Intymność

Seks i pełna kasa

Seks i pełna kasa

"Bo to co nas podnieca ... to się nazywa kasa..." I każdy o tym dobrze wie. Czy wiesz, że liczba godzin pracy oraz wysokość dochodów mają wpływ na nasze życie seksualne? I jeśli już jakiś czas funkcjonujesz na tym ziemskim padole to wiesz o tym doskonale, niezależnie od tego co mówią krytycy takiego spojrzenia na życie.

 

Czy wiesz, że najczęściej seks uprawiają osoby, które zarabiają najwięcej?

Z najnowszych badań wynika, że 71% najlepiej zarabiających osób uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Z kolei, 22% osób, które pracują najdłużej deklaruje, że współżyje codziennie.

 

Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa ...

Jak pokazują międzynarodowe badania przeprowadzone przez C-Date , sukces w życiu zawodowym idzie w parze z powodzeniem w sferze seksualnej.

Im większe zarobki, tym wyższy odsetek osób, które uprawiają seks przynajmniej raz w tygodniu - aż 71 % respondentów może się pochwalić taką częstotliwością. Im chudszy portfel, tym większe prawdopodobieństwo, że  osoby te, nie uprawią seksu w ogóle. Zaledwie połowa osób (55%), które zarabiają poniżej 500 euro miesięcznie, uprawia seks co najmniej raz w tygodniu.

 

Seks i pełna kasa

 

Pracuj ciężko, baw się na całego

Wspomniane badania potwierdzają, że im więcej mamy zajęć, tym lepiej organizujemy swój czas, znajdując go również na przyjemności.

 

Dłuższa praca to więcej seksu?

Właśnie tak - 22% badanych, którzy pracują ponad 50 godzin tygodniowo przyznało, że współżyje codziennie. W przypadku pracujących poniżej 20 godzin, wskaźnik ten wynosi tylko 14%, a 26% z nich nie uprawiało seksu od co najmniej pół roku!