Intymność

Seks bez namiętności

Seks bez namiętności?

Bez namiętności seks staje się nudny. Dzięki sztuce miłosnej oraz samej miłości partnerzy mogą wciąż przeżywać wielką namiętność i spełnienie. Z upływem czasu mężczyzna patrzący na nagie ciało swej żony i dotykający go, może być bardziej podniecony niż kiedykolwiek.

 

Nie tylko może być podekscytowany przyjemnością pobudzenia i powiększającej się intensywności seksualnej, lecz także może być świadom, o ile więcej miłości, ciepła, namiętności i rozkoszy zmysłowej będzie mógł sam przeżyć, a także dać partnerce. Taka świadomość pozwala myśleć o jeszcze wyższym poziomie doznań i ekscytacji.

Kiedy ona czuje tę namiętność, może cieszyć się jego nieprzerwanym pragnieniem, by się z nią zespolić i dawać jej rozkosz. Ponadto kobieta uznaje seks za dobrą okazję do dzielenia się miłością w taki sposób, który mężczyznę najlepiej ożywia.

 

Seks staje się pięknym wyrazem jej miłości do niego i okazją otrzymywania jego miłości do niej

 

co pobudza

 

Po opanowaniu sztuki miłosnej mężczyzna będzie o wiele lepiej uzmysławiał sobie, że nie tylko kocha partnerkę, ale także sam otrzymuje potrzebną mu miłość. Ona będzie go podniecała nie tylko dlatego, że on jest właśnie pobudzony, ale dlatego, że on ją kocha i chce być blisko niej. Bez odwoływania się do seksualnych fantazji, mężczyzna będzie doskonale wiedział, kogo kocha.

 

Seks jest wspaniały wtedy, kiedy dzielimy się nim w miłości i ta miłość wciąż się rozwija

Aby kobieta doznawała uczucia spełnienia seksualnego w związku z mężczyzną, przede wszystkim potrzebuje wsparcia emocjonalnego, ale ważne jest także to, by mężczyzna rozumiał jej odmienne potrzeby seksualne.

Aby mężczyzna doznawał coraz większego spełnienia seksualnego, przede wszystkim potrzebuje poczucia, że potrafi zaspokoić swą partnerkę. Wymaga to od niego poszukiwania nowych umiejętności, nie tylko w związku, ale także w łóżku.

 

Jak można poprawić seks

Seks zawsze można udoskonalić, lecz - jak we wszystkim innym - niezbędna jest nowa wiedza i możliwość jej praktycznego opanowania. Większość mężczyzn nigdy nie uczyła się, jak uprawiać seks. Skoro potrafią się pobudzić czy masturbować, poniekąd naturalnie oczekuje się od nich wiedzy seksualnej. Oczywiście, mężczyźni wiedzą, co trzeba robić i jak mieć orgazm w ciągu dwóch minut, lecz sztuka dawania kobiecie rozkoszy to zupełnie inna historia. Skąd mężczyźni mają wiedzieć, co uszczęśliwia kobietę, skoro sami nie są kobietami?

 

Aby seks był udany, mężczyzna musi zrozumieć ciało kobiety i wiedzieć, co ją pobudza

 

Mężczyznom trudno jest ustalić, co naprawdę usatysfakcjonuje kobietę w łóżku, ponieważ oni mają to już wiedzieć. Przeważnie mężczyzna faktycznie myśli, że wie. Błędnie zakłada, że to, co uszczęśliwia jego, uszczęśliwi także ją.

Kiedy kobieta nie jest zaspokojona, on myśli, że z nią jest coś nie w porządku. Nie rozumie, że kobiece potrzeby doznań seksualnych są radykalnie odmienne od jego potrzeb.

Może więc warto czasami przyznać się do niewiedzy i porozmawiać z partnerką o jej potrzebach. Można wówczas dowiedzieć się bardzo wiele, również o własnej niewiedzy.