Żyć Dobrze

Prezenty dla kobiet – dużych i małych

Prezenty dla kobiet – dużych i małych

Masz problem ze znalezieniem odpowiednich podarków świątecznych dla żeńskiej części rodziny? Dla żony, siostry i mamy, ale także córki i siostrzenicy? Sprawdź nasze propozycje prezentowe, by podczas nadchodzącego Bożego Narodzenia spełnić marzenia wszystkich bliskich kobiet, niezależnie od ich wieku!

Praktyczne urządzenia dla kobiet

A gdyby tak wykonywać codzienne zabiegi pielęgnacyjne łatwiej i szybciej…? Na szczęście jest to możliwe i wcale nie takie trudne. Spójrzmy chociażby na taki depilator – nie zacina skóry, nie podrażnia jej, nie uczucia. Ogolone nim partie ciała można posmarować balsamem, ale nie trzeba. Nie jest już konieczne sięganie po balsam łagodzący, jak w przypadku tańszych maszynek jednorazowych. Pamiętaj tylko, by wybrać depilator wodoodporny i w ulubionym kolorze ukochanej!

Inny praktyczny gadżet urodowy dla kobiet to urządzenie przeznaczone do pielęgnacji lub układania włosów. Od suszarki zaczynając, na lokówce czy prostownicy kończąc. Nie znasz się i nie wiesz, jakiego urządzenia potrzebuje Twoja żona? Poproś siostrę o przeprowadzenie wywiadu. Szybko ustalisz, na jakie patrzeć w sklepie oraz do jakiego rodzaju włosów je dopasować.

 

prezentydlakobiet duzychimalych2

 

Praktyczne urządzenia dla dziewczynek

Jak umilić dzieciom mycie zębów i sprawdzić, że rzeczywiście będą je szczotkowały tak długo, jak jest to zalecane? Nowoczesne szczoteczki elektryczne dla najmłodszych nie tylko mają mniejsze końcówki i bajeczne – dosłownie! – szaty graficzne, ale również pozwalają połączenie ich z przenośnym urządzeniem elektrycznym. Ściągnięta na telefon lub tablet aplikacja będzie mierzyła czas mycia zębów Twojej córki i powoli odsłaniała obrazek przedstawiający ulubionych bohaterów z bajek. Na pewno nie wyjdzie z łazienki przed czasem!

Małej księżniczce możesz podarować te same gadżety do włosów, co żonie czy mamie. Ma proste włosy, a chciałaby mieć kręcone jak Merida Waleczna? A może odwrotnie: kręcą się, ona zaś chciałaby długie i proste niczym Roszpunka? Spełnisz jej marzenia za sprawą różowej lokówki lub prostownicy. Detale najlepiej ustal z żoną.

 

Gadżety rozrywkowe dla kobiet

To mężczyźni są znani i kojarzeni z grania w gry komputerowe oraz na konsoli. Ale przecież i wśród kobiet jest ogrom gamerek! Dostosuj gadżet do urządzenia (komputer/konsola) lub podaruj bliskiej kobiecie nowy tytuł z jej ulubionej przygodowej czy strzelankowej serii.

Twoja kobieta to spokojny duch ceniący wieczór z kubkiem kakao, kocykiem i książką? Czas wręczyć jej funkcjonalny czytnik e-book, by nie musiała przeznaczać dużych sum na papierowe nowości wydawnicze, ani też martwić się, gdzie postawi kolejne zakupione książki.

 

prezentydlakobiet duzychimalych3

 

Gadżety rozrywkowe dla dziewczynek

Czy telefon lub tablet to dobre pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci? Zdania są podzielone. Więcej rodziców zgodzi się, że doskonałe podarunki to te, które uczą najmłodszych odpowiedzialności, pobudzają ich kreatywność czy rozwijają pasje. Na opracowanej przez nas liście inspiracji znajdują się prezenty na Boże Narodzenie dla dziewczynek w wieku 9-11 lat. Przejrzyj ją, by znaleźć coś odpowiedniego dla Twojej małej córki, siostrzenicy czy bratanicy.

Artykuł zewnętrzny