Upominkiem na wieczór kawalerski może być np. przejażdżka sportowym autem po torze wyścigowym lub ekstremalna jazda rajdowym samochodem w trudnych warunkach. Przyszłemu panu młodemu można podarować kurs driftingu lub zamówić jazdę imprezowym autobusem.

 

Prezent na kawalerski dla fana motoryzacji

Wieczór kawalerski warto uczcić nietypowymi prezentami – supersamochody to jedne z nich. Inspiracji można poszukać na portalach z ciekawymi i praktycznymi upominkami. Jazda szybkim samochodem lub rajdowym autem po trudnym terenie będzie niezapomnianym przeżyciem dla fana motoryzacji.

 

Jazda sportowym autem na wieczorze kawalerskim

Ciekawym pomysłem na prezent dla faceta jest zafundowanie mu przejażdżki sportowym autem po torze wyścigowym. Do realizacji vouchera na jazdę samochodem wymagane jest prawo jazdy kat. B. Do auta nie można wsiadać pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Ceny wahają się od 70 do 1000 złotych i uzależnione są od modelu auta oraz ilości okrążeń wykonanych na torze. Najpopularniejsze auta to np. Lamborghini, Ferrari, Mustang, Mercedes, Audi oraz Nissan.

 

Pomysł na prezent – wieczór kawalerski w imprezowym autobusie

Wypożyczenie autobusu, np. marki Jelcz, to rewelacyjny pomysł na wieczór kawalerski. Kierowca zabytkowego auta ma za zadanie obwozić imprezowiczów po wcześniej ustalonych miejscach, np. barach, restauracjach. W środku autobusu można pić i jeść. Cena uzależniona jest od ilości godzin na jakie wypożycza się auto i wynosi od 1300 do 1500 złotych.

 

Prezent na kawalerski – Ferrari zamiast taksówki

Przyszły pan młody z pewnością będzie zaskoczony, gdy na wieczór kawalerski zamiast taksówki przyjedzie po niego nowoczesne Ferrari i zawiezie w wybrane miejsce. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość około godzinnej przejażdżki po mieście lub okolicach. Koszt vouchera to około 1500 złotych.

 

Ciekawy prezent na wieczór kawalerki – wyścigi sportowych aut

Na wieczór kawalerski można zorganizować pojedynki samochodowe, takich marek jak: Ferrari i Lotus. Posiadacz vouchera ma możliwość przetestowania mocy silnika dwóch sportowych aut na profesjonalnym torze wyścigowym. W cenę wlicza się po 1 okrążeniu na każdy model samochodu. Koszt upominku wynosi od około 300 do 1800 złotych.

 

Ekstremalna jazda samochodem rajdowym

Ekstremalna jazda rajdowym samochodem to wyjątkowe przeżycie. Właściciel vouchera na przejażdżkę autem ma za zadanie pokonać specjalnie przygotowany odcinek drogi po piachu, błocie lub asfalcie. Za jazdę rajdowym samochodem, np. Subaru, BMW, Mitsubishi, zapłaci się od 50 do 700 złotych, w zależności od długości trasy.

 

Nauka driftingu dla kawalera

Prezentem na wieczór kawalerski może być profesjonalny kurs driftingu. Posiadacz vouchera nauczy się jak wprowadzać samochód w kontrolowany poślizg i będzie miał okazję przetestować swoje umiejętności na profesjonalnym torze. Samochody do driftingu wyposażone są w klatki bezpieczeństwa, a teoretyczne i praktyczne szkolenie przeprowadza wykwalifikowany instruktor. Za upominek zapłaci się od 100 do 1300 złotych.