Moto Sfera

dobre opony

Samochód na męski wypad

Na wiosnę wraz ze wzrostem temperatur na zewnątrz zwiększa się nasza aktywność. To sprzyja organizowaniu weekendowych wyjazdów różnego rodzaju. Zastanowimy się jak rozwiązać kwestię transportu podczas takiej wyprawy.

 

Konflikt interesów

Męskie wypady na ryby, mecz czy w góry podobnie jak wieczory kawalerskie rządzą się swoimi prawami. Pozwalają oderwać się od codzienności i naładować baterie w gronie najlepszych kumpli. Co zrobić jednak w sytuacji kiedy wspólnie z miejsce docelowe już wybrane, noclegi zarezerwowane, a żadna z żon lub partnerek nie chce oddać na weekend wspólnego samochodu. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem zadowalającym obie strony będzie pozostawienie swojej wybrance samochodu za pomocą, którego szybko i sprawnie dotrze do galerii handlowej na weekendowe zakupy. Męskiego gronu zalecane jest natomiast udanie się do wypożyczalnie samochodów i wybranie dopasowanego do potrzeb wyjazdu auta.

 

Wynajem samochodu

Obecnie na rynku działa wiele firm specjalizujących się w wypożyczaniu pojazdów różnego rodzaju. Jedną z nich jest warszawska www.fleetcorp.pl. Wybór auta z wypożyczalni jest dobrą opcją z kilku powodów. Poza wspomnianym kompromisem z kobietą, nie trzeba się przejmować przygotowaniem samochodu do wyjazdu. Furę gotową do trasy odbieramy w siedzibie firmy lub zostaje nam ona dostarczona przez kierowcę pod wskazany adres i w taki sam sposób możemy ją zwrócić. Kolejnym sporym autem będącym konsekwencją wynajmu jest fakt, że wybieramy samochód w takim segmencie jaki jest nam w konkretnej sytuacji potrzebny, może być to np. VAN lub pojemne kombi. Wypożyczenie stanowi też okazję do przejechania się innym niż na co dzień modelem samochodu, co może mieć wpław na wybór przy zmianie auta, jeżeli takową planujemy.

Taniej niż myślisz

Wbrew obiegowej opinii wynajem samochodu nie wiąże się z koniecznością wydania kosmicznych sum pieniędzy. Zwłaszcza jeżeli opłata zostanie rozdzielona na kilka osób. Wystarczy dopełnić minimum formalności, by ruszyć w drogę. Jeśli potrzebujesz samochodu na weekendowy wypad - lub każdy inny - zapoznaj się z ofertami przygotowanymi przez wypożyczalnie. Z pewnością będziesz zadowolony z otrzymanego pojazdu, w którym podróż przebiegnie szybko i komfortowo.