Intymność

Rozmawiaj z nią

Rozmawiaj z nią

Tematów uchodzących wśród kobiet za interesujące jest wiele, ale najważniejszym jest ona sama. Niestety mężczyźni nie potrafią kobiet słuchać . One mają potrzebę mówienia i chcą, żeby ktoś potrafił je wysłuchać. Naucz się więc słuchać kobiet, a sam zobaczysz jak będą Ci za to wdzięczne.

 

Pozwól jej się wygadać, niech mówi jak najwięcej. Niesie to za sobą kolejny atut, a mianowicie dodatkowe informacje dla Ciebie o niej. Pytaj o to, czego szuka w mężczyznach, a czego nie lubi, jakie ma marzenia i fantazje (również te najskrytsze). Musisz jednak pamiętać, by nie rozmawiać za dużo o faktach z jej życia (szkoła, rodzina, praca, eks - związki), tylko o jej uczuciach i odczuciach.

Jeśli kobieta jest otwarta na emocje, to możesz wprowadzać nastrój magii, przeznaczenia czy romantyzmu. Jeśli zaś mówi, że nie wierzy w takie rzeczy, działaj na nią poprzez plastyczne opisywanie doznań wywołanych przez zmysły. Rozmawiaj wtedy o jedzeniu, zrób słowną wizualizację pobytu na wakacjach (plaża, szum wody, mewy). Ożywiaj i ubarwiaj opisy uwzględniając nawet drobne szczegóły. Niech sobie wyobraża te uczucia i tworzy w umyśle przyjemne obrazy. Idąc tą drogą, można wymyślać najprzeróżniejsze tematy i idące za nimi wyobrażenia.

Jeśli chcesz wzbudzić zaufanie podejmij temat np. jak to się dzieje, że jednym ludziom potrafimy zaufać, a innym nie. Zapytaj, co ona wtedy czuje i co nią kieruje. Rozważaj dlaczego kobiety jednych traktuj ą jak przyjaciół, a innych jak kochanków. Albo pytaj po czym poznaje, że jedni faceci mają w sobie to „coś" a inni nie. Jak ona mogłaby to opisać? Co sprawia, że zaczyna czuć ten wewnętrzny głos, który jej podpowiada, że jest to ktoś dla niej?

Poruszaj tematy związane z seksem. Wbrew pozorom jest to temat, na który kobiety w większości lubią rozmawiać. Staraj się jednak nie mówić o własnych przeżyciach. Najlepiej zacząć podpierając się oglądanym ostatnio programem w telewizji lub opinią koleżanki, z którą ostatnio o tym rozmawiałeś. Opowiadaj zabawne ciekawostki, które przydarzyły się innym ludziom, również tym sławnym. Kobiety lubią być rozśmieszane.

Te tematy sprawiają, że rozmowa staje się lekka, bo nie dotyczy nikogo z was. Jeśli masz psa, albo innego pupilka, opowiadaj o nim.

Ważne jest również dostosowanie tematów rozmów pod kątem merytorycznym. Jeśli rozmawiasz ze studentką czwartego roku prawa to nie na miejscu będzie opowiadanie o funkcjonalności Twojego nowego zestawu hantli. I na odwrót -jeśli dziewczyna z którą się spotkałeś sprawia wrażenie różowej blondynki to nie poruszaj z nią problemu krajów trzeciego świata. Nawet jeśli wydaje Ci się, że dublujesz kobietę pod względem swojego IQ, to nie dawaj jej dobitnie odczuwać tego, że jesteś dla niej za mądry.

W ten sposób jej nie zaimponujesz, a takim zachowaniem możesz ją tylko speszyć. Bądź elastyczny.