Moto Sfera

Salon Toyota w Krakowie

Salon Toyota w Krakowie

Salon Toyota Kraków to miejsce, w którym można dokonać zakupu samochodowego, skorzystać z serwisu lub w razie potrzeby z pomocy drogowej. Zapraszamy do skorzystania z usług salonu Toyota Romanowski Kraków.

 

Dealer Toyota Kraków

Samochód jest poważną inwestycją. Od jego niezawodności zależy nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo osób go użytkujących. Bardzo ważne jest żeby postawić na taką markę, której możemy zaufać.

Salon Toyota Kraków zapewni dostęp do pojazdów najlepszej jakości. Każde auto Toyoty zostało stworzone w nowoczesnej technologii, która pozwala na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań pomocnych w użytkowaniu na co dzień oraz zwiększeniu bezpieczeństwa.

W salonie Toyoty mogą Państwo kupić samochody używane i całkiem nowe modele. W ofercie znajdują się samochody osobowe oraz auta dostawcze.

Samochody nowe dostępne od ręki klienci mogą oglądać w salonie. Przeszkoleni pracownicy z doświadczeniem służą pomocą oraz wyjaśniają wszelkie kwestie dotyczące użytkowania. Pomogą też wybrać odpowiedni model pod potrzeby klienta. W razie potrzeby można umówić się na jazdę testową. 

Samochody dostępne są w napędzie:

  • elektrycznym
  • wodorowym
  • hybrydowym
  • z instalacją gazową

Zakup nowego auta jest bardzo dużą inwestycją, na którą nie każdego stać. Z myślą o takich osobach oraz klientach chcących zaoszczędzić, w salonie dostępne są również samochody używane.

Każde auto używane zanim trafi do oferty salonu Toyota w Krakowie przechodzi liczne testy, które wykazują jego doskonały stan techniczny. 

Co najważniejsze, wszelkie informacje o danym egzemplarzu są w pełni dostępne dla klienta. Decydując się na zakup w salonie Toyota zyskają Państwo pewność o braku ukrytych niespodzianek, które mogą okazać się dużym problemem w przyszłości. Pełna historia auta oraz dokumentacja potwierdzają jego przedstawiany stan.

Wybierając używane auto z Toyoty otrzymają Państwo co najmniej roczną gwarancję jego niezawodności. Wraz z umową zakupu klientom przysługują atrakcyjne rabaty na korzystanie z pomocy serwisu salonu. 

 

Serwis samochodowy 

Serwis samochodów w salonie Toyoty prowadzony jest przez profesjonalną ekipę. Mechanicy używają najlepszej jakości narzędzi oraz bezpiecznych dla samochodu środków. Podczas napraw stosowane części zamienne zawsze pochodzą z oryginalniej marki, dzięki czemu są kompatybilne z całością samochodu.

Specjalizując się w konkretnie typie samochodów jakim jest Toyota, mechanicy są w stanie dużo szybciej i dokładniej wykryć ewentualne źródło problemów i pomóc klientom w powrocie ich samochodu do stanu idealnego. 

Usługa serwisu samochodowego jest kompleksowa. Auto będzie w nim zaopiekowanie pod każdym kątem. 

Skorzystanie z serwisu samochodowego Toyoty daje gwarancje na szybką i skuteczną pomoc. Fachowcy umawiają się z klientem na wskazany przez niego termin i następnie na miejscu dokonują dokładnej diagnostyki oraz ewentualnych prac naprawczych. 

 

Pomoc drogowa

Salon Toyota Kraków przygotował dla swoich klientów również pomoc w nagłych wypadkach.

Auto, jak każdy pojazd, może ulec uszkodzeniu, nawet jeżeli pochodzi z najlepszej generacji linii oraz jest prowadzony przez uważnego kierowcę. W przypadku awarii lub kolizji na drodze, może się okazać, że sami nie jesteśmy w stanie sobie pomóc na tyle by auto znów ruszyło w dalszą podróż.

Wówczas wystarczy zadzwonić na pogotowie drogowe, które jest dostępne przez cały tydzień 24 godziny na dobę. Pomoc drogowa w Krakowie i okolicach dotrze do Państwa błyskawicznie. 

Przy wykupieniu specjalnego pakietu ubezpieczeniowego do samochodu z salonu usługa lawety jest całkowicie bezpłatna. Firma przygotowała też atrakcyjne programy, które wspierają klientów na terenie całej Europy.

Artykuł zewnętrzny