Intymność

Seks biurowy

Seks biurowy

Do seksu z koleżanką czy kolegą z biura przyznaje się ponad 30% respondentów! Erotycznych znajomych z pracy możemy pozazdrościć Brazylijczykom - bo to właśnie wśród nich odsetek niegrzecznie bawiących się w pracy jest największy (43%). W Europie  w tej kwestii przodują Austriacy - 19% z nich uprawiało seks ze znajomymi z pracy.

 

Przeciętnie spędzamy w pracy 8 godzin dziennie, czyli aż 1/3 doby. A wg badań instytutu badawczego PENTOR, statystyczny Polak spędza w pracy 2015 godzin rocznie!

Ale kto z nas nie musiał zostać w biurze „po godzinach", bo raport, bo szef każe, bo zamknięcie miesiąca? Nic więc dziwnego, że aby urozmaicić sobie dłużący się czas, wielu z pracowników poza obowiązkami i służbową postawą zaczyna dostrzegać w kolegach i koleżankach z pracy atrakcyjną osobę.

 

biurowy

 

Czy zawsze sukcesy w pracy przekładają się na udany seks?

Niestety, niekoniecznie. Jak wynika z badań, większość badanych nie sądzi, że dobre wyniki w pracy powodują, że życie seksualne jest również bardziej satysfakcjonujące.

Przecząco odpowiedziało aż 86% respondentów. Tylko 16% mężczyzn i 11% kobiet uważa, że udane życie zawodowe przekłada się na dobry seks. Nieco wyższy odsetek badanych w Brazylii odpowiedziało twierdząco - 1/3 Brazylijek i 35% Brazylijczyków.

Na gruncie europejskim i w tej kwestii na czele są Austriacy - 19 % z nich uważa, że sukces zawodowy wpływa na sukces w życiu seksualnym. Może odpowiedzieli tak Ci sami, którzy wcześniej zabawiali się z kolegami z pracy?

 

Międzynarodowe badanie zostało przeprowadzone przez Trend Research, Institut for Market and Communication Research GmbH w Hamburgu. Celem badania jest identyfikacja tendencji występujących w sferze zachowań seksualnych w 11 krajach europejskich: Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria. Badaniem objęto 5 670 osób w wieku od 18 do 50 lat.