Randki online dla dorosłych

Randki online dla dorosłych – czy są dla każdego

Jeśli wydaje wam się, że seks randki, to wynalazek XXI wieku, to jesteście w dużym błędzie. Nic bardziej mylnego. Gdy Internet stał się ogólnodostępny, od razu pojawiły się portale randkowe, których celem nigdy nie było jedynie znalezienie miłości, trwałego związku, swojej drugiej połowy. Co ciekawsze, gdy na początku XVIII wieku pojawiły się gazety, zaczęto w nich publikować ogłoszenia matrymonialne. I, analogicznie, nie dotyczyły one tylko i wyłącznie znalezienia żony lub męża. Już wtedy ludzie poszukiwali przelotnych znajomości i oferowali swoje usługi seksualne innym (nie chodziło tutaj o korzyści zarobkowe).

 

Choć liberalne podejście do seksu, związków i relacji międzyludzkich niejednokrotnie bywało oceniane negatywnie przez ogół społeczeństwa oraz wykraczało poza normy narzucone nam przez kościół i władzę, to dożyliśmy wreszcie czasów, w których samoświadomość zaczęła odgrywać ogromną rolę i powoli przełamywane są kolejne bariery, granice i utarte schematy (oczywiście nie wszyscy rządzący są z tego zadowoleni…). Seks randki odbywały się prawdopodobnie od zarania dziejów, w końcu ludzkie potrzeby były wtedy dokładnie takie same jak teraz. Powstanie mediów jedynie usprawniło ten proces poprzez ułatwienie zainteresowanym znalezienia odpowiednich partnerów.

 

Nie można jednak porównywać zasięgu i możliwości działania Internetu do gazet. Choć samo zjawisko istnieje od dawna, i mamy na to dowody, to randki online dla dorosłych są dostępne dosłownie dla każdego i ułatwiły już życie milionom ludzi. Nie ma nic prostszego od zarejestrowania się w aplikacji randkowej, trzymając swój telefon w dłoni. Wystarczy poświęcić kilka minut na założenie konta i uzupełnienie swojego profilu, aby móc zacząć korzystać z możliwości, które dają serwisy randkowe dla osób, które szukają przelotnych znajomości.

 

Jedynym wymogiem jest ukończony 18 rok życia – seks randki online są tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. I choć tego typu portale (https://www.erodate.pl/portale-erotyczne) cieszą się największą popularnością wśród młodych, to nie ma górnych ograniczeń wiekowych, każdy użytkownik będzie w stanie znaleźć dokładnie to, czego szuka. Oprócz wieku, płeć, orientacja seksualna i miejsce zamieszkania również nie mają znaczenia – serwisy randkowe nikogo nie wykluczają.

 

Odpowiadając na pytanie postawione na początku – tak, randki online dla dorosłych są dla każdego. Dla każdego, kto lubi flirtować. Dla każdego, kto nie lubi zobowiązań i ograniczeń. Dla każdego, kto poszukuje przelotnych znajomości, miłego towarzystwa i chwili bliskości. Dla każdego, kto w danym momencie nie chce być w stałym monogamicznym związku. Każdy z nas jest inny, nie ma jednej miary, którą można byłoby nas zmierzyć i ocenić. Dlatego nie można jednoznacznie powiedzieć, że seks randki są dla wszystkich. Seks randki są dla wszystkich tych, którzy właśnie tego chcą.

 

Jeśli masz ochotę umawiać się przez internet na randki bez zobowiązań, to nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj się w jednej z aplikacji. Pamiętaj tylko, aby zachować ostrożność i czujność, tego nigdy za wiele. Uzupełnij profil i szukaj osób, które z chęcią trochę lepiej poznasz. I baw się dobrze (w końcu tylko o to tutaj chodzi)!

Artykuł zewnętrzny