Żyć Dobrze

Sekret zapachu mężczyzny, który odnosi sukces

Sekret zapachu mężczyzny, który odnosi sukces

Kiedy sięgasz po perfumy, muszą być one przede wszystkim dopasowanego do Twojego charakteru. Po jakie zapachy będą sięgać mężczyźni z charakterem, robiący ważną karierę, będący doskonałymi biznesmenami czy menadżerami? Sprawdź, które perfumy będą dla nich najlepsze.

 

Sprezentuj mężczyźnie perfumy, które podkreślą jego klasę

Nie każdy facet wie, czym powinien pachnieć. Nie wszyscy potrafią dokonać właściwego wyboru czy przeznaczyć czas na sprawdzanie, które perfumy powinni nosić. A z pewnością mężczyzna z klasą powinien mieć w swojej kosmetyczce flakon z wyrafinowanym zapachem. To, co na siebie zakłada może być bardzo przypadkowy – uchronisz go przed tym, prezentując odpowiednie perfumy. Nie każdy facet sam wybierze się do drogerii i poprosi o pomoc specjalistę. Jeśli wiesz, co może mu się podobać, a jednocześnie umiesz rozróżnić perfumy odpowiednie na plażę i te, które najlepiej nadają się do biura i pracy – po prostu mu je podaruj.

 

perfumeria sekret zapachu mezczyzny1

 

Męskie perfumy z lawendą… i czym jeszcze?

Jak szukać eleganckich perfum, które podkreślą klasę Twojego mężczyzny? Lawenda jest jednym z kluczowych składników. Może wydawać Ci się przeciętna i kojarzyć się raczej z zapachem wydobywającym się z szafy, jednak w połączeniu z innymi ważnymi komponentami nadaje zapachowi unikalny charakter. Połączona z geranium, cedrem i wetywerią lawenda jest pełna klasy. Skóra, mech, tytoń – to również typowo gentelmańskie składniki. Oczywiście piżmo i ambra w nutach bazy dopełnią takie perfumy. Przykładem zapachów z lawendą w tle są choćby: Lancome Hypnose Homme, Burberry London For Men, Calvin Klein Eternity For Men czy Hugo Boss The Scent.

 

perfumeria sekret zapachu mezczyzny2a

 

Zapachy, które wzmacniają pozycję

Perfumy pełne luksusowych składników, jak ambra czy skóra lub rozmaite drewna (np. różane) podkreślą status mężczyzny. Patrząc już na same flakony i nazwy męskich wód toaletowych możesz wychwycić te, które będą bardziej wyrafinowane niż reszta. 1 Million Paco Rabanne, Dior Homme, Tom Ford For Men czy Prada Luna Rossa konotują się z władzą, męskością, ale i elegancją, doskonałymi manierami, pewnością siebie i urokiem. Widać, że nie nadają się dla sportowca, nastolatka czy luzaka. Śmiało sięgnij po skórzane w wyrazie i przywołujące na myśl whiskey z dębowej beczki Baldessarini Ambre czy Calvin Klein Reveal Man, w której zamsz miesza się z brandy i wetywerią.

 

Perfumy Chanel dla mężczyzn, wiedzących czego chcą

Prawie osobną kategorią będą stanowić męskie perfumy Chanel. Zapachy, które pochodzą z tego wielkiego domu mody cechują się swoim własnym, maksymalnie eleganckim i luksusowym charakterem. Nie sięgaj jednak po typowe perfumy Chanel, jak Allure Homme Sport, szczególnie że już sama nazwa wskazuje, iż są one przeznaczone dla nieco innych mężczyzn niż Twój zwycięzca. Doskonałe będą zaś Chanel Platinum Egoiste, które idealnie podkreślą męską klasę, siłę i status. Spróbuj też klasycznej wersji Egoiste. Perfumy Chanel chowają w sobie wszystko, czym powinien pachnieć mężczyzna odnoszący sukces.

Artykuł zewnętrzny