Intymność

Ryzykowny seks

Ryzykowny seks. 7 miejsc, w których lepiej tego nie robić

Seks nie powinien ograniczać się jedynie do spółkowania w sypialni. Są jednak miejsca, gdzie uprawianie seksu jest niebezpieczne dla zdrowia i życia, może zaszkodzić karierze i reputacji albo nieprzyjemne, choćby dla jednego z partnerów. Oczywiście wszystko jest sprawą upodobań.

 

Wszyscy mamy jakieś swoje ulubione miejsca i fantazje związane z uprawianiem seksu. Mogą to być schody, tylne siedzenie samochodu, a może nawet miejsce publiczne. Ale są też miejsca, w których niektórzy z nas tego nie zrobią nigdy, z różnych powodów. Choćby ze względu na świadomość możliwości powstania różnych urazów, czy wtargnięcia różnych żyjątek w miejsca dla nich nie przeznaczone.

Preferencje są różne, ale udało się nam ustalić 7 miejsc, odrzucanych na przyszłość przez większość osób, które tego spróbowały.

 

 

1. W samochodzie - podczas jazdy

 

w samochodzie

 

Jeśli seks w samochodzie, to najlepiej na parkingu albo jeszcze lepiej w ustronnym miejscu.  W czasie jazdy najczęstszymi zagrożeniami są:

- niekontrolowane rozwinięcie nadmiernej prędkości,

- nagła zmiana pasa ruchu,

- puszczanie kierownicy.

Czym mogą się skończyć takie sytuacje? Nie trzeba zbyt rozwiniętej wyobraźni aby na to pytanie odpowiedzieć i nie chodzi tu wyłącznie o konsekwencje prawne. To może być ostatni numerek w życiu.

 

2. Na piasku

 

w piasku

 

Seks na plaży to fantazja bardzo wielu ludzi. W rzeczywistości jednak może się to zamienić w koszmar. Piasek ma to do siebie, że zawsze wchodzi tam gdzie nie powinien. To z kolei prowadzi do bólu, skaleczeń i infekcji. Jednak jeśli uda się wyeliminować oddziaływanie piasku na genitalia to plaża może być doskonałym miejscem na seks. Zdecydowanym proponujemy duży koc, leżak, krzesło.

 

3. W lesie

 

w lesie

 

Podczas romantycznego spaceru po lesie aż korci, żeby się zabawić. Ale poza, nie zawsze przyjazną roślinnością (pokrzywy, trujące bluszcze) musisz pamiętać o niezliczonej liczbie kleszczy, dla których możesz stać się żywicielem. Czym może się skończyć kontakt z kleszczem każdy wie doskonale. Trzeba też pamiętać o innych żyjątkach, którym zakłócasz właśnie spokój.

 

4. W wodzie

 

w wodzie

 

Seks w wodzie wydaje się czysty i przyjemny. Z jednej strony tak. Jednak może być przyczyną bólu i dyskomfortu, a nawet zagrożeniem dla zdrowia. O tym pisaliśmy już w naszych artykułach, ale dla przypomnienia: łatwiej zgubić prezerwatywę, woda zmywa naturalne smarowanie i potrzebne są lubrykanty na bazie lateksu, bez tego zwiększone tarcie mocze spowodować mikrouszkodzenia i doprowadzić do infekcji. Do takiej zabawy lepiej jest przygotować się wcześniej. Spontaniczność może zaboleć.

 

5. Na balkonie

 

na balkonie

 

Miejsce wydaje się bardzo erotyczne i romantyczne, ale jest jednak niebezpieczne. Zdarzyły się przypadki wypadnięcia. Choć wydaje się to dziwne, to jednak w czasie ekstazy nie wszystko kontrolujemy. Większość złych przypadków to zbytnie przechylenie przez poręcz balkonu.

 

6. W pracy

 

w pracy

 

Jeśli nienawidzisz swojej pracy i jesteś gotowy na wyrzucenie – rób co chcesz. Jeśli jednak nie – zastanów się czy warto ryzykować wszystko za ten jeden numerek. Wszystko zależy od miejsca i charakteru pracy. Nie każdy ma dziś luksus własnego, zamykanego biura bez monitoringu. Zatem z jednej strony może to być niezła jazda, ale może się też zdarzyć, że właśnie w tym momencie diabli biorą całą twoją karierę i reputację.

 

7. Wszędzie, gdzie możesz być łatwo przyłapany

 

w kosciele

 

Ryzyko z natury pociąga, ale czasem reperkusje są zbyt duże. Nawet jeśli nie widać żadnych kamer to i tak możesz być w tym momencie nagrywany – wielki brat w domu i zagrodzie. Jeśli próbujesz szybkiego numerku w urzędzie, bibliotece, kościele, ogrodzie zoologicznym czy podobnym miejscu, to narażasz się dodatkowo na problemy prawne. Nie zawsze przyjaciel „niewidzialne oczy” będzie wyrozumiały. Sprawdź w kodeksie karnym co ci grozi.

 

Seks jest dobry zawsze wtedy, gdy oboje partnerzy godzą się na to co robią i gdzie to robią.

Powyższy materiał powinien wam posłużyć jedynie jako temat do przemyślenia – żeby było dobrze.

 Reklama

feromony skuteczne