Żyć Dobrze

tusze lorealparis

Przegląd wybranych tuszy do rzęs L’Oréal Paris

Tusz do rzęs to jeden z niezbędnych kosmetyków pozwalających na odpowiednie wykończenie makijażu i uzyskanie bardzo szybkiego efektu pięknie podkreślonych oczu - nawet wtedy, gdy brakuje nam czasu. Wybór dobrej maskary do rzęs zależy w pierwszej kolejności od naszych osobistych preferencji, ale także od rezultatu, który chcemy osiągnąć. Dlatego kierujmy się przy tym właściwościami poszczególnych tuszy, z których każdy z nich ma wywołać inny efekt: pogrubienia, wydłużenia, rozdzielenia, podkręcenia.

 

Tusze do rzęs L’Oréal Paris

Firma L’Oréal Paris oferuje ogromny wybór tuszy do rzęs, wśród których każda z kobiet może znaleźć dla siebie ten odpowiedni. Każda z maskar wyposażona została w wygodną szczoteczkę, która ułatwia nakładanie tuszu - wychwytuje każdą z pojedynczych rzęs i rozczesuje je już u samej nasady, aby wyglądały zdecydowanie piękniej. Ponadto każda z maskar gwarantuje najwyższą jakość i najlepszy efekt, który doskonale wykończy każdy rodzaj makijażu - zarówno dzienny, jak i wieczorowy. Opracowane formuły powodują, że pozostający na rzęsach tusz nie zbija się w grudki oraz nie obsypuje na policzki w ciągu dnia i nocy.

  • Tusze wydłużające. False Lash Wings L’Oréal Paris to maskara wywołująca niewiarygodny efekt porównywany do „skrzydeł motyla”. Rzęsy są rozczesane, a także pięknie się układają w ciemny wachlarz, tworząc dzięki temu niezapomniane i wyraziste spojrzenie. Wydłużający tusz zawiera w sobie drobinki, które dzięki osadzaniu się na włoskach sprawiają, że są one zauważalnie dłuższe niż do tej pory. Z tego typu tuszu mogą także korzystać alergicy, ponieważ kosmetyk posiada silikonowe drobinki, które nie drażnią oka - nawet jeśli jest ono wyjątkowo wrażliwe lub gdy nosisz soczewki kontaktowe.  
  • Tusze pogrubiające. Maskara Volume Million Lashes L’Oréal Paris zapewnia niewiarygodny efekt pogrubienia dzięki zawartości czarnego pigmentu, który podkreśla ich naturalny kolor, a także płynnemu jedwabiowi, który sprawia, że rzęsy stają się gładkie, a tusz ma możliwość dotarcia do każdej z nich.
  • Tusze podkręcające. False Lash Wings będzie szczególną maskarą dla kobiet borykających się z prostymi rzęsami. Dzięki zawartości molekuł obkurczających włoski będą się one pięknie wywijały ku górze. Wywinięte rzęsy od razu dodadzą kobiecości i pewności siebie. Specjalnie opracowana asymetryczna szczoteczka pozwoli na złapanie każdej rzęsy oddzielnie, a następnie wywinięcie jej od samej nasady ku końcowi.
  • Tusz podkreślający naturalną czerń. Tusz do rzęs Volume Million Lashes Excess Noir doskonale sprawdzi się jako maskara podkreślająca czarne rzęsy. Dzięki niej będą one jeszcze bardziej tajemnicze, a także błyszczące. Zawarty w  nim specjalny pigment pogłębia intensywność czerni, dzięki czemu rzęsy stają się jeszcze bardziej charakterystyczne i „mroczne”. Szczoteczka została opracowana w taki sposób, aby precyzyjnie rozdzielać każdą rzęsę oraz pozostawić na niej optymalną dawkę tuszu.

 

Jak wybrać najlepszą maskarę dla siebie?

W pierwszej kolejności powinnyśmy oprzeć się na swoich dotychczasowych doświadczeniach związanych z tego typu kosmetykami. Nie oznacza to oczywiście, że nie powinnyśmy eksperymentować w tym zakresie - warto jednak postawić na maskary o właściwościach podobnych do tych, z których byłyśmy zadowolone. Szczególną ostrożność należy zachować, jeśli cierpimy na różnego rodzaju alergie na kolorowe kosmetyki, a także nadwrażliwość oczu. Wybierajmy wtedy hipoalergiczne tusze do rzęs o podobnym działaniu, co tradycyjne, ale jednak wyposażone w znacznie bezpieczniejsze składniki. Zwróć również uwagę na kształt dołączonej szczoteczki - asymetryczna pozwoli złapać najbardziej krótkie włoski, silikonowa zapewni najlepsze rozczesanie rzęs, a delikatnie zakrzywiona pięknie je wywinie. Im lepiej wybierzesz szczoteczkę, tym makijaż będzie bardziej precyzyjny i efektowny.

 Reklama