Intymność

Przełamujemy gadżetowy stereotyp

Przełamujemy gadżetowy stereotyp - 5 sposobów na urozmaicenie życia erotycznego w związku

Atrakcyjne i satysfakcjonujące życie erotyczne jest możliwe na każdym etapie związku, wymaga jednak otwartości i zaangażowania obojga partnerów. Ogromne znaczenie dla jakości i częstotliwości zbliżeń ma także komunikacja potrzeb. Wiesz, czego oczekuje druga połówka? Poznaj 5 sposobów na urozmaicenie życia erotycznego z pomocą seks gadżetów.

 

Jak urozmaicić życie seksualne? Postaw na atrakcyjne gadżety erotyczne dla dwojga

Urozmaicenie życia seksualnego nierzadko wydaje się zadaniem trudnym i czasochłonnym. Tymczasem żeby rozpalić zmysły obojga partnerów, wystarczą niepozorne seks zabawki. Zobacz, po jakie akcesoria erotyczne od sklep-intymny.pl warto sięgnąć, żeby w sypialni wzniecić ogień. Zwłaszcza że oferta gadżetów dla dwojga jest niesamowicie bogata. 

 

1. Stymulujące masażery i wibratory.

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliście z zabawek erotycznych, stymulujące masażery i wibratory będą fantastycznym rozpoczęciem przygody z seks gadżetami. Zwłaszcza że zabawę z nimi można rozpocząć od… subtelnego masażu całego ciała. Wibrujące akcesoria uatrakcyjnią pieszczoty klatki piersiowej, karku i wewnętrznej strony ud. Pamiętaj, że o jakości i intensywności doznań będzie decydował kształt takiej zabawki. Warto zatem systematycznie powiększać swoją kolekcję.

 

urozmaiceniezyciaerotycznego

 

2. Pierścień na penisa.

Zabawka, mimo że często wzbudza niepokój, jest bezpieczna i… niesamowicie atrakcyjna. Pierścień na penisa, to gadżet wykonany z elastycznego materiału, łatwy w zakładaniu i dostępny w wielu kształtach. Korzystanie z niego podnosi temperaturę w sypialni i zwiększa intensywność doznań, zwłaszcza u partnera. Wyjątkiem jest pierścień na penisa z funkcją wibracji. Taka zabawka zapewni satysfakcję seksualną również partnerce. 

 

3. Łapeczka do klapsów, wegańskie kajdanki i piórka do łaskotania.

BDSM nie jest Was, ale macie ochotę być nieco bardziej niegrzeczni? Zabierzcie do sypialni gadżety erotyczne, które urozmaicą seks odrobiną pikanterii. Decydując się na łapeczkę do klapsów, wegańskie kajdanki albo piórka do łaskotania, możecie realizować ustalone wcześniej scenariusze albo dać się ponieść chwili!

 

urozmaiceniezyciaerotycznego1

 

4. Nasadka na penisa ze stymulatorem łechtaczki

to zabawka erotyczna, która gwarantuje intensywne doznania partnerce i partnerowi, zapewnia atrakcyjny i podniecający wygląd członka i pełną swobodę w trakcie stosunku. Zaprojektowana w taki sposób, żeby perfekcyjnie przylegać do penisa, posiada element wibrujący, intensywnie stymulujący łechtaczkę. Zabawka dostępna w seksownym czarnym kolorze bez wątpienia rozpali Waszą wyobraźnię na długo przed wspólną zabawą. 

 

5. Wibrująca przedłużka na penisa.

Bezpieczna dla skóry wibrująca przedłużka na penisa to ciekawy i szalenie podniecający sposób na uatrakcyjnienie życia erotycznego. Niezwykle autentyczny design i element wibrujący na szczycie główki sprawiają, że seks z tą zabawką jest wyjątkowo satysfakcjonujący, także w sytuacji, gdy partner ma problemy z erekcją. 

Artykuł zewnętrzny