Żyć Dobrze

Przegląd naczyń marki Tefal. Zobacz, co je wyróżnia

Przegląd naczyń marki Tefal. Zobacz, co je wyróżnia

Na rynku istnieje kilka marek naczyń znanych z wysokiej jakości swoich produktów. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się Tefal, produkujący solidne i trwałe patelnie, garnki i sprzęty małego AGD. Marka przykłada dużą wagę do innowacji – zbiera informacje o najnowszych technologiach i wykorzystuje je przy projektowaniu nowych produktów. Chcesz wyposażyć swoją kuchnię? Sprawdź, jakie naczynia marki Tefal warto kupić.

 

Serie Tefal, które warto znać

Tefal Ingenio Emotion

Seria Ingenio Emotion marki Tefal wyróżnia się maksymalną uniwersalnością. Co to oznacza? W garnkach możesz nie tylko gotować, ale też piec, wygodnie przechowywać żywność, a także elegancko ją podawać. W skład serii wchodzą mocne, srebnrne patelnie i garnki oraz akcesoria: uniwersalna rączka (którą wykorzystasz z każdym modelem naczynia Tefal), pokrywka do smażenia, pokrywka silikonowa, a także pokrywka do odcedzania. Naczynia pokryte są bezpieczną powłoką Qualite Premium INOX, dzięki której nie musisz martwić się o przypalenia i przywieranie potraw.

 

Tefal Ingenio Performance

Kolejna kolekcja marki to zestawienie eleganckich, czarnych naczyń, które wpasują się w design zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych kuchni. Do każdego z produktów dołączona jest uniwersalna, odczepiana rączka, a razem z garnkami otrzymamy też minimalistyczne, przezroczyste pokrywki z wygodną, składaną rączką.

 

Tefal Ingenio Expertise

Najbardziej klasyczna seria obejmująca patelnie i garnki Tefal to szeroki wybór modeli. Znajdziemy tu zarówno standardowe patelnie o dosyć niskich brzegach, przeznaczone typowo do smażenia, woki z grubym dnem, jak i rondle do gotowania i duszenia potraw. Poszczególne elementy tej serii, tak jak poprzednio opisywanych kolekcji, mogą być myte z zmywarce, używane w piekarniku, a także na każdego rodzaju kuchence. Są one wyposażone w charakterystyczne czerwone kółko na dnie, tzw. Thermo-spot. Wzór znika, gdy naczynie jest maksymalnie nagrzane i gotowe do pracy.

 

Innowacje Tefal – które z nich ułatwią Ci gotowanie?

Dlaczego warto mieć w kuchni chociaż jedno naczynie marki Tefal? Jednym z powodów jest uniwersalne, trwałe dno. Nieważne, czy masz kuchnię gazową czy płytę indukcyjną – naczynia Tefal sprawdzą się na każdej z nich. Możesz też zapiekać w nich potrawy, a także wygodnie myć je w zmywarce.

Co jeszcze? Patelnie Tefal wyposażone są w odporną na zarysowania powłokę; dla przykładu w patelniach Duetto jest to powłoka Power Resist, umożliwiająca smażenie bez użycia tłuszczu. Inne modele, np. woki pokryte są bardzo grubą powłoką Titanium Extra, wzmocnioną cząstkami tytanu. Dzięki temu patelnia jest mocna, nie pozwala na zarysowania i inne zniszczenie nawet podczas intensywnego mieszania.

Element łączący wiele produktów Tefal to odpinana rączka. Jest ona uniwersalna – wystarczy kupić jedną i przypinać ją do odpowiedniego naczynia wtedy, gdy chcemy je przesunąć czy przenieść. Dzięki odpinanej rączce patelnie i garnki zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Możesz włożyć jedno w drugie i umieścić je w szafce kuchennej czy na blacie.

Chcesz przyjrzeć się bliżej produktom marki Tefal? Odwiedź sklep: https://www.neo24.pl/tefalsklep.html i znajdź naczynia, które idealnie sprawdzą się w Twojej kuchni.

Artykuł zewnętrzny